-- OSTATNÍ --

1X VÁNOČNÍ PŘÁNÍ - SEN.

23. listopadu 2011 v 15:35 | PISTÁCIE
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡

VÍM, že je ještě do vánoc měsíc a den, ale stejně mi to nedá a hrozně by mě něco zajímalo. Beru to jako zvědavost, ale i trochu jako inspiraci na dárky :)
CHtěla bych se vás zeptat, kdybyste si měli vybrat, pouze ale JENOM jeden jediný dárek, který by to byl ???
Jestli nejde jeden, tak dva, ale více ne. Maximálně jeden, či dva :))
Jsem strašně zvědavá na vaše odpovědi :)
U mě to je taková strašně měkoučká, pohodlná, heboučká a úžasná dekas kravským vzorkem, ale stojí jaksi 700 kč. Mno nechme se překvapit :D :)

♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡
♡♡

děkuju, s láskou vaše

PISTÁCIE

JE TO TAK, JAK TO JE !!!

18. listopadu 2011 v 19:09 | PISTÁCIE

Takže děvčata a chlapci. Snažila jsem se vytvořit nějaký ten design, co jsem psala v před předminulém článku. Nedjříve jsem pár dní netušila, ani malá představa, jak by to mělo vypadat. Obcházela jsem nějaké blogy, inspirovala jsem se jimi. Pořád nic. Obešla jsem deviantart.com, google.com, moje oblíbené stránky, kde čerpám nápady na design :) Ale nějak nic moc nešlo vytvořit. A dneska jsem si sedla k tomu a pak sem sestrojila toto fialové dílo.
Nevím, co na to říkáte vy, docela bych fakt chtěla vědět vaše názory. Mě se to líbí docela dost :) JÁ VÍM, JÁ VÍM, není to žádný umělecký zázrak, a je to dost obyčejné, ale jsem na sebe pyšná, že je to moje výroba. A stejně věřím, že to tu nějaký ten pátek, nebo nějaký ten měsíc snad i může vydržet, možná mám i v plánu nějaký vánoční design, to se uvidí, jak se mi tento okouká a zda budu mít chuť a vůbec nějaký nápad cokoliv tvořit dalšího.
Ale každopádně, jsem teď dosti spokojená, a snad tu tento designový chlapík chviličku vydrží.
Co myslíte vy ??? :)
Vaše unavená ale spokojená

PISTÁCIE

UMĚLKYNĚ ? !!! :)

18. listopadu 2011 v 11:52 | PISTÁCIE

Už jsem vám sem nějaké fotky nášnic, které vyráběla moje mamka, dávala. Ale za posledních pár dní mi vyrobila dvoje nové, na které jsem fakt pyšná, a šťastná, že je mám. Strašně dlouho jsem po takových toužila, a konečně je mám a můužu se s nimi pyšnit a ukazovat na svých uších.
Dávám vám sem fotky obou dvou :) Určitě je máte hodně lidí, ale já jsem o nich snila dlouho, tak jsem fakt ráda, že je konečně pro mě mamča vyrobila. No není šikovná ? Ještě, že před asi rokem a půl se na to mamka dala, a začala to vyrábět, je to pecka :)) Jsem ráda, že někdo v domě je tak šikovný, a i já občas mamce pomůžu, i když jen třebas radit, ale i tak, jsem ráda, že můužu nějak pomoct, a jsem ráda, že i něco už prodala a snad to půjde tak dobře dál :)


Snad se líbí ? :) Mě hrozně.
Vaše s láskou

PISTÁCIE

BLOG VS. BLOGSPOT

8. listopadu 2011 v 21:57 | PISTÁCIE

ZDRAVÍM VÁS milí blogoví přátelé

Už delší dobou mi vrtá hlavou jedna věc.
Docela přemýšlím, a určitě nejsem jediná z těch blogerů, kteří jsou na blog.cz a uvažují, zda bychom neměli zkusit něco jiného, a tím něčím je právě blogspot. Neříkám vám tímto článkem, že tu končím a přecházím jinám, to v žádném případě.
Toto je spíše pro mě, ale i pro vás ostatní takový informativní článek, a chtěla bych, abychom si tu napsali my z blogu ale i z blogspotu nějaké klady i zápory, ohledně obojího.
Kdo máme blog, jaké klady a zápory to přináši a kdo máme blogspot také tak :))
Já, jelikož mám několik let blog, ale blogpost nemám, i když se musím přiznat, že jsem se zkoušela na něm pracovat, ale jsem opravdu nováčkem, tak moc negtuším, jaké to přináší výhody či nevýhody nám blogerům, tak bych docela ráda chtěla si přečíst od těch, kdo to používaji pravidelně, jaké to je.
Jednou, časem, bych třebas ráda přešla, protože těch důvodů je tolik. Nevím, zda má cenu to tu vypisovat. Už jsem to sem dokonce psala tolikrát, ale to teď každopádně neřešme, jen bych si teď s vámi ostatními chtěla vyměnit pár rad a zkušeností s blogem i blogspotem :)
Budu se těšit na jakoukoliv radu a názor od vás. :))))
Myslím si, že obojí je skvělá stránka a má dobrý, i když stejný význam. :) Znám tolik skvělých fungujících blogů, ale i blogspotů ... !! :)
Děkuji a moc se těším... věřím, že vaše názory budou hodně zajímavé a třebas i dosti odlišné.
s pozdravem, Vaše

PISTÁCIE

TONING

21. října 2011 v 11:45 | PISTÁCIE

Vím, že pro někoho se může zdát slovo ZUMBA už jako nějaké nejvíce ohrané a pro někoho naprosto zapomenuté a nudné slovo.
Já sama jsem byla dříve do zumby celkem udělaná. Nebo takhle, Chodila jsem celkem pravidelně, písničky ze zumby jsem furt doma sjížděla dokola a občas jsem si i cvičila na různá videa z youtube. Jenže později mě to začalo víc a víc nudit a ty písničky jsem začínala mít natolik ohrané, že jsem už pomalu začínala s tou energií do zumby upadat a bylo to pro mě takové, jako pro dítě, které má už nějaké ohrané hračky, které ho nebaví.
Po pár měsících si teď říkam proč to vše.
Přeci jen mě ta zumba opět chytla. Možná je to tím, že jsem objevila nový druh zumby - ZUMBA TONING. Což je na jednu stranu hodně podobné, na druhou stranu je to něco naprosto jiného a tak strašně se přitom zapotim, jako na normální hodině ne. Ale ani mi nejde o ten pot, jako spíš o to, že si dost rapidně zaposiluji a nejen na ruce, ale i na hohy, břicho, a prostě dá se říct, celé tělo současně.
Jedná se o druh zumby, kdy skoro celou hodinu jedete s činkami v ruce.
Jasně, někdo to třebas znáte, a říkáte se, proboha proč to sem píšu. Já to spíše píšu pro ty, kdo to nezají a třebas by chtěli zkusit něco nového, nebo aspoň staré a pro někoho nudné hodiny zumby vyměnit za nové hodiny s posilováním. :)))
Já jsem docela nadšená z toho zatím :)
Chodím sice jednou týdně, ale věřte mi, mě to celkem stačí, protože v tom týdnu ještě občas dám nějakou normální hodinu zumby nebo něco úplně jiného aj sem spokojená.
Písničky ze zumby doma už reaději nepoouštím, ale každý týden se na tuto zumbu těším a odcházím sice naprosto vyčerpaná, ale usnu hned a nadherně se vyspím a ráno jsem svěží a odpočinutá.


A co vy ? Nezkoušel jste to někdo už ? A jaký na to máte názor ???? :))))
Podle mě je to něco nového, skvělého a navíc účinného.
Prostě zumba, ale z jiného a lepšího soudku.

PISTÁCIE

MILUJ POKUD JSI MILOVÁN

2. října 2011 v 11:44 | PISTÁCIE

Děkuji Ondrášku za krásné obrázky, které jsem mohla vložit na svůj blog s tvým svolením :)BENJAMIN - MÉHO SRDCE ŠAMPION

26. září 2011 v 17:42 | PISTÁCIE
Uvědomuji si, že předešlý článek nebyl nic moc.
CHci to napravit a přidat sem i pár fotek. Ale POZOR. Jsou to fotky z mého osobního alba, tak prosím berte to na vědomí a nijak je nezneužít ani na nic nepoužít.

Každá fotka je focena mnou a jsem na ně patřičně hrdá, myslím, že některé se opravdu povedly.
Hlavním modelem mi stál pokaždé BEN - alias pes, který se mnou sdílí náš dům. Můj milovaný čumáček.
Ty fotky nejsou nijak vázané, každá je focená jinde a jindy, jsou od sebe některé i třebas rok staré.Na tuto fotku jsem asi nejvíc pyšná. Je stará asi 2 nebo 3 roky. Ale neni podstatné. Důležitější je, že se mi oravdu líbí, ale i to, z jakého je focena úhlu a jak tam ten rošťák krásně kouká.


Tato fotka je stará pár měsíců. Fotila jsem ji ze svého nového mobilu a tak vidíte, že kvalita i tomu odpovídá. Protože z foťáku by byla daleko lepší a kvalitnější, ale stejně se mi moc líbí. Jak tam pyšně leží u té vodnice, pacholek jeden krásnej.


Naprosto typické pro něho. Jedno ucho nahoře a jedno dole. Skoro nikdy je nemá obě zvedlá, jen když nechápe a něčemu se totálně diví, tak na chvíli ušiska zvedne :-* :)


Miluju ten jeho pohled, ten jeho zahleděný pohled. Miluju, když na mě hledí, když neví, netuší, nebo když se dožaduje, abych si ho všímala, strká do mě packou a kňučí.


Jedna bonusová. Máme spolu fotek více, ale stejně tahle patří k mým nejoblíbenějším. Asi proto, že já tu taky jednou nevypadám jako úplnej blbec, ale jsme tu spolu a to je hlavní. <3


Ano, byla a je to láska. <3

RING RANG.CRRR..

20. září 2011 v 21:42 | PISTÁCIE
Musím přiznat, že patřím k lidem, kteří nevydrží asi moc dlouho u jednoho vyzvánění na mobilu. Neříkám, že to měním každý den nebo týden, ale tak mám vyzvánění měsíc, a pak najednou objevím jiné, nebo se mi to co mám prostě a jednoduše ohraje. A ještě líp, teď mám jedno, které skoro někdy ani není slyšet pořádně.

Napadlo mě udělat takovou soutěž, nebo spíše anketu o to, jaké vy máte vyzvánění a nebo jaké vám se nejvíce líbí. Mě to hodně pomůže, aspoň získám nějakou inspiraci a snad i nějaké to od vás vyzvánění bych si ráda na svůj mobil dala.

Tady si můžete poslechnout to, co mám teď :)Určitě máte dosti zajímavé melodie, na které nedáte dopustit a jste s nimi více než spokojeni.
To jen já nemůužu nikdy nic najít, s čím bych byla vždy úplně spokojená :D Jsem dost náročná, já vím.
Těším se hoodně moc na vaše tipy a rady o nejlepší vyzvánění na ty naše founy.

Mějte se.
Vaše

PISTÁCIE

TŮTŮ, JSEM TO ALE TRDLO.

11. září 2011 v 10:00 | PISTÁCIE
JÁ HUSA HLOUPÁ :D
NEJVÍC jsem se těšila na to, až bude 7.září 2011 a já napíšu článek, a nějak jsem uplně zapomněla v tom všem shánění a shonu, který byl a prošvihla jsem tento den a datum, napsat článek.
Musím to teď napravit se zpožděním, ale PŘECI.


NAROZENINY - slavíme - S MÝM BLOGEM - neuvěřitelné - JAK TEN ČAS - totálně utíká.

Jak už jem zmínila datum

7. září


to je den narozenin mého blogu, takže 4.narozeniny slaví a já jsem tak ráda, že ho pořád mám :-* Neuvěřitelné, když jsem si tento blog zakládala, vlstně jsem ani nepřemýškela o tom, jak dlouho ho budu mít, a i když jem měla několikrát pauzu a chtěla sem ho mockrát zrušit, nakonec sem to nikdy neudělala a jsem za to moc a moc ráda.
S některými z vás se s tímto blogem znám od samého počátku a s některými krátce, ale stejně jsem ráda moc za vás všechny.
BLOGOVÁNÍ - popravdě si ani nepamatuju, jak jsem na to přišla, ale vím, že už jsem tu mnoho a mnoho let, nejdřív to byl sblog.cz, ale posledních hrozně moc nepočítaně let jedině blog.cz, ale samozřejmě jsem na něm vystřídala více blogů. Stejně jsem teď už 4tým rokem pořád zde, a jsem fakt ráda, že je tomu tak.
Přeju svému blogu, abychom spolu vydrželi ještě pár let, doufám, že co nejvíc. A vám přeji, aby se vám u mě pořád líbilo a rádi jste sem chodili a četli mé snad pro vás příjemné a zábavné články.

MĚJTE SE
Vaše pozdě slavící:)))

PISTÁCIE

MALÉ INFO, CO VY NA TO ?

21. srpna 2011 v 18:07 | PISTÁCIE
ROZHODLA JSEM SE, že zasejc zkusim vyrábět designy na blog, a dávat je sem volně k užívání pro vás.
Už dříve jsem je vyráběla, ale moc mi to nešlo, teď jsem zjistila, jak je to nejlepší a nejjednodušší a přitom to vypadá pak moc hezky :)
Zatím sem dávám tento design jen na omrknutí, abyste viděli, a popřípadě řekli, zda vůbec je to pekný a někdo by si to i vybral na svůj blog a mám-li v tom vůbec pokračovati :)

Jak vidíte, jsou to spíše taková pozadí, hlavně tomu chybí záhlaví, jak jste možná většina z vás zvyklí. Ale já jsem na takové typy designů už zvykla a líbí se mi asi víc, než kterýkoliv jiný. A věřím, že by se nějaký z těch, co sem někdy dám snad i líbil a použijete to na svůj blog :)

Tak zatím takhle :)
Co vy na to ? dobrý nápad / nebo ne ?
Když se objeví kladné ohlasy, dodám tyto, i další designy v normální velikosti :) zatím
ahoj, vaše

PISTÁCIE

 
 

Reklama