-- OSTATNÍ --

trošku mi chybí ten sníh...

14. března 2012 v 12:29 | PISTÁCIE

Pomoc. Jsem bezradná.!

18. února 2012 v 21:27 | PISTÁCIE
Chtěla jsem vám se přidat jedno videjko, akorát teda netuším, jak se otáčí na youtube video, mám totiž trochu obráceně, a potřebovala bych to otočit trošku doleva. Kdyby někdo věděl, prosím napište mi to, nechci to sem dávat naopak. Díky moc :)

KVĚTINOVÝ RÁJ.

10. února 2012 v 11:42 | PISTÁCIE

Nikdy jsem si nemyslela, že mě květiny kdy tolik chytnou, Dříve jsem byla taková, že jsem neměla moc květiny ráda, nebo spíše jsem je neřešila, ignorovala. Ale poslední dobou jsem se do nich hodně zamilovala. Miluji, když dostanu nějakou nádhernou, barevnou kytici, ku příkladu jako v úterý, den mého svátku, kdy jsem dostala nádherné trojbarevné květy od táty a hned na to růžové růže od přítele :) (viz foto)
Jsem z nich nadšená. Poté ve středu ještě nádhernou růži od babči a dědy, která to završila a je to nádherná kombinace, když všechny tři se pyšní v mém okně a navíc, když do nich proudí ten sluneční svit, třebas zrovna teď, nádherná podívaná. Snažila jsem se udělat více fotek, ale nejsem nejlepší fotografka asi, ale i tak snad se vám aspoň trochu zalíbí, Tak s chutí do toho :)

BEN v akci 2.

27. ledna 2012 v 9:17 | PISTÁCIE

Není to pokračování předchozího videa :) Prostě další video a zase hravý pes s novou hračkou :D Mých keců a komentů si tam nevšímejte :)BEN v akci 1.

23. ledna 2012 v 13:07 | PISTÁCIE
Ten náš malej rošťák začal dovádět s balónkem a jelikož jsem měla štěstí foťák u sebe, tak jsem rychle začala natáčet. takhle by si klidně vydržel hrát i hodiny :D :) já ho milujuu ... hlavně to jeho "vrčení" ... drahouš můůj :-*
POHLED DO "DUŠE"

4. ledna 2012 v 20:09 | PISTÁCIETA NAŠE HVĚZDA.

11. prosince 2011 v 20:51 | PISTÁCIE
Takto nějak vypadá ten náš krásný Kutnohorský vánoční strom, odkud pocházím. Samozřejmě je ve skutečnosti daleko daleko krásnější.
Bohužel můj mobil nedokáže zachytit takovou krásu, protože je to velmi omezený a tupý mobilní foťák :D
Ale to nevadí. Jelikož k vánocům dostanu opravdový foťáček, na který se moc těším. To pak budou teprve fotky, to se to bude nejlíp fotit a pak to sem budu krásně přidávat, konečně pořádná kvalita, a nebudu se muset za fotky stydět, jako za tuto fotku :)

Ale prostě jsem to sem musela dát.I když je to divná kvalita, i tak z toho ta vánoční nálada podle mě čiší :)) Jojo, blíží se to.
Přeji příjemné vkročení do nového a předposledního pracovního a školního týdne před vánoci :)))

   Mějte se krásně

s Láskou vaše


PISTÁCIE

ÚŽASŇÁCI.

7. prosince 2011 v 20:57 | PISTÁCIE

NAJDEŠ ROZDÍL ???


Celkem stará fotka. Někdy z roku

2007

Ale prostě má svoje kouzlo a líbí se mi pořád stejně moc, ale i tak mě dokáže i výborně rozesmát.
NEMÁ CHYBku

POZOR - NA VEČER CHYSTÁM MIKULÁŠSKÝ SPECIÁLNÍ PŘÍBĚH.

6. prosince 2011 v 10:57 | PISTÁCIE
Už brzy - snad dnes - se můžete těšit na můj Mikulášsky příběh ze včerejška.
Včera se pro mě stal zajímavý večer a velmi povedená historka, o kterou se chci s vámi strašně podělit, teď ale mám maximálně čas napsat tento krátký článek, tamto bude na delší povídání :)
Snad to dnes večer stihnu a sepíšu. Ale teď mažu do školy.
Mějte se. A těšte se.

PISTÁCIE

VYSLOVIT DOSUD NEVYSLOVENÉ !!!

6. prosince 2011 v 10:30 | PISTÁCIE
Třebas tímto článkem někoho naštvu, ale prosím vás, nepište mi sem o nějaké kontrole AFFs, Sbček a podobně.
Já prostě vím, že někteří máte tu svojí skupinu spřátelených, a kterou si chcete udržet, ale podle mě je to nesmysl. Přeci jen je fajn, když někdo chodí na nějaký blog déle a má ho oblíbený a rád se k němu vrací, ale to přece neznamená snad, že k němu musí chodit pravidelně, snad jednou denně a podobně.
Každý máme své pravé životy mimo blog a těm přece snad dáváme přednost před čímkoli.
Blog milujua a strašně ráda u něj trávím svůj volný čas, ale nemůužu mu dávat třebas tolik času, kolik bych chtěla nebo kolik vy chcete někeří.
Já sama mám teď problém s časem docela veliký a klidně přiznám, že jsem školu trochu flákala, ale snažím se to teď dohnat.
Mám tu na blogu svůj seznam oblíbených blogů. Ano, ale neberu je jako nějaké spřátelené, ale prostě blogy, které mám ráda, a chodím na ně nejčastěji, protože se mi líbí a ti lidé mají zajímavé články a názory .) a třebas jsme si i v něčem sedli do noty :) a je to príma si s nima psát. Nezlobte se, ale musela jsem to napsat takhle, jinak to nešlo .Takovýhle komentářů mi přišlo za celou dobu blogaření více než dost. Fakt nechápu dříve, proč jsem na to dala, nebo zdali jsem to dříve i já sama po někom chtěla, je mi teď z toho smutno.
Oblíbené blogy a mám a těmi zůstanou :)))) ale každý snad píšeme ten blog pro sebe v první řadě a až v té druhé řadě pro ostatní :) Tak se nezlobte a mějte se a smějte se.
Ahoj

PISTÁCIE

 
 

Reklama