-- ZE ŽIVOTA --

ČISTÁ A JASNÁ MYSL... KONEČNĚ.

7. června 2013 v 19:57 | PISTÁCIE
http://dailyaddiction.tumblr.com/post/39863881708/chickenshit

Momentálně se moje nálada nedá popsat jinak než jako čistá euforie, čistá mysl. Konečně je to za mnou. Zvládla jsem zkoušky a musím přiznat, že v docela slušném čase. Kdyby mi někdo řekl před měsícem, jak to půjde skvěle a rychle, ťukala bych mu na hlavu, ale dnes už věřím všemu.
Včera touhle dobou jsem ležela a byla v naprostém stresu z toho, jak neumím látku na poslední zkoušku, ale světě div se, paní profesorka, alias přezdívaná babí, byla naprostý zlatíčko, neslutečně hodná a udělala mi šílenou radost poslední jedničkou a posledním důležitým krokem do léta, který mám za sebou.:)
Doufám, že i vy máte podobnou náladu, jako já /viz. foto / :D ne- li lepší :) A kdo ještě zápasíte s nějakou zkouškou, nebojte, i na vás brzo dojde a budete moct vše na pár měsíců konečně hodit za hlavu. Moc vám to přeju a držím palce.
Tím chci také jednak říci, že mám koněčně po dloouhé době náladu a chuť opět psát a přispívat. Nejdříve se vrhnu na malou změnu v podobě designu, a pak se můžete těšit na kupu článků, recenzí, mých srdečních výlevů, plno fotek a všeho možného, co mě o nadcházejících prázdninách čeká... takže teď už jedině můžu říct, s chutí do toho... :) letním krokem kupředu!!!!

2TÝDENNÍ "PARADAJS"

1. února 2013 v 15:51 | PISTÁCIE
http://dailyaddiction.tumblr.com/post/14974018133

Jak by řekl jeden můj kamarád, "to je paradise". :D A to teda upřímně opravdu je. Dnes jsem finišovala ve škole a završila 10.předmět zimního semestru. KONEČNĚ. KONEČNĚ. KONEČNĚ.
Kdo ještě nejste na VŠ, tak mojí radost a nadšení asi nechápete, ale je to naprosto něco dokonalého, protože zkouškové období, které trvá celý měsíc, celý jeden lednový měsíc, to je zlo vám povím, člověk opravdu skoro celý měsíc pořádně nic nedělá a nevěnuje se ničemu tak, jak by chtěl, protože mu myšlenky pořád poletují všude možně a vždy se stejně zaseknou u zkoušek, neuvěřitelmý stres, nervy, nepohoda, a někdy až hrůza a děs, třeba z učitelů :D

Nyní se mohu zhluboka nadechnout a začít si naplno užívat to, co je přede mnou, celých 14 dní naprostého relaxu.
Určitě se nechystám to celé prospat, proležet a proflákat.Moje plány na únor jsou jasné...
Mám už nachystáno snad tucet knih, které projdou mýma rukama a doufám, že je všechny stihnu přečíst, dále se chystám na 2 plesy, které se doufám naplno vydaří a já si je užiju se svými nejbližšími.
Určitě bych neměla zapomenout na to, na co se těším ze všeho nejvíc. Pokud vše klapne, tak strávíme s přítelem jeden únorový den na horách. Zatím je to jen možnost, a není to jistý, ale pokud nám do toho nic zásadního nevleze, bude pořád dost sněhu a hlavně na onen den vyjde skvělé počasí, tak to vyjde všemi deseti:) i když bych se měla krotit a spíš tak trochu vzít v úvahu i možnost, že to neklapne a připravovat se na možné zklamání, tak neeee, to nedělám a naplno se těším, až na hory vyjedeme a užijeme si to, bylo by to naše ouplně první lyžování v našem vztahu, pro mě je to něco neskutečného plus navíc jsem na lyžích pár let nestála, a tak si to chci znovu oživit, protože lyžuju od mala, a celkem dost mi to už začíná chybět. Uvidíme, jak se to vyvine.
A neodpustím si okomentovat Valentýn. Já osobně nejsem 100% romantická duše, která by chystala úžasnou oslavu, se vším všudy, srdíčka, dortíčky, sexy šatečky a podobně, mě bohatě stačí ke spokojenosti můj přítel, dobré jídlo a skvělý film a jsem v ráji:) i když takhle probíhá skoro každý nás polečný večer, tak Valentýn pro mě bude jeden z mnoha dalších nádherných strávených dní s přítelem. Ale mezi námi děvčaty, kdyby přítel přišel na Valentýna s kytičkou, čokoládou nebo něčím, určitě by mě to potěšilo a věděla bych, že si dokáže vzpomenout a zpříjemnit mi den, a nepohrdla bych tím ani náhodou :D:) jsem přece romantická, křehká duše, něžného pohlaví ;)

Co vaše plány na únor ? :)

10 "NEJTRAPNĚJŠÍCH" OTÁZEK PŘI SEXU - KTERÉ NENÁVIDÍME ???

21. ledna 2013 v 14:19 | PISTÁCIE
Tyto otázky jsem našla na serveru jenprozeny.cz, ale v některých otázkách nevidím nic trapného. Samozřejmě je to často individuální a záleží i dost na tom, o jaký typ ženy se jedná, každá na stejné věci reagujeme jinak, ale stejně si myslím, že některé z nich naopak nejsou trapné, za to spíše důležité, tak tedy ....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Neuvažovala jsi někdy o silikonech? - Nejsem sice žádný odborník na ženskou psychiku, ale dle mého názoru, každá z nás aspoň jednou jedinkrát v životě přemýšlela nad silikony, když už ne na to, že by si je nechala implantovat, tak minimálně ve smyslu praktických otázek, jaké to je, mít je implantované, nebo jestli to nebolí, jak se případně sžijí s ženským tělem nebo řešily finanční stránku věci.

2. Bereš antikoncepci? - Tohle je podle mě jedna z nejnormálnějších a nejdůležitějších věcí, a hlavně by se na to muž neměl ptát při samotném sexu, ale už před. Žádnou z nás nezabije pár strávených minut u gynekologa, když pak můžeme mít daleko lepší, chráněnější a bezstrarostnější sex.

3. Vzrušují tě černoši? - Zase je to dost individuální, ale pro mě by tato otázka byla jako dělaná, jelikož černochy a tmavší typy mužů úplně zbožňuju, možná proto není vůbec divné, že můj přítel je tmavší typ, prý francouzského původu, úplně ho žeruuu:P

4. Nechtěla bys zkusit trojku? - Není nic důležitějšího, než v posteli vyjadřovat svoje názory a postoje k určitým věcem. Něco se ti nelíbí, tak se ozvi. Muži mají spíše rádi ženy s názorem, které se nebojí ozvat. Pokud se ti nelíbí trojka, navrhni něco jiného ty, co by bavilo tebe samotnou, uvidíš, jak ho překvapíš.

5. Máš ráda anální sex? - viz otázka výše, řekla bych, že vesměs ten samý příklad. Nenech se hlavně uvést do rozpaků podobnými otázkami, a hlavně nedělej něco, co se ti nelíbí, jen proto, že on na to má chuť. Ty ne, tak se ozvi a najděte něco společného, co se líbí oběma.

6. Tohle bylo moc krátké, viď? - Pokud ano, svěř se mu. A zkuste to znova. Podruhé nebo potřetí už to bude jiné, lepší a třeba i delší:)

7. Není pro tebe moc malý? - Je to individuální jak u mužů i u žen, každá ženě stačí jinak velký penis. Na to snad ani moc nemám co říct. Ae pokud se tvému partnerovi zdá jeho přirození menšího vzrůstu, zkus ho nějak pdopořit, dělat mu komplimenty a zvednout mu sebevědomí, pak určitě tahle otázka po čase z jeho úst opadne.

8. Uděláš se ještě jednou? - Záleží na tom, pokud chceš či ne. Pokud ano, tak je to jasné, ale pokud ne, tak se neboj říct pravdu, že už máš dost. Nejsme stroje, co to musí dělat pořád a neustále, stačí si dát i jen malou pauzu.:)

9. Mělas orgasmus? - Můj názor je ten, že pokud máš partnera, se kterým se znáte, víte, co od sebe očekáváte, kde jemu to dělá dobře a kde zas tobě, a víte, jak se navzájem uspokojit, tak zde je tato otázka zcela zbytečná.

10. Líbilo se ti to se mnou? - Jednoduše se nebraň svým názorům. Jestli se ti to nelíbilo, tak to na rovinu přiznej. On se tě zeptá v čem, ty mu to řekneš a na příště se zlepšíte jeden nebo oba a bude to hned o mnoho lepší.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Já mám své názory a postoje jasné. Co vy ? Nejdůležitější je komunikace, bez ní to všude vázne, ve všem, i v sexu.

MOJE HUDEBNÍ SRDCOVKY ROKU 2012.

18. ledna 2013 v 0:26 | PISTÁCIE

Můj seznam top songů za rok 2012.Kelly Clarkson - Stronger (leden)

***Train - Drive by (únor)

***

TYPOLOGIE STUDENTA VŠ.

9. ledna 2013 v 18:52 | PISTÁCIE
Jak už to u mě bývá zvykem, než abych se učila na zítřejší zkoušku, tak se radši snažim dělat cokoliv jiného. Sedim si tu u pc a napadlo mě, že sepišu typologie studentů VŠ, podle toho, jak na nás působí zkouškové období, a jak se v tomto období každý z nás chová, jak to přožíváme ... . sice jsem to pojala z pohledu mého osobního, čili studentky VŠ, ale určitě to není jen pro nás vysokoškoláky, každý si v tom podle mě najde svoje, bez ohledu na to, jakou školu zrovna momentálně navštěvuje. . .

http://browse.deviantart.com/?q=student&offset=96#/d5l4n6r

1. student pohodář -> z ničeho si nedělá těžkou hlavu, nestresuje se, je naprosto v klidu, učit se začíná třeba pár hodin předem nebo si to před zkouškou přečte, pak dojde pořád v klidu na zkoušku, složí ji, a jde domů.

2. student nervák -> člověk, který se stresuje, i když se snaží přemlouvat, že to bude dobré, a že je v klidu, přesto ví, že má určitý strach a stres ho donutí se učit aspoň pár hodin nebo dní předem. většinou dá všechno napoprvé, ale i před samotmou zkouškou je celkem vystresovaný, ale nakonec třeba připustí, že to bylo lepší, než očekával.

3. psycho student -> tento typ studenta je opravdu velmi vystresovaný ze všeho, bojí se opravdu čehokoliv, co ho čeká, učí se nejlépe týden i víc dopředu, často má zmatek v tom, co se učí, neorientuje se v tom, má pocit, že nic neumí i po týdnu učení, na zkoušku jde úplně vyklepaný, nakonec jí udolá, i když třeba někdy je to o vlásek, nebo si jí zopakuje.

4. neviditelný student -> typ studenta, který snad ani nechodí na přednášky, semináře, možná se tam objeví někdy, ale skoro ho nezaregistrujete, protože tam nemá potřebu chodit, pak v klidu nakráčí na zkoušku, splněno, hotovo.

5. pasivní student -> člověk, který je vystresovaný nebo lhostejný ke škole, na některou zkoušku nejde, buď se mu tam jednoduše nechce, nebo se bojí a neodváží se tam jít, nechá si jí zapsat na další rok.

6. znalý student -> Je to velmi znalý a učený člověk, který hodně čte, nebo má výbornou paměť, může i nemusí chodit na přednášky, ale vždy přijde suverénně na zkoušku a je si jistý, že to zmákne, pak v klidu odkráčí domů.

7. přelétavý student -> Ten, který je ze začátku v klidu, dělá všechno možné, než aby se šel učit, sedí u pc, kouká na filmy, a když už mu opravdu hoří koudel u zadnice, tak teprve začne na poslední chvíli něco dohánět, ale má pocit, že šeredně nestíhá, hodně plaší, nakonec to dá, i když třeba s odřenýma ušima.

Nějak už jsem se do toho zamotala, a teď mě nikdo další nenapadá, vás třeba ano. Budu ráda, když mě něčím doplníte, a hlavně mi sem napíšete, ve kterém studentovi se nejvíce vidíte, samozřejmě mnoho z nás nemusí být jedním konkrétním, ale můžete se vidět ve více typech. Já osobně bych se řadila nejčastěji k číslu 2. A co vy ???


2 ROKY S M.

2. ledna 2013 v 15:37 | PISTÁCIE
http://browse.deviantart.com/?q=couple#/d1kwoup


Včerejší den byl významný z více důvodů. Nový rok, který sebou přinese nový začátky, nový cíle a sny, ale jsou tu i věci lepší, ty stálé, které přetrvávají - včerejšek byl přesně ten den, kdy jsme s přítelem měli 2. výročí našeho vztahu. Někdy si říkám, jak ten čas šíleně plyne, jak ty roky a krásné chvilky s ním tak utíkají a mizí. Než se naděju, budeme někde v chalupě na venkově, na klině nám budou sedět vnoučata a my budeme přemýšlet o našem mládí a o všem, co jsme za ta léta nestihli a už ani nestihneme... ale :D to hodně předbíhám.
Jsem neuvěřitelně šťastná za náš vztah. Ze začátku by mě ani nenapadlo, že spolu vydržíme tak dlouho. Nebylo to zrovna na dobré cestě, a když už se to po nějaké době začalo vyvíjet lepším směrem, začali jsme více poznávat jeden druhého, přišli různé krize, hádky a neshody, zjišťovali jsme o tom druhéhm, jaký doopravdy je, i s jeho chybami a zlozvyky. Kolikrát jsem myslela, že náš vztah nepřežije. Ale poslední dobou si spíše myslím, že nejen hádky, ale i ty horší chvilky a vše, co nás poslední dobou potkalo, náš vztah zoceluje.
Řekla bych, že největší zkouškou a zocelením našeho vztahu byla 8denní brigáda ve Francii. Kde jsme se museli spoléhat jeden na druhého, ale i sám na sebe, starat se o sebe, pomáhat si, nenechat se vy štychu a myslím, že tady jsme se hodně projevili, sice nebylo vše růžové, ale řekla bych, že jsme se tam hodně podporovali a v té těžké chvíli jsme stáli při sobě a neopustili se, především při nejhorší 15hodinnové cestě domů z Francie, kdy se nám rozbilo auto, byl to horor, ale zvládli jsme to, a jsem šťastná, opravdu šťastná, že jsem měla šanci tohoto kluka před 2 rokama poznat, těším, co nám přinese tento rok. Jsem přesvědčená, že to bude pořád skvělé, jako dosud, protože poslední dobou je to úžasný být s ním.:) Momentálně nevím, neumím si představit, co bych bez něj dělala.
Protože ho prostě miluju..

DO NOVÉHO ROKU S ROZVAHOU.

31. prosince 2012 v 13:09 | PISTÁCIE
Do Nového roku vstupuji jako velmi opatrný člověk. Přeci jen už nejsem nejmladší, vím, co alkohol dokáže a také vím, že mi stačí sklenka vína, a už se celkem motám. Neříkám, že se nechci hodit do dobré a pohodové nálady dnes večer, ale nechci ani skončit někde ležet a nemoci vstát. A hlavně, chci se zítra ráno probudit a vědět, že mi je dobře, že žádná kocovinka nehrozí a především mít dobrý pocit z toho, že je nový rok, který jsme s kamarády předešlou noc pořádně oslavili s mírou.:)

Těším se na dnešek, už jen proto, že budu se svým milovaným a kamarády, už jen proto, že nastane o půlnoci nový rok, a já doufám, že bude jiný, než ten předchozí, lepší, úspěšnější, mnohdy i klidnější, a snad bude stát za to.
Rok 2012 byl skvělý, i když přinesl i mnoho zlého. Na něco nerada vzpomínám. Opustilo nás pár blízkých, pár skvělých lidí, ale život jde dál. Za dveřmi je rok nový, rok

2013

a já se těším, co nového mi přinese, a opravdu se na to ze srdce těším a doufám, že nebude zklamáním a bolestí.
Čeká nás toho spousta, co musíme zvládnout, nedá se to odložit, ani zrušit,ale teď na to nechci myslet, dnes ne, dnešek je jen o oslavě a užívání si, přejídání se mini pizz a mufinnů, které jsem připravovala a dobrého vína, coly a ferneta zet:)
Krásný nový rok všem. Nevím, jak to bude zítra, zda stihnu něco napsat, ale pokud ne, tak radši píšu už teď. Mějte se krásně, mějte se pořád rádi, užijte si to, hlavně ať vyváznete každý se všemi částmi těla, ať se vám nic nestane, nikdo vám neublíží, užívejte poslední noc a den tohoto roku a zítra v Novém roce ahoj:)

VÁNOCE 2012.

24. prosince 2012 v 15:18 | PISTÁCIE

Krásné prožití letošních Vánoc, mnoho splněných přání, pohodové, klidné, domácí atmosféry. Žádné kosti v krku, ani smutné, zklamané výrazy :))) užijte si dnešek všichni naplno.Konec světa jsme zdárně přečkali, teď už nás čeká jen vše dobré, aspoň pro dnešek ano. :) Užívejte, slavte, radujte se, pijte, jezte, hodujte, milujte se.
Mějte krásný pondělní večer.

p.s. na fotce moje vánočně laděné okno:) nesmí chybět voňavé svíčky, ani mini stromek:)

VÁNOČNÍ PRAHA.

21. prosince 2012 v 18:40 | PISTÁCIE
Tento článek je celý jen o fotkách, které napoví, že jsem celý dnešní den strávila v Praze. Nedjříve na Pankráci v Arkádách, pak na Václaváku na Staromáku. Strom je nádherný. Předem se omlouvám za kvalitu fotek, ale foťák jsem samozřejmě zapoměla doma :( takže jsem musela použít mobil. Aspoň něco. Atmosféru a všecko okolo bych si užívala daleko více, kdyby nebyla taková nesnesitelná zima. Škoda.DÁRKOMANIAČKA.

30. listopadu 2012 v 20:02 | PISTÁCIE

Měla bych se učit a tuto větu si opakovat každou chvíli, jelikož už za 3 týdny píšu první test a navíc ještě před Vánocema, ale u mě to vypadá tak, jak napovídá fotka, sice mám třebas otevřenou knihu, ale na ní si položim radši časopis a čtu si záživnější časák o módě :D achjo. Proč jsem tak pohodlná a líná, když už se to na mě všechno hrne a do zkoušek už opravdu moc času není ?
Potřebovala bych pořádně probrat, nakopnout, nebo to bude zlé. Nějak jsem zlenivěla, a třeba bych se nastartovala, ale myšlenka toho, že ani ne za měsíc už budou Vánoce mě hřeje u srdce a odvádí myšlenky trochu jiným směrem. Dárky už mám celkem nakoupené, ještě mi zbývá pár posledních kousků, zabalím do úhledného balicího papíru a budu spokojeně čekat :) letos jsem docela rychlík, až mě samotnou to překvapuje.Těším se moc, jelikož si myslím, že letos se mi povedlo sehnat, vybrat a koupit fakt výborné dárky a myslím si, že každý mnou obdarovaný bude spokojený a už už se nemužu dočkat těch reakcí :)))
Jak se máte vy ? Co dárky ? asi ještě moc neřešíte, nedivím se vám. To jen já jsem trochu napřed, aspoň pak budu mít klid a víc času na povinnosti :/ ne že by mě to těšilo.
Přeju všem moc vydařený víkend. Mějte se, papa
Vaše

 
 

Reklama