STRES, NERV, BAKULE...

12. října 2013 v 16:40 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

SAKRA, dlouhou dobu jsem si lámala hlavu, čím bych vás mohla oslovit, ale neměla jsem nejmenší potuchy, kde začít.

Za poslední dobu se u mě nic nezměnilo, krom toho, že mi před 12 dny skončily prázdniny a i já už jsem školou povinná. Místo pěti, ale chodím do školy pouze dva dny, i tak mám pocit, že můj veškerý volný čas zabere jen škola. A když už náhodou dělám něco mimo, stejně mám myšlenky plné jen a jen školy a zase školy. Postupem času se to na mě začíná valit, a já mám najednou strach a nervy, že nic nestíhám, a aby toho nebylo málo, tak bych řekla, že toho dělám míň, než bych měla. V zásadě, pořád nestíhám. Co naplat. A co, že tak hrozně důležitého mám na práci?
Teď především se na mě nakupilo plno úkolů, referátů a hlavně čtení nejrůznějších odborných knih, u kterých mi příjde, že i když je čtu, i tak mám u nich nesmazatelný pocit, že to jde jednou myšlenkou do hlavy a druhou okamžitě ven... Nic mi tam nechce zůstat, a co teprve, až se za pár měsíců budu muset učit na státnice ? Ano, státnice. To je to hlavní téma a starost tohoto školního roku. Tedy 2 hlavní témata - státnice a pověstná bakalářka.
Nene, nejsem člověk, co by si řekl, klid, jdeme na to. Jsem ten, kdo se stresuje se vším vždy a všude, za každé situace. I drobnost mě dokáže vynervovat. Momentálně je to taková "prkotinka" typu, mám moc pěkné téma na úterní referát (strukturalismus) a už pěkných pár hodin si s tim doma lámu hlavu a nemůužu se na tu strukturalistickou vlnu pořádně přichytit. Co s tím ? Stres a velký stres.
Doufám jen, že takovéto pocity nebudu mít celý rok až do května, protože já se asi vážně nedokážu sama odreagovat. Neumíte mi někdo poradit ? Krom sexu, jídla, cvičení a kamarádů, to mám ozkoušené, a pomáhá, ale jen na chvíli, věřte mi, vážně!!!!

P.S. původně jsem se chtěla vyhnout tématu škola, stres a nervy, a dát vám tip na super knihu, kterou jsem nedávno přelouskla, ale jak vidím, rozepsala jsem se víc, než jsem měla původně naplánováno. No nic, článek o té pěkné knize vás čeká příště. :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Papája Papája | E-mail | Web | 13. října 2013 v 22:24 | Reagovat

týý jo, to už jsi na VŠ 3. rok? toto letí, si pamatuju, jak si psala, že sháníš někoho do bytu :D,
držím palce :) ať to všechno v klidu zvládneš a závidim ti jen ty 2 dny :D

já už bych měla začít pracovat na 4 seminárkách :/ no, a ještě referát a odborné knihy,
s tím "jedním uchem tam, druhým ven" mívám taky problém :/

držím palce, ale bohužel s nějakým jiným tipem na odreagování ti neporadim :/

2 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 14. října 2013 v 10:52 | Reagovat

Přestože vím,že ty jsi moc šikovná a jako vždy to zvládneš, vůbec se ti nedivím, že stresuješ.. protože si neumím za rok představit sebe, jak budu před státnicema a u bakalářky stresovat.. Držím moc palce :*

P.S. pro mě je velké odreagování zajít do klubu si pořádně zatancovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama