-- ZE ŽIVOTA --

JARNÍ VENČENÍ.

20. dubna 2012 v 11:28 | PISTÁCIE

Akorát jsme došli s našim trhačem z venčení. Venku je naprosto nádherně. Po dlouhé době jeden z těch nejlepších, nejteplejších dní, co jsem zatím zažila. byla jsem jen v tričku a tenké bundě, ale i tak jsem se celkem pařila.
Na pesanovi bylo vidět, že si to užívá. Proháněl se jako štěně, dokonce začal skotačit s nějakým pohozeným klackem. :)
A při té příležitosti mi to nedalo, jelikož jsem měla v kapse mobil, udělala jsem pár jarních fotek, myslím si, že s tojí za to.
Odpoledne určo vyrazíme znova a vy neseďte doma, jsem sice ráda, že si čtete mé články, ale i tak dneska udělejte vyjímku a vyražte se psama nebo sami ven :) a kochejte se tím počasím a tou nádhernou přírodou, která se krásně probudila, otevřela a mě teda dneska dodala do celého dne neuvěřitelnou energii ...

klik c.č.

NEHTY, LAKY, HOROR, LAKY, NEHTY, HOROR.

15. dubna 2012 v 10:06 | PISTÁCIE
Měla jsem gelové nehty, ještě před pár týdny, to už není vůbec žádná pravda. Po měsíci nošení, kdy mi odrostly, jsem si je sundala. Sama. Sice to bolelo a bylo to pracné, ale fakt nedám čongům 100 kč jen za to, že mi to sundají. Nehty jsem měla samozřejmě zničené, fest. A mám je ještě teď, i když díky bohu musím zaklepat, že už se postupně začínají celkem vzpamatovávat. První den při sundavání to bylo ale maso. A ještě pár dní poté. Dnes už to naštěstí ani skoro nebolí a nehty dorůstají.
Proto jsem se včera rozhodla, že bych mohla zasejc nahodit nějakou barvičku a po dlouhé době si nalakovat své původní nehtiky :)
Chci se zeptat ? Jsem jenom já ten trotlík, co si neumí lakovat nehty ? Když si lakuju levou ruku, a lakuju to pravačkou, tak je to v pohodě, a celkem dobře se mi to povede, ale jakmile si dělám pravou ruku a lakuju to levačkou, tak jsem opravdu telátko, kterýmu to skoro nejde. Jasně, je to asi způlsobeno i tím, že jsem pravačka a pravačkou mi jde většina věcí daleko lépe, ale i tak, si myslím, že zrovna u tohohle by to tak být nemuselo, či snad jo ? :D Možná je to jen moje vada :D :)
Každopádně vždy musím hodně použít odlakovač všude kolem prstů. Připadám si jak malé dítě, co se neumí trefit na malý prostor malým štětečkem a natřít to !!!!!
Někdy si opravdu říkám, že je to jen ve mě. Když si ale vemu, že většinu práce dělám pravačkou. Na druhou stranu se musím přiznat, že některé věci si neumim představit dělat pravačkou, třebas čištění zubů nebo česání vlasů zásadně dělám levačkou, nechápu, ale je to tak. :) Jsem asi retard.
Ale už se nepředělám.
Každopádně včera jsem se znovu ujistila, že jeden lak, co mám doma, nemůžu používat, protože mě po něm strašně, neskutečně začnou pálit prsty, nechápu to, asi jsem na něj fakt alergická, hje to takový bezbarvý lak, co má nehty posílit, ale mě přitom po něm tak strašně bolí ty prsty, že to musim okamžitě odlakovat, hned jak se projeví bolest, a i po tom odlakování to ještě nějakou dobu trvá, než to odezní. Nechápu to, a navíc většinu laků, co mám doma, tak už vlastním několik let, nevím jaká je trvanlivost :D ale možná bych si měla už koupit nějaké nové :D abych nechytla nějakou další "alergickou" reakci :)
Toliko moje problémy při lakování a s nehty. A co vy? Snad vás nic netrápí, jako mě :) U mě je to určitě zvláštní případ. Já jsem od jakživa zvláštní retard povaha ženská bláznivá :D :)

VELIKONOČNÍ HARDCORE.

11. dubna 2012 v 8:59 | PISTÁCIE
(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

Už to není ani včera, ale předevčírem, co se odehrálo "koledování". Bohužel to musí, dát do uvozovek. Jsme zklamaná. Ano jsem. Protože už to není to, co to bývalo. Proč se teď všichni kluci tak předhání v tom, kdo víc zmlátí holce zadek ? Já to nechápu. Vždyť to bylo odjakživa symbolické a i dnes by to tak mělo snad být ne ?
Trochu poplácat pomlázkou, malí kluci dostanou vajíčko nebo nějakou sladkost, větší také a k tomu panáka a jde se dál.
Jenže dnes ? Každý je natěšený a vyráží do ulic za holkama s jediným cílem. Co nejvíc a nejbolestivěji jí naložit. Jsem proti tomu, nelíbí se mi to a letos mi to bohatě dokázali, opět se parádně předvedli, jak suroví dokážou být. Nechci křivdit všem, najdou se i tací, kteří to opravdu dělají jen symbolicky a opravdu jim za to děkuju. Ale stejně mi přijde, že většina chodí jen proto, aby nás co nejvíc seřezali.
A druhá věc je alkohol. Dříve, když jsem byla malá a mým vrstevníkům jsem nenalývala, tudíž se mě téma alkoholu yhýbalo a neviděla jsem to, nedokážu posoudit, jak moc silné to bylo, a jestli se nalývalo tolik jako dnes. Jenže dnes už do toho vidím, co se dělá humbuku kolem alkoholu, tak mám takový pocit, že víc a víc to všichni dělají a chodí jen, aby se opili a hlavně zadarmo. Jaký je nejlepší den v roce ? "Velikonoce" ???, kdy kluci vyrazí s pomlázkama za holkama, za prvé je můžou v pohodě, v klidu zmlátit a smát se u toho a také se zadarmo opít do němoty.
Takhle to na mě rok od roku působí víc a víc. Tohle pondělí jsem fakt dostala dost. Měla jsem ty rudé šrámy od pomlázky všude možně, i po nohou. Opravdu hardcore.
Doufám, že na vesnicích, na Moravě a všude možně je to snad ještě jiné a dodržuje se to tam tak, jak to má být :)
Nevím o tom, ale aspoň v to doufám, protože tady u nás v Čechách a ve městě tomu tak opravdu není.
A nemyslím si, že by se to někdy uchýlilo ke změně, spíše to bude rok od roku horší !


"NEZÁŽIVNÝ"

4. dubna 2012 v 23:07 | PISTÁCIE
Moc vám chci poděkovat za komentáře a vaše názory k předminulému článku vztahujícímu se k sexu.
Opravdu jsem nečekala, že se vám ozve tolik, napíšete své názory, nějaké vlastní zkušenosti, zážitky a věci ze svého soukromí. Někteří z vás, možná i většina, jste se natolik rozepsali, vzalo mi to dech. Díky. Jsem ráda, že většina z nás holek na to máme stejné či podobné názory. Je mi jasné, že je to dost osobní, pro některé z vás i choulostivé téma. Jak jsem již napsala dříve, i pro mě to dříve bylo něco, o čem jsem se skoro nedokázala bavit, nebo o tom napsat na blog, něco nemyslytelného. Ale doba se mění, já si troufla.
Pro některé z vás možná až moc.
Ale je mi to jedno. Ať si myslí kdo chce, co chce. Už se nechi schovávat za nějaké někdy pro mě až nesmyslné články, nudné, nezáživné, co jsem dřív dokázala vytvořit, postupně, když se k některým vracím a čtu si je, buď se zasměju, nebo to ani nedočtu a říkám si, jak jsem byla trapná, co jsem to jen dokázala z té své hlavy sesmolit a jak jsem to jen mohla zveřejnit, snad jestli jsem nebyla občas padlá na hlavu. Ale stejně se vždy našli ti, kdo to četli. To je mi záhadou. To je to jediné, co mi vždy dávalo sílu zůstat na blogu, neodejít a psát dál. Postupem času mám dojem, že jsem se v tom psaní snad malinko zlepšila, i když to asi posoudíte vy lépe než já, vy, co to tu čtete pravidelně a znáte mě už nějakou dobu, myslím, že vy nejlíp posoudíte, jestli jsem se nějak vyvinula v psaní, a zda k lepšímu či horšímu. Snad to ale ani nechci vědět. Nechte si to pro sebe. Budu se snažit psát co nejvíce pohodové, zábavné články a být pořád stále sama sebou :)

p.s. po dnešní zkušenosti u zubaře věřím, že už zvládnu snad vše. Nechci nikomu kazit náladu a popisovat to tu. Nene, každý si vytrpíme svoje, ať už u zubaře nebo někde jinde. Líbám vás ... vaše

ŽIJEME MALIČKOSTMA.

2. dubna 2012 v 20:38 | PISTÁCIE
Každého z nás v životě ovlivňují různé maličkosti, detaily, zlozvyky ...a podobně..
U mě jsou špatnými detaily například :


(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

- Vytáčí mě, když si někdo kouše nehty, ale bohužel to taky dělám a nemůžu se toho zbavit :(
- Vytáčí mě, když někdo prokřupne prsty, ruce, nos, cokoliv, co naschvál prokřupne, a ještě přitom ví, že to nemám ráda, a o to déle, hlasitěji a blíže u mě to provede xD bleee
- Vytáčí mě, když někdo odhodí žvejkačku a já na nějakou šlápnu někde, přilepí se mi na bačkoru hlavně ve škole, což se mi stávalo celkem dost na ZŠ :D :/
- Vytáčí mě, když někdo mluví sprostě, furt a neustále. Za každým druhým slovem použije vole, a podobně, to mi už přijde spíš trapný a ubohý.
- Vytáčí mě, když někdo fluše na všechny strany, je mu jedno kde je, kdo je kolem něho, a navíc když si to tak jakože fluše z ubohé frajeřiny a myslí si o sobě kdo ví co.
- Vytáčí mě, když chlapi čůraj na různých otevřených, pro ně "nenápadných" místech, myslí si, jak je třebas nikdo nevidí, a ještě lepsí je, kjdyž je jim jedno, jetli je někdo vidí, hlavně že jejich močák si uleví.
- Vytáčí mě, když se někdo snaží něco nenápadně provést, myslí si, jak ho u toho nikdo nevidí, teď nemluvím jen o čůraní naveřejnosti, ale i další nechuťárny, které tu nechci vyjmenovávat, to si domyslíme.

Našlo by se toho víc, opravdu jsem někdy musela být ostřejší a nepříjemnější. Ale na něco a někoho už se opravdu nedá dívat. Něco jsou takové volovinky s prominutím, kde se člověk zavzteká nebo zasměje, ale ty spodnější jsou opravdu už hroší kalibry a dokáže mě to naprosto vytočit a v lepším případě i znechutit.
Musela jsem se k tomu vyjádřit. Je to můj názor. Ať už jsem se někoho dotkla či urazila, stojím si zatím, co mi vadí a opravdu se radši na některý věci lepší nedívat, ale někdy něco ignorovat, to je trošku složitý a člověk by radši toho druhýho proplesknul. ! :)

S.E.?.X.

1. dubna 2012 v 16:30 | PISTÁCIE
Občas mi přijde, že většina lidí se bojí a tomuto tématu se vyhýbá. Ale proč, přeci na tom není nic zvláštního, neobvyklého a ponižujícího, trapného, či snad nevhodného o tom mluvit ? Samozřejmě, možná i já jsem dříve byla stejná. Ale popravdě jsem se za poslední měsíce změnila a mám pocit, že přeci toto téma je stejné jako každé jiné a proč se mu tudíž vyhýbat. Neříkám, že zavedu a budu se o tomto tématu zmiňovat pravidelně. Jednou za čas, proč ne.
Dá se o tom přeci psát a mluvit naprosto slušně. Vůbec to není nic sprostého. Když o tom člověk dokáže psát.
Tak proč mi přijde, že o tomto tématu se moc nikde nepíše, teď mám spíše na mysli blogy, blogspoty a tak podobně. Jasně, na netu toho najdete moc, ale porno, odkazy, videa, fotky, o tom se tu fakt nehodlám bavit a psát.


(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

A nebo je tu další možnost. Že snad já jsem ta divná, ta která o tom vůbec začíná ?!! :) snad ne.
Vím, že je to pro některé z vás dosti osobní, pro mě samozřejmě taky, ani nevím, co mě to napadlo o tom vůbec začít psát, ale prostě mě to tak trklo a tak píšu. !!!! SEX.
Pro chlapy je to to nejdůležitější, i když tvrdí, že ne, ale stějně prostě to vidím na svém příteli. Jasně, máme díky tomu daleko lepší, hloubější a vzrušující vztah. Vím, že je to s tím daleko lepší, než ze začátku, ale stejně, proč je to pro ně tolik důležité ? Nedokážou s námi být aniž bychom jen leželi a užívali si jeden druhého někdy ? Je to prostě tak moc důležité, že nedokážou ani na chvíli, kdy jsou s námi, myslet na něco jiného. Na druhou stranu je to i lichotka svým zpsůboem. Vím, že je naše tělo pořád neustále přitahuje. A že i po těch měsícíh se se mnou cítí skvěle a neodtahuje se ode mě. Naopak díky tomu mám pocit, že mu stále připadám atraktivní, vzrušuju ho.
Chtěla bych na to znát i vaše názory, nebojte se vyjádřit i klidně rozepsat. Opravdu jsem zvědavá, co si o tom myslíte vy :) Směle do toho, já se třebas zase za čas s nějakým podobným článkem ozvu. Ale jen pokud ucítím nějaký zájem a nadšení z vašich komentářů a názorů na to, třebas se zas o něčem rozepsat, pokud ne, tak s tím přestanu ;)


BE FREE.

1. dubna 2012 v 16:13 | PISTÁCIE
(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

Člověk se mýlí, mýlí se dast často a je to důležité. Ale daleko důležitější je podle mě si uvědomit, že udělal chybu, a pak se to snaží napravit, urovnat to, tak, aby to dopadlo co nejlépe pro všechny, i pro něho samotného.
Já se bohužel ve svém životě mýlila dost často. Přiznávám.
Někdy jsem těch chyb udělala i více za sebou, nejvíc lituju těch, které nešly napravit, nebo těch, které jsem mohla, ale nenapravila.Nesnáším rozhodování, v tom dělám snad nejvíce chyb. Neumím se správně rozhodnout, o to těžší to je, když jsem v tom všem sama. Není kolem mě nikdo, kdo by mi dokázal poradit. A tak se v tom plácám a nakonec to dopadne v tom lepším případě blbě, v horším ještě hůř.
Jsem člověk, který často zmatkuje, i když jde popravdě o nic, jsem už taková a těžko se mi s tím vyrovnává. Proto jsem vděčná za jakoukoli pomoc, i kdybych to nedala úplně najevo, tak jsem.
Nečekám pochopení, dnes se ani nemá cokoliv chápat, je přeci Apríl. Berte to tak, jak to je :) Ale každopádně, tento článek není aprílový, ale pravdivý a na vysvětlenou :)

TA S TĚMA VELKÝMA KUKADLAMA.

29. března 2012 v 22:32 | PISTÁCIE
Nic se nelekejte, to jsem jenom po dlouhé době zvážila, že už je na čase trochu změnit image, zda je to k lepšímu nebo horšímu, to už musíte posoudit sami xD
Mým snem vždy byly pořádný kukadla, který zaujmou každého chlapa a nenechají ho chladným. Zkrátka, na kterou bude mít člověk potřebu nechat upřený svůj zrak. To se mi snad povedlo, co myslíte ? xD

Ne ne, nebojte. Jen se předehřívám na blížící se nedělní APRÍL, přemýšlím, jak a koho letos napálím. Někdy jsem to odflákla, ale bývaly i roky, kdy jsem byla fakt nápaditá a kreativní. Joj, kde jsou ty časy.

P.S. tentokrát beu legrace, brzy se můžete těšit na článek s fotkama, kde vám představím pár nových kousků ze středečního nakupování. Není toho moc, 3 kousky nového oblečení/obuvi na mne. Třebas vám pomohu se nějak inspirovat na letošní jaro. Ale spíše to sem chci dát, protože jsem konečně po dlouhé době opět dostala nápad na nějaký snad smyslupnější článek (+ ten předešlý).

Mějte se krásně lidi. Užívejte si. Blíží se víkend, čas to pořádně roztočit a vymyslet jen ty nejlepší plány, co podniknout, jen hlavně nesedět doma jako pecky u PC. Konečně i já se tentokrát někam už dostanu ven :) Už se nemůužu dočkat. Slibovaný článek dodám snad někdy během tohoto víkendu, ale nis neslibuju, pouze pokud bude opravdu ošklivé počasí, ale to teda v žádném případě doufám nebude, nechci to přivolat.

Adios


LOVE IS IN THE AIR AND IT IS THE SAME, AFTER A YEAR.

28. března 2012 v 15:39 | PISTÁCIE

Nikdy, když se další nové ráno probudíme, nemůžeme si být jisti, jaký den nás potká, jestli bude dobrý nebo špatný, s jakým pocitem nakonec budeme v noci uléhat. Ale s jedním si můžeme být určitě jisti, že ať už se propudíme veselí, plní optimismu, nebo naštvaní či podráždění, snad i se strachem nebo nechutí do života, vždy je to někdo, kdo nás má rád, dnes i zítra, prostě pořád. Může to být kdokoliv kolem nás, v našem životě, i někdo, komu se líbíme, kdo se nám to bojí říct, ať už o tom nevíme, můžeme si být jisti, že někdo takový existuje, že je pro co žít.
Já to svoje štěstí našla už více než před rokem. Někdy je to s námi jak na skluzavce, jednou nahoře, jednou dole, ale nakonec vždy skončíme u toho dobře, je nám spolu krásně a užíváme si každou společnou chvíli, kterou pro sebe máme, nikdy neevíme, co nás jednou může potkat, a proto se snažíme žít naplno. Samozřejmě nás hádka nemine, ale také se sama sebe ptám, jaké to jednou bude, až spolu nebudeme ? Stejné jako než jsme se poznali ? Těžko. Změnil mi život, dost radkálně, změnil moji povahu více než dost, určitě k lepšímu. Jsem nejšťastnější, že jsme se tenkrát s takovou náhodou potkali a dopadlo to, jak to dopadlo. Teď si to bez něho neumím představit, co bude třebas za rok, neřeším, nechci řešit. Je tu pro mě, to je to hlavní.!


PŘÍTEL, KAMARÁD ? CO JE VÍC.

24. března 2012 v 16:15 | PISTÁCIE

Bez NĚHO už si neumim představit nic. Občas mě leze na nervy, jak je furt u mě, hlavně, když se potřebuju učit, a on mi nosí hračky, chce si hrát, a mě štve, že na něj nemám tolik času, ale hlavně představa, že by mi odešel, jako se to mohlo stát před pár týdny, brr, radši nemyslet. Přeze vše, jak je někdy malej, ale doootěrnej, třebas, když je u nás přítel, a on chce být s náma furt, a my chceme někdy chvilku být sami, víte co myslím :D , tak přeze vše, bez něj by to nikdy nebylo ono. Je to mazel, rozmazlýnek náš, ale stejně, nedám na něj dopustit. Někdy bych měla chuť s ním hodit řeč, škoda, že to nejde :D :) jsem prdlá, já vim :))

P.S. Nový kabátek pro blog, jaro je tu, chtělo to změnu. Počasí je sakramensky dobré, snad už to bude pořád jen lepší a lepší. Vím, že jsem vás trochu zmátla minule s tím videem se sněhem, ve skutečnosti se také moc těším na to teplo, léto a podobně, ale malý stesk tenkrát byl, při shlédnutí videa, ale s pohledem z okna dnes vím, že už mi ten sníh opravdu nechybí a ráda si počkám na příští zimu, vím, že mi ten sníh neuteče, a proto se o to víc, ještě těším na teplo, které u nás už celkem je :)

 
 

Reklama