LETÍME KE HVĚZDÁM A SVĚTLO SVÍTÍ...

30. srpna 2013 v 11:12 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
(foto vlevo: já v mém nádherném rodném městě).... (foto vpravo: sedím si tak jednou v nedalekém bistru, udělané na motivy pravých amerických bister, výzdobou i stravou).

Také máte pocit, že jste se jakoby najednou probrali ze sna a prázdniny jsou pryč? Jinak si neumim vysvětlit, že je skoro konec srpna. Nechápu to. Mě osobně přijde, že tyto prázdniny mi absolutně utekly nejvíce ze všech.
Ale je pravda, že jsem se nenudila. Rozhodně bylo pořád co dělat, tudíž jsem se ani nějak nestihla flákat (praxe, brigáda), ale ani jsem moc nestihla to, co jsem měla do školy...(bakalářka).
Jednoznačně jsem ráda, že jsem se nenudila, protože když to porovnám s loňskem, kdy jsem se často kopala do zadku, tyhle byly skoro bezchybné. Až na pár "detailů."
Ale abych tu nevířila vlny, a nedělala zmatky, mě osobně prázdniny úplně zdaleka nekončí, mám před sebou ještě celý měsíc, až do konce září, ale i tak mám pocit, že volno, které jsem měla od 7.června se vypařilo tak rychle, jako pára nad hrncem.. Jestli lituju toho, co jsem prožila nebo toho, co jsem už nestihla a třeba letos nestihnu ? Ne.
Užila jsem si dost, toho dobrého, i něčeho zlejšího, ale vše jsem ustála, někdy s úsměvem, někdy se slzami v očích, ale ustála... Teď to tu vypadá jako vyhodnocování prázdnin, které mi ještě ani neskončily, a částečně tomu tak je. Nemám nápad, o čem jiném psát, a tak se snažim vypsat se ze svých pocitů a dojmů, které dosud v sobě nosím... a prozatím jsem se je bála vyplavit na povrch.!
Abych tu jen nechodila kolem, a všichni pochopili o čem to tu vlastně plácám, a jaké téma neustále obcházím kolem a kolem... nejzásadnější rozhodování a ukončování mých prázdnin byl můj vztah s přítelem. Byli jsme spolu skoro 2 a 8 měsíců, což je pro mě zásadní. Prožili jsme tolik věcí, co nikdy s nikym dohromady za celý život. S kamarády a rodiči má člověk svoje zásadní vzpomínky a zážitky, ale s přítelem je to přeci jen o něčem jiném, o něčem, co s přáteli člověk prostě nezažije.. proto je těžké se loučit s člověkem, který pro vás tolik znamená a tolik jste s ním prožili. Ale o tom život také je. Umět se s tím poprat a rozloučit se v dobrím s někým, koho třeba i nadále milujete, ale víte, že to nemá budoucnost.... My se moc v dobrém nerozloučili, což je pravda, ale nyní máme po nějaké době skvělý vztah, stali se z nás kamarádi s výhodami, a jo, možná si někdo klepe na čelo, jaký to mělo smysl, mohli jsme nadále zůstat spolu, ale ne, to nešlo, je to těžké pochopit a na vysvětlování by mi nestačil ani celý blog, protože náš vztah je jeden velký román...
Ale co tímhle vším míním je jen to, že se z toho chci vypsat, a pořád jsem čekala, a doufala, že to nebudu muset, ale teď vím, že blog je pro mě důležitý a věděla jsem podvědomě celou dobu, že pokud se z toho nevypíšu i sem, nebude to dostačující, pro mě ani pro moje srdce, které si i takto částečně uleví, tím, že se sem vypíše.
Snad mě někdo chápete, někdo možná ne, ale nevadí. Hlavní je, že já vím, co jsem tímhle chtěla říct, že není na škodu, se vypsat ze svých pocitů, a ukázat i ostatním, že mám slabé stránky a bolí mě to, co prožívám.
Jedna část mého já tím třeba odešla, ale otevřela se další část, a třeba tímhle otevírám novou svou stránku, která se brzy projeví a začnu o sobě zjišťovat nové, dosud neobjevené věci, o své osobnosti.... myslím si osobně, že vztah, ale i rozchod dokáže člověka v mnohém změnit, ukázat jinou, snad lepší cestu životem!!!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alí Alí | Web | 30. srpna 2013 v 13:44 | Reagovat

Prázdniny opravdu utekly, já toho moc nezažila, byly to pro mě velmi klidné prázdniny, ale na příští už mám plány, zase to bude o něčem jiném.
Je mi líto, že jste se rozešli, ale on ten konec je vždycky lepší než trápení se. Kamarádi s výhodami, na to bych neměla. Kamarádi určitě, ale tohle bych nikdy nechtěla, neuměla bych se odpoutat od toho, co mezi námi před tím bylo ;-)
Neber to zle, na čelo si neklepu, je to každého věc a na vztahy má každý jiný názor :-)

2 Papája Papája | E-mail | Web | 30. srpna 2013 v 16:21 | Reagovat

super fotky ;) na té s hambáčem ti to hrozně moc sluší ;)

tj, prázdniny se pomalu chýlí ke konci, je to hrůza

když jsem začala číst článek, tak jsem teda nečekala, že na konci článku budu brečet ... no co se dá dělat, docela by mě zajímalo, co přesně se stalo, že ve vašem vztahu nebyla budoucnost, víš ... třeba k mému poučení a tak no, určitě to brzy přebolí a ty najdeš dalšího a lepší tvého srdce šampiona ;)

3 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 30. srpna 2013 v 17:25 | Reagovat

Tak, já už jsem to věděla delší dobu, že jo, protože jsme dopadly skoro stejně.. i když s pár rozdílama - my jsme se taky nerozešli v dobrém, ale narozdíl od vás se to nespravilo, pořád je to těžké, jsme tak trochu na nože.. Já se totiž nemůžu smířit s tím, co mi udělal, že zahodil šestiletý vztah jen tak pro nic za nic, ani se nepokusil bojovat, prostě puf a bylo to pryč.. a jeho to ani nesere.. ale aspon jsem se probrala a zjistila, co to je za člověka a za co mu po těch 6ti letech stojím :(
V každém případě jsem moc ráda, že ty si všechno užívaš a jsi OK :)

4 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 30. srpna 2013 v 17:26 | Reagovat

A ta fotka v tom bistru je uplně super, fakt typická amerika, hlavně tím prostředím! to je jako v Carrie diares, super :))

5 Bareta Bareta | Web | 31. srpna 2013 v 9:51 | Reagovat

Vy dva taky stejně jako tvoje blogová kamarádka? Je těch rozchodů nějak moc za tyto prázdniny. Ale taky si nemyslím, že by vám kamarádství s výhodami prospělo. Neodpoutáte se od sebe.

6 Creencia Creencia | Web | 1. září 2013 v 20:18 | Reagovat

Stejně jako je 1000 různých důvodů pro rozchody, tak je taky 1000 různých způsobů, jak se s tím vypořádat :)  Já bych na friends with benefits neměla, když se odpoutat, tak se vším všudy, ale chápu tě, je dobře, že spolu vycházíte :)
Jinak pokud pominu poslední týdny, kdy jsem akorát zavřená doma s ATB a válčím s jakousi pitomou bakterií, tak moje prázdniny byly super :) Mrzí mě, že mi nevyšla brigáda nebo praxe, ale to snad doženu příští rok :)
Jinak já mám ještě 3 týdny volna, ale taky mi přijde, že už prázdniny končí :)

7 Tereza Tereza | Web | 10. září 2013 v 17:16 | Reagovat

Po delší době jsem našla čas pročíst všechny vaše blogy a já nestíhám zírat! To mi uniklo a nemám vůbec slov.. přišli jste mi jako naprosto super pár, na facebooku se to množilo statusy a společnými fotkami.. ale když to prostě nejde, tak to nejde. Tomu rozumím, tolik měsíců je dlouhá doba, ale také zkušenost, kterou člověk s odstupem času ocení.. Vím, o čem mluvím, ty víš taky, že mám za sebou už dva dlouhé vztahy. A jsem ráda, že to bereš očividně dost dobře. Jen by mě zajímalo jediné.. jste přátelé s výhodami jako staří dobří friends with benefits=spíte spolu i nadále?...

8 El. El. | Web | 10. září 2013 v 19:29 | Reagovat

Pokud to tak muselo být tak se bohužel stalo. Velmi málo se stane, aby se dva rozešli v dobrém. byť ráda za co máš :)) a život jde dál, najdeš někoho s kým si budete více vyhovovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama