ZMĚNY.

26. ledna 2013 v 16:19 | PISTÁCIE |  -- TÉMA TÝDNE --
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2b74qjNlK1qcp94ro1_500.png

Myslím, že vím, kterým směrem je mířené téma týdne, ale já jsem se rozhodla, že o volbách nenapíšu ani jediný článeček, nechci se tím zaobírat. Myslím, že je víc než dost lidí, kteří to komentují, i když většina z nich se neposlouchá a melou hovadiny, nemá cenu se k tomu vyjadřovat. Je rozhodnuto. Takže následujících 5 let bude..... to se uvidí.!!! Popravdě nevím, jaké "lichotivé" dokončení bych doplnila..Máme dost času na to, to zjistit...

Téma týdne chci pojmout jinak. Podle sebe. ZMĚNY. ZMĚNY. ZMĚNY.
Změnami procházím v zásadě celý život. Prošla jsem tolik etapami svého života, a každá etapa mi radikálním způsobem změnila moje žití, chování, způsob života a především sebe samu.
Za největší změny považuji přechody mezi jednotlivými školami. Od základní školy na střední, kde jsem se stala daleko více samostanější, zodpovědnější, střední mě mnohému naučila, a to nejen učivu, ale i chování a zvládání lépe svého života. A do další etapy, mého života, na vysokou, bych mohla tvrdit, že mě připravila opravdzu dobře. Nelituji ani jediného dne, stráveného na SŠ, na našem místním gymnáziu. Neříkám, že každá zkouška tam byla lehká, ne vždy jsem proplouvala snadno. Často jsem si známky a úsilí musela opravdu vydřít. Nejednou jsem propadala z matiky, ale nevzdala jsem se, zvládla jsem to, a nakonec jsem se dostala až tam, kde jsem až dnes, jsem na sebe opravdu pyšná. Skoro mám za sebou hotový třetí semestr, druhý zimní, a zároveň první v mém druhém ročníku. Jsem na sebe opravdu hrdá, že jsem včera dokázala zdolat pro mě jednu z nejtěžších zkoušek celého oboru, a dokonce za jedna. :) Byla to souhra náhod, velkého štěstí, ale i přípravy a úsilí, kterou jsem do toho celý týden vkládala.
Pro mě není nic horšího, než samotný pocit před zkouškou. Jsem velmi stresující člověk, možná někdy věci prožívám daleko více, než bych měla. Ale na druhou stranu bych řekla, že takovéto chvilky mě dokáží hodně změnit, vyvolávají vě mě pocit touhy, pocit jistého odhodlání zkoušku zvládnout a ukázat, že na to mám, a že jí dám.

A to co mě změnilo nejvíc, není ani tak co, jako spíš kdo. Můj přítel, díky kterému jsem si uvědomila mnoho věcí. Otevřel mi oči, ukázal mnoho zajímavých a důležitých životních cest. A především mě velmi mnoho za naše 2 společné roky života naučil a nejen v dobrém slova smyslu, i v tom, jaké chyby on dělá, jak se třeba špatně projevuje, i tím mi otevře oči ve vztahu, a vím,co je potřeba zlepšit, kterou cestou vést náš vztah a jak na ném dále pracovat, aby byl co nejlepší a bez co nejvíc hádek.:)

Je toho více, co nejen můj život, ale i moji povahu změnilo. Ale na to by mi nestačil jeden článeček, spíše možná i kratší kniha. Věřím, že jdu správným směrem v životě, a jsem šťastná za sebe, jaká jsem i za své blízké a rodinu, kterou bych nikdy na světě nevyměnila a který mi dokáže vždy otevřít oči a dobře nasměrovat, když náhodou udělám nějakou pitomost.Člověk sám o sobě nedokáže změnit to, kým je, ani bych to nechtěla, ale lidé nás dokáží usměrnit, poučit, postrčit správným směrem a ukázat nám cestu, jak být třeba lepším člověkem.:)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pursim pursim | Web | 26. ledna 2013 v 16:22 | Reagovat

hezký blog a krásně napsaný článek :)

2 ornellabertele ornellabertele | Web | 27. ledna 2013 v 9:16 | Reagovat

Áhoj.. tady je můj nový blog ! chceš být affs nadále ? :) Pěkný den :-)

3 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 28. ledna 2013 v 10:48 | Reagovat

Ke zvládnutí nejtěžší zkoušky ti gratuluji! A že z toho máš jedničku, k tomu ti gratuluji uplně nejvíc!! Jsi vážně šikulka :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama