-- RADY a TIPY --

NORMAN THAVAUD.

15. září 2013 v 17:12 | PISTÁCIE
Konečně jsem přišla na další, snad i pro vás celkem zajímavý článek, o kterém bych se zde s vámi chtěla podělit.
Už je to nějaký čas, co jsem na netu objevila kluka z Francie, který natáčí fakt vtipná videa pod názvem NORMAN FAIT DES VIDEOS. Jedná se o videa, která se týkají obyčejných a zcela prostých věcí kolem nás, ale on to dokáže tak skvěle podat, má vtipné hlášky, skvělé záběry a hlavně on sám mi přijde dost komický.
Na jednu stranu ma vtipný, zajímavý vzhled, ale i tím vzhledem se mi líbí a prostě svými videi si mě dokázal maximálně dostat. Na svém kontě už má skoro desítku videí, co jsem tak zpozorovala, a pořád natáčí nová.
Možná, ho někdo znáte, možná ne, ale rozhodně to stojí za shlédnutí. Úplně první video, které jsem shlédla, se týká lidí, kterým je 25 let a nese název "Krize pětadvacátníků".... toto je pouze v originální verzi (ve frj), česky to nalezenete kliknutím na odkaz pod videem...:

Jak jsem ale uvedla, videí má povícero. Na tomto odkazu http://www.videacesky.cz/tag/normanfaitdesvideos najdete všechna jeho videa a hlavně s českými titulky. :))) Jeho zatím nejnovější kousek se týká života a domácností lidí, kteří jí obývají s kočkou.... Já osobně se musím přiznat, že je super mít české titulky, ale zároveň poslouchat jeho rodnou řeč a výslovnost je něco skvělého, co k tomu všemu jednoduše patří a videům to dodává pravý šmrnc a vtip!!!!!!!
Tak co, líbí se vám ? Já se těch videí a jeho samotného nemůužu nabažit!!!:)

BOSU - BALANCE TRAINER.

25. července 2013 v 20:06 | PISTÁCIE

Před pár měsíci jsem začala navštěvovat pro mě v té době úplně neznámé cvičení s názvem BOSU. Navedly mě na něho sousedky, které si ho nemohly vynachválit, a tak jsem si řekla, proč ne, zkusím a uvidím...
A DNES ? naprosto nadšená, chodím pokaždé, když se dostanu, jelikož je o to velký zájem a jelikož je to v malé tělocvičně, člověk se musí přihlašovat dopředu.
O čem je ve skutečnosti řeč ? BOSU:
Jedná se o jednu z nejmodernějších balančních podložek, vypadá jako půlmíč, celkem měkký (viz.foto). Je u toho důležitá dobrá rovnováha a balanc vašeho těla. Skvěle vám zpevní postavu. Ze začátku má sice človek pocit, že je nemotorný, neustále z bosu padá, a připadá si, že neumí udržet balanc (aspoň já si tak připadala při své první hodině). Ale postupem času se zlepšujete, lépe se soustředíte a udržujete rovnováhu a nakonec to jde skoro samo.
Zvládne to každý, bez ohledu na věk, na pohlaví i na zdatnost.
Chodí tam nejen dívky jako já, ale i starší ženy, které teda klobouk dolů, při tom tempu, co nám instruktorka dává, mazec, že jsou opravdu hbité a šikovné, i já sama mám chvílema co dělat, abych nepadla na hubu, obdivuju všechny, kteří tam chodí. Fakt, že jo!!!
Není to jednoduché, člověk se musí soustředit a když jen na chvíli vypadne z rytmu, musí pak co dělat, aby se vrátil zpět, protože někdy je ta naše instruktorka tak rychlá, kolikrát mám chuť utéct, ale vím, že to dělám pro sebe a dobrou postavu. Vždy jsem jak rajče, hotová, utahaná, ale odcházím domů s krásným a blaženým pocitem po dobře odvedené hodinové práci. Ale naše obě dvě instruktorky, které se zde u ná střídají, nikoliv. Obě jsou úžasné, skoro mám někdy pocit, že se ani nezapotí, a když vidim, jak jsou po cvičení obě čerstvé, hbité a usměvavé (narozdíl od nás ostastních, co tam sotva funíme a odcházíme jak po 3 hodinách cvičení), ony naopak jdou s úsměvem cvičit další lekci.... no nechápu

Souhrnem chci ale především říci, a dát tip vám, co přemýšlíte o novém cvičení, ne-li o tomto konkrétním, tak už nepřemýšlejte, a rozhodně jděte do toho. Jak jsem uvedla výše, možná poprvé či ještě podruhé budete trošku v rozpacích, budete si myslet, že je to složitější, ale po pár lekcích se budete cítit jako ryba ve vodě a půjde to samo. Věřte mi. :) Mě se také vše ne hned líbí,ale toto je skvělé, a ideální ať už pro zhubnutí, zpevnění postavy nebo jen pro dobrou náladu, kterou mám zaručeně po každé zvládnuté hodině .:)))


P.S. Pro lepší představu přikládám video, abyste spíše dokázali pochopit, o čem mluvím. Samozřejmě, moc neřešte tu atmosféru na videu, protože ve skutečnosti je to o dost lepší a zábavnější a navíc nám tam pouštějí 100x lepší hity, při kterých jde cvičení skoro samo... :P
Ale žádný chlapi, jako na videu, tam nejsou, škooda mno :D

SHOPAHOLIČKA - ZATROLENEJ EBAY.

21. července 2013 v 20:03 | PISTÁCIE
Kdo znáte webovou stránku www.ebay.com, tak mi dáte za pravdu, že je to neskutečně lákavé a skoro nemožné na tuto stránku nechodit. Já jsem tam snad denně a pořád pozoruju, hledám a bádám, co nádherného tam ještě objevím a co mi nesmí doma v žádném případě chybět.
A navíc, od té doby, co mi kamarádka zprovoznila paypal a já si sama můužu kdykoliv, cokoliv a za kolik chci objednat, tak je to ztraceně neodolatelné a snad až závislost. Ráda bych vám ukázala pár drobností, co jsem si zde už objednala, a pár dalších "blbůstek", které asi brzy brzičko objednám také....
Doma už vlastním obal na mého kindla (viz. foto), který jsem na ebay sehnala za cca. 300 kč, a pozor, na českém e-shopu jsem ho našla nejlevněji, ouplně ten samý za 1000 kč s poštovným, no je toto možné ? Nekupte to přes ebay.
Dále mám už doma dvoje úžasné samolepky na ze´d, krásné drží, i když jsem je už jednou přelepovala, pořád kvalitní a neodlupují se a také mi nechybí 2 skvělé obaly na mobil...

nedávno jsem si k tomu objednala tyto dva páry náušnic v bílé a růžové barvě (každé za 20,- a poštovné zdarma), které už snad brzy dorazí:


a také tyto páry v červené a modré barvě (jedny také za 20,- a poštovné zdarma), bohužel jsem blbec za boha nemohla najít obrázek těch modrých, které jsou jinak velmi skvostné, škoda, musíte si je jen přdedstavit:


OMBRE STYL.

25. června 2013 v 20:28 | PISTÁCIE
Slibované překvapení z minulého článku je tu... snad aspoň některé z Vás potěší !!! :)

Asi už znáte reklamu z TV na WILD OMBRE od značky L'oreal. Ale jeden nikdy neví, proto tedy malé info o tomto produktu:
Jedná se o barvy na vlasy, díky nimž si postupně vlasy samy zesvětlíte. Dodá to vašim vlasům zajímavý vzhled, kdy vlasy volně přechází z jednoho odstínu do odstínu světlejšího a to vše si vytvoříte sama z pohodlí vašeho domova. U nás jsou v prodeji celkem 3 odstíny Wild Ombre od této značky. Jedná se o 3 stupně světlosti, podle toho, jak světlé či tmavé vlasy máte a samy si můžete vybrat, jaký odstín vyberete a tím zvýrazníte přechod změny barvy vašich vlasů.
Number 1 by vám měl vytvořit spíše tmavší ombre, do hnědé barvy, Number 2 je spíše do zrzava, či do světle hnědé barvy (tuto jsem si zvolila i já sama), a Number 3 vám vykouzlí spíše světlý až opravdu blonďatý ombre.

http://www.hotmode.cz/ombre-barvy-loreal-wild-ombres.aspx


Ráda bych Vám nyní krok za krokem popsala, jak na to, pro ty, které snad o tom uvažujete, není se čeho bát. Zvládla jsem to já, zvládnete to i vy. :) Mě s tím sice pomáhala kamarádka, (které tímto ještě jednou moc děkuji :-*), ale i já sama bych se s tím poprala určitě na výbornou a to samé vy. Navíc máte na netu plno návodů a videí, kde vám různé slečny ukazují, že na tom ve skutečnosti nic moc práce nehrozí a krásný přechod vlasů vytvoříte mrknutím oka. A nyní přejděme už k samotnému postupu:

NIKONEK.

16. června 2013 v 17:29 | PISTÁCIE

Nechci se chlubit, ale dát tip Vám, kteří se rozhodujete o nějakém suprovém fotoaparátu.
Já osobně jsem dostala tento víkend k narozeninám toto nadupané dělo Nikon D3100. Narozky mám sice až příští týden, ale jelikož se mi rodinka rozprskne na můj narozeninový den všude po světě, oslavili jsme to už nyní.

Nemyslete si, že jsem si ho pořídila, abych se najednou začala postupně věnovat a učit velkému fotografování lidí, svateb a různých akcí za peníze. Mám ho proto, protože nyní pracuji jako reportérka pro jedny místní regionální webovky, pro které je zásadní chodit po nejrůznějších akcích a událostech v regionu, psát o tom články, ale hlavně fotit lidi, tváře, emoce, nálady, důležité je, abychom fotili něco, co si lidi rádi potom na stránkách prohlédnou.
Já osobně si často sama vybírám kam chci chodit a co fotit. Nejčastěji chodím po výstavách, různých společenských událostech, akcích s dětmi, koncertech, fotbalových utkáních a podobně :) moc mě to baví. Sice se v tom zatím pohybuji jen pár měsíců, ale mohu říci, že se už v tom všem začínám líp cítit a orientovat. Dříve jsem fotila s fotoaparátem, se kterým to opravdu nešlo. Pokud člověk chce fotit akce, musí mít co nejlepší foťák.

KÓNICKÁ KULMA.

8. června 2013 v 21:58 | PISTÁCIE

Už delší dobu Vám chci napsat recenzi a tip na supr věcičku pro vaše vlasy.
Já jsem typ člověka, co má od jakživa problém s tím, udělat si vlasy vlnité. Zkoušela jsem tolik věcí, tolik triků a tipů. A když už se mi něco povedlo, tak to do 5 minut splihlo. Testovala jsem třeba spaní v pěnových natáčkách, a moře dalších nejrůznějších jiných typů natáček, až jsem se odhodlala jít i ke kadeřnici, která jediná mi dokázala udělat opravdu neskutečně trvanlivé vlny, které ale byly na mě až moc. Vypadala jsem jak pudl.A navíc, chodit neustále ke kadeřnici pro pár vln mi přijde hrozný, když bych si chtěla někdy sama v klidu domova vyrobit super účes a za pár minut.Byla jsem fakt už zoufalá ze všech těch marných pokusů. Měla jsem pocit, že jsem udělala vše, co se jen dalo, co mě napadlo a co pro moje možnosti bylo dosažitelné. Myslela jsem si, že rovné vlasy jsou mým osudem a už jsem ani nedoufala, že někdy budu moct nosit vlny, kdykoliv a jak budu chtít... až doteď.
Na tuto věcičku mě vlastně navedla moje švagrová, která si najednou začala nosit na hlavě nádherné vlny, a já hned chtěla vědět, jak toho docílila. Ukázala mi kónickou kulmu a řekla, že si to mám nejdříve vyzkoušet u ní, zda mi to vůbec půjde a co mi to udělá s vlasy. Otestovala jsem a světě div se... vlny to dělalo vskutku boží a navíc držely a nesplihly ani po nějaké té hodině. :) Byla jsem tak unešená, že jsem neváhala, a doma to hned objednala.:)

Mám přesně tento typ -> BaByliss Kónická kulma C20E 25 - 13 mm

Tady pro Vás pár rad a tipů v podobě + a -

+ klady kulmy
 • rychlé nahřátí kulmy do 2 minut
 • snadná manipulace
 • nastavitelná volba teploty (až 10 možných nastavení teploty)
 • vypínač on/off
 • podpěra kulmy, když ji potřebujete na chvíli odložit
 • v balení - možnost zakoupit s kosmetickou taštičkou nebo bez, která je v ceně, dále jsou v balení rukavičky na prsty proti popálení
 • chladná černá špička na konci kulmy (výhoda, když nahříváte natočené vlasy a potřebujete se něčeho přidržet)
- zápory kulmy
 • občas se vám může stát, když spěcháte, že omylem zavadíte o kolečko nastavitelnosti teploty, ale to jen když jste zbrklí a chvátáte.
v c.č. najdete bonus ...fotku mých vlasů před a po aplikaci. Omlouvám se za kvalitu, ale lepší fotku vlnitých vlasů jsem nesehnala, kulmu mám opravdu jen chvilku a navíc jsem zatím neměla moc možností ji vyzkoušet. Ale i tak doufám, že to na ukázku celkem dobře stačí :)

S JILLIAN A S CHUTÍ DO TOHO...

26. dubna 2013 v 17:03 | PISTÁCIE
Musím přiznat, že jsem velká fanynka Jillian Michaels. Věřím, že pro většinu z vás je toto jméno známé a víte o koho se jedná. Kdo přeci jen nemá tušení, je to americká fitness trenérka, která se už se svými videi proslavila snad na celém světě. Na netu najdete tunu videí, která vám pomohou k vysněné postavě, ať už sníte o tom, že zhubnete, zpevníte postavu, nebo si jen chcete dát pořádně do těla, zpotit se a cítit se dobře. A že to není zrovna jednoduché vcičení, o tom se můžete jednoduše přesvědčit.Nejen to, ale po internetu koluje i mnoho videí a recenzí lidí, kteří Jillian a její videa vychvalují do nebes, dávají na net fotky před a po tom, co s nimi tato cvičená provedla. Toto cvičení se za poslední měsíce opravdu šířilo rychlostí blesku a dnes už je Jillian slavná, bohatá a úspěšná trenérka.

Já osobně jsem od ní zkusila už dost cviků, i když zdaleka nejsem ani v polovině toho, co nabízí. Nejříve jsem sáhla po 30 day shred level 1,2 a 3. Následně jsem šla do 6 week 6 pack level 1 a 2. No a nyní se snažím pravidelně cvičit a střídat 2 cvičení. Jedná se o No mo trouble zones a Banish fat boost Metabolism. Obě bych Vám chtěla trošku víc představit, protože já osobně jsem z nich nadšená... jsou udělané na stejný princip - cvičení na několik kol. Nevím, teď abych nekecala, dejme tomu, je tam 7 kol cvičení (v každém kole je třeba 4-5 cviků) a každé kolo cvičíte 2x. Tudíž cvičíte vždy 5 stejných cviků (zaměřené třeba na břicho), vždy těch 5 cviků zacvičíte 2x, pak přejdete na dalších 5 jiných cviků (třeba na stehna) a zase zopakujete... a takhle to jede celých 50 minut
Sice jsem je zatím cvičila jen párkrát, ale jelikož mám už dobré základy z předchozích videí s Jill, tudíž mi tato cvičení nedělají takový problém, jaký bych čekala a dokážu je celkem dobře docvičit do konce...sepíšu sem klady i zápory, protože tak je to přeci jen nejpřehlednější :)

+ KLADY +

 • rozvičení i protáhnutí -> nemusíte se bát, že byste rovnou skočili do cvičení naplno bez ničeho. Na začátku je skvělé, dobré a celkem dlouhé rozvičení a na konci Jill jako vždy nezapomene na protažení (mě osobně to protažení moc nebaví, protože do toho hrozně mluví svý moudra a trvá jí to, takže si spíš některé cviky na protažení pamatuju z hlavy a jedu to sama, ale rozhodně to nezanedbejte, ať se ráno neprobudíte celé rozbolavělé od odflinknutého protažení, stojí to za to, těch pár minut tomu věnovat).
 • Každé z těchto 2 má něco do sebe :
 • No more trouble zones - řekla bych, že je to zaměřené celkově na celé tělo a především velků důraz na problémové partie (zadek, stehna, boky, břicho). Já osobně jsem po tomto cvičení nejvíce cítila stehna, ruce a břicho. Není zde sice žádné kardio (jen asi ze začátku v rozcvičení), ale jinak je to dámy čistě a hlavně na partie, které nás nejvíce trápí. Spíše ideální cvičení pro zformování a zpevnění postavy.
 • Banish fat boost Metabolism je naopak kardio cvičení s prvky kick-boxu, ale také zde najdete různé posilovací cviky, i na zemi. Celou dobu jste v tepové frekvenci pro spalování, tudíž ideální cvičení pro zhubnutí.
 • začátečník i pokročilý -> jako vždy má Jill u sebe 2 asistentky, které cvičí s ní a jedna ukazuje, jak by měl(a) cvičit pokročilý(á) a druhá se snaží ukazovat lehčí a snadnější cviky pro začátečníky. Je to výhoda, a navíc, když máte pocit, že vám to jde, můžete přejít na pokročilejší verzi, pokud ne, nevadí, do ničeho se na začátku nenuťte, pokud to nejde, radši dělejte kliky na kolenou, pokud to jde, s chutí do těžší verze:) - já sama kolikrát radši volím jednodušší verzi :) alespoň to zacvičím celé, a nemusím pořád odpočívat!
 • skvělý pocit a zdravé tělo -> věřte mi, je sice skvělý pocit, jít se projít, nebo si zacvičit 30 minut, ale ještě daleko lepší pocit je zvládnout 50 minut cvičení :) stojí to za to, třebas se pak po tom budete cítit unaveně, ale úžasný pocit z toho, že jste zvládli toto, vám nikdo nevezme;) navíc se budete den o dne cítit lépe, fit a vaše postava bude pevnější a pružnější.
 • Pauzy -> nejsme stroje, nejsme na baterky, nejsme dokonalé, tím, že si dáte minutu či víc pauzy, se svět nezboří. Já se občas také musím občas na minutu nabrat dech a nebo si třeba po 30 minutách video na chvíli vypnu, vydýchám se, a pak těch 20 minut dojedu. Je to o každém zvlášť, jak se u toho cítíte. :)

- ZÁPORY -

 • 50 minut nonstop cvičení -> jsem zvyklá, že předchozí videa s Jill měla kolem 30 minut, a tato 2 současná videa mají dohromady přes 50 minut (+ protahování na konci). Ze začátku jsem z toho měla strach, jestli to zvládnu a už po těch 30 minutách nebudu mít dost. Je to tak, vidina toho, že to má 20 minut navíc byla šílená, ale nakonec jsem to zvládla :) a musím říct, že po 50 minutách jsem se cítila božsky a daleko lépe než po nějakých 30 minutách. Dá se to zvládnout, člověk to musí zkousnout a říct si, že to není hrozný, že je to všecko jen v naší hlavě, která se brání, ale tělo to přece zvládně hravě.:)
 • Je potřeba náčiní - je to spíše zápor pro ty, které cvičení s činkami nebaví nebo jim to s nimi přijde těžké. Naooak, pokud s nimi cvičit chcete a nemáte je, tak to je jednoduché. Buď si skočíte do sportu a koupíte si činky, které nejsou drahé (já mám asi 1,5 kg za nějakých 200 kč) nebo si naplníte dvě 1,5 litrové pet lahve vodou a stačí vám to bohatě :) --> činky potřebujete jen u cvičení No more trouble zones. Dá se cvičit ale i bez činek, prostě cvičte podle videa, ale místo činek budete mít volné ruce (vůůůbec nevadí) :) i tak se pěkně zpotíte.


Zde krátká názorná ukázka z videa No more trouble zones.Snad jsem vás třeba nalákala na něco jiného, nového a možná i zajímavého právě pro vás :) Každopádně, já osobně neznám jiná videa než od Jill a nic kromě jí jsem doposud nezkusila. Pokud někdo znáte a cvičíte i videa od jiných trenérů, budu ráda za vaše názory a tipy a kdyžtak pište rovnou i konkrétní názvy trenéru a jejich videí, s kterými máte zkušenosti a které byste mi doporučili, budu se těšít. S podzravem vašeBANÁNOVÉ MUFFINY.

29. ledna 2013 v 17:12 | PISTÁCIE

Po dlouhé době, stresu a učení, jsem si řekla, že je čas a konečně chvilka klidu něco upéci. Jelikož nám doma přebývalo celkem dost banánů, a vím, že by možná brzy shnily, rozhodla jsem se je pořádně využít.
Zde máte recept na BANÁNOVÉ MUFFINY.

SMÍCHÁME :

2 hrnky - polohrubá mouka
1 hrnek - cukr krystal
3 vejce
1 hrnek - mléko
1/2 hrnek - olej
1 prášek do pečiva

Těsto je jen takový základ, který je vhodný použít pro všechny typy muffinů, pak už to záleží čistě na vás, co se rozhodnete dále do těsta přidat, a čím to více ochutit.
Já jsem zvolila 3 banány, které jsem si umixovala spolu s troškou mléka a nakonec celé banánové pyré vmíchala do těsta a na závěr nastrouhala několik kostiček hořké čokolády.Vše jsem dala do trouby na 180 stupňů asi cca na 30 min.
Celkově mi to těsto vyšlo na 24 muffinů, které jsem nakonec ozdobila kolečkem banánu, který tomu dodal eleganci :D a navíc to ještě více posílilo banánovou chuť:)

Musím se přiznat, že to jsou asi nejlepší muffiny, co se mi kdy povedly. Rodiče mi je chválili až do stropu, dokonce se přidal i táta, který moc na sladké není. Dá se říct, že je to celkem jednoduché, ale jak chutné a ani to člověku nezabere moc času a práce.:) Tak s chutí do toho a přeju dobrou chuť!!
P.S. Omlouvám se hodně špatnou kvalitu fotky z mobilu, ve skutečnosti vypadají lépe a chutnají výborně.:) no co bych se nepochválila, moc často to stejně nedělám :D

SENZA BOX - EDICE LEDEN 2013.

27. ledna 2013 v 10:27 | PISTÁCIE


Už na mnoha blozích jsem viděla články o tzv. SENZA BOXU. Pořádně jsem nechápala přesně o co se jedná, a tak jsem si o tom pátrala na netu něco více, a nakonec jsem se rozhodla, že do toho půjdu a jeden lednový si objednám i sama pro sebe. Pro ty, kdo stále nejsou zasvěcení do toho, o co se jedná, malý popisek:

SENZA BOX je krabice menšího vzrůstu, kterou když si objednáš na internetu (www.senzabox.cz), získáš překvapení v podobě pár kosmetických novinek, které jsou zrovna v tu danou dobu největším hitem a nejvíc frčí. Minimálně zde najdeš 5 vzorů nejrůznějších produktů a jeden plný produkt. Celý balík stojí 289 Kč a objednat si ho lze do ČR i na Slovensko. Pro více info jděte na odkaz viz výše:)

Samotná jsem byla zvědavá, co na mě v mém úplně prvním Senza boxu vykoukne a se vším jsem spokojená a líbí se mi to. A o co že jste přišli vy, kdo jste si ho neobjednali?1. Přírodní olivový krém (balení 50 ml za 54 Kč)

2. Invisible fixing powder-fixační pudr (plné balení za 229 Kč)

3. Elastic power Fix lak na vlasy (250 ml za 80 Kč)

4. Sprchová pěna Fujiyama/Yogi Flow (200 ml za 199 Kč)

5. Antiac Acne Clearing Spray-na akné (100 ml za 445 Kč)

6. Honey Nourishing Body Lotion (200 ml za 299 Kč)

Ještě jsem zapomněla vyfotit Pleťovou masku ananas, 150 ml za 159 Kč.

Já jsem zatím neměla možnost vyzkoušet vše, ale co nevidět se na to všechno pořádně vrhnu. Jsem z toho všeho nadšená, tak uvidím, jak dál, a minimálně když nic, líbí se mi ta úžasná modrá krabička :D :)
A co vy ? Znáte SENZA BOX ? Máte s ním někdo opravdu dobré zkušenosti ? Budu ráda za názory. Díky. A já se jdu vrhnout na tu ananasovou pleťovou masku:)

A hlavně by mě zajímalo, kdo máte zkušenosti, je lepší SENZA BOX nebo LADY BOX ??? Díky za odpovědi.

NOVÉ KOUSKY.

22. prosince 2012 v 10:34 | PISTÁCIE
Mám zde pro vás tip v podobě 2 nových kousků v mém šatníku, které jsem v pátek pořídila v Praze. :)


Na první pohled na ramínku vypadají jako velmi jednoduché černé šaty, ale když si je člověk oblékne, objeví se velmi rafinovaný výstřih a poodhalené boky stejném způsobem jako výstřih :) moc se mi líbí. C&A 450,-

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nádherný flitrovaný broskvový top, který mě oslnil hned na první pohled. V kombinaci s bolerkem a černou sukní či kalhotami, dokonalé. Cena je sice o něco vyšší, než bych byla ochotná dát, ale tady jsem udělala výjimku a nelituji toho, protože vím, že ho naplno využiju. Camaieu 499,-

 
 

Reklama