Listopad 2012

DÁRKOMANIAČKA.

30. listopadu 2012 v 20:02 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Měla bych se učit a tuto větu si opakovat každou chvíli, jelikož už za 3 týdny píšu první test a navíc ještě před Vánocema, ale u mě to vypadá tak, jak napovídá fotka, sice mám třebas otevřenou knihu, ale na ní si položim radši časopis a čtu si záživnější časák o módě :D achjo. Proč jsem tak pohodlná a líná, když už se to na mě všechno hrne a do zkoušek už opravdu moc času není ?
Potřebovala bych pořádně probrat, nakopnout, nebo to bude zlé. Nějak jsem zlenivěla, a třeba bych se nastartovala, ale myšlenka toho, že ani ne za měsíc už budou Vánoce mě hřeje u srdce a odvádí myšlenky trochu jiným směrem. Dárky už mám celkem nakoupené, ještě mi zbývá pár posledních kousků, zabalím do úhledného balicího papíru a budu spokojeně čekat :) letos jsem docela rychlík, až mě samotnou to překvapuje.Těším se moc, jelikož si myslím, že letos se mi povedlo sehnat, vybrat a koupit fakt výborné dárky a myslím si, že každý mnou obdarovaný bude spokojený a už už se nemužu dočkat těch reakcí :)))
Jak se máte vy ? Co dárky ? asi ještě moc neřešíte, nedivím se vám. To jen já jsem trochu napřed, aspoň pak budu mít klid a víc času na povinnosti :/ ne že by mě to těšilo.
Přeju všem moc vydařený víkend. Mějte se, papa
Vaše


TO, CO POTŘEBUJI...

24. listopadu 2012 v 21:54 | PISTÁCIE |  -- TÉMA TÝDNE --

Popravdě se přiznám, že skoro nikdy nesleduji, jaké je na blogu téma týdne. A proto nyní nechápu, proč dělám vyjímku, a chci se vyjádřit k tématu týdne, asi jsem to zahlédla u někoho na blogu a zaujalo mě to... a nebo to bude spíš proto, že momentálně nemám jiný nápad, o čem bych psala.:) Sepíšu to sem v bodech, a každý bod se budu snažit nějak rozvinout...

 • ... lásku, něhu, mazlení, sex. - popravdě se musím přiznat, že jsem závislá, opravdu závislá na mazlení, objímání, líbání a podobně, přítele tím možná někdy vytáčím, ale on už si snad i zvyknul, že se na něho někdy nalepím jak klíště a dlouhou dobu se ho nepouštím :D :-*
 • ... pochopení, uznání, podporu. - jsem ten typ člověka, který sice na jednu stranu bere kritiku, ráda si pposlechnu, co jsem třeba neudělala dobře, kde bych se mohla zlepšit, an druhou stranu i více kritiky mě dokáže zamrzet, a raději jsem, když jsem jen chválena, když mě člověk podpoří, zalichotí mi, dokáže mě to pořádně nakopnout, zvednout mi to opravdu náladu neskutečně:) a někdy naopak stačí i malá kritika, a dokáže mě to rozbrečet, jde o to, co to je a jak to ten dotyčný vyjádří, jsem hold strašně citlivá holka, co se dokáže i urazit, a jednoduše miluju chválu, lichotky a všechno s tím spjaté:)
 • ... klid, ticho, relax. - jsem člověk, který má rád obojí prostředí, někdy jsem ráda v živějším prostředí, kde hraje nahlas hudba, bavím se s přáteli a popíjíme, naopak někdy si raději zalezu pod deku, k filmu, nebo se ponořim do horské vany s pěnou a odpočívám, a neruší mě nic a nikdo. Musím se přiznat, že když jsem dosáhla 16tých let, rozjela jsem se jak blázen, navštěvovala místní diskotéky snad každý víkend, užívala jsem si mládí a tancovala jak o život, ale posledních pár let mě toto období nějak skončilo, ven už skoro nechodím, sem spíše doma, a nějak si už na to všecko přijdu stará, a když jdu náhodou někam, tak na diskotéce vidím děcka 15 a níž, nemám si pak asi nepřipadat stará ? :D Jsem snad starší, rozumnější, zralejší, či divná ? :D
 • ... spánek. - je to pro mě více než důležité, každý den se snažím naspat minimálně 7 hodin a více. Vím, že spánek je velmi důležitý pro zdraví. Když spím opravdz méně jak 7 hodin, moje tělo to pocítí, někdy i daleko výrazněji. Není to vůbec jednoduché, když většinu týdne vstávám do škoyl v 5 ráno, jelikož dojíždím. Proto je spánek pro mě něco posvátného, a kdykoli je možnost, opravdu se snažím prospat, ať už nějaký ten odpolední spánek, nebo spánek po obědě. Jediné, co mě štve je to, že někdy spím třebas 10 a více hodin, a pak mám pocit, že mě tělo nutí spát pořád víc a když pak vstanu, cítím se ještě unavenější :D to snad není ano normální.
 • ...přítele. - nemůžu si pomoct, ale někdy mi přijde, že můj přítel je jako moje droga, jakmile ho někdy nemám u sebe, cítím se tak prázdná, osamělá. A především ta jeho vůně, to je moje největší droga, miluju jeho vůni, nedá se to popsat, každý máme tu svou, a bohužel tu svou necítíme, ale cítíme ostatní, a můj přítel má tak úžasně přitahující osobní parfém, to je moje závislost nade vše.

A "POHÁDKY" JE KONEC.

16. listopadu 2012 v 11:34 | PISTÁCIE |  -- FILMOVÉ RECENZE --
http://au.ibtimes.com/articles/372293/20120810/breaking-dawn-part-2-ending-spoiler-book.htm#.UKYVMYaZqM8

Včera jsem byla s kamarádkou v kině na BREAKING DAWN part 2. Popravdě jsem včera před odchpodem do kina poprvé viděla trailer, docela jsem se ho lekla, co mě to jen čeká. Knížky jsem si přečetla všechny ještě vždy před tím, než jsem měla jít vždy na nějaký z dílů do kina, tudíž jsem tak nějak věděla, o čem to bude, i jak by to mělo dopadnout.
Celke jsem se bála, že tu knihu zprzní, a udělají to nějak jinak a hlavně, že konec převrátí. Je těžké o tom psát a přitom se snažit neprozradit vám děj a především konec, pro ty, kdo poslední část ještě neviděl.
Každopádně vám můžu říct, že jsem nebyla zklamaná. Naopak, byl to skvělý závěr, řekla bych, že i celkem podle té knihy se jim to povedlo, samozřejmě tam nebylo vše stejné a přesné, něco pozměnili, něco naopak trochu poupravili, ale konec se dá říct byl stejný jako kniha, s jedním malým detailem, ale tak to už tu prozrazovat nemůžu, to pozná každý, kdo četl knihu a viděl film, třeba tu někdo takový je, nebo časem bude:) proto nechci nic víc prozrazovat.
Vím, že jsem vám toho o tom moc neřekla, ale opravdu je lepší když už teda ne číst, tak jít na to do kina, podle mě to stojí za to :) Samozřejmě je to na konci happy end se vším všudy :) to se bát nemusí nikdo, ale o to ani tak nejde, popravdě celý tento díl byl na jednu pojat jako poslední, byl velmi vypjatý a bojovný, na druhou stranu zde bylo opravdu asi nejvíce vtipných scén za celou Twilight éru, fakt jsme se celé kino skvěle nasmáli. :) takž s chutí do toho, vyražte do kina, a hlavně pánové nebojte se, taky se vydejte na tento film, v kině se včera objevilo pánů celkem dost. :) Není to žádná ostuda. Naopak, jsem obdivovala každýho chlapa, který se tam včera vyskytl.


P.S. Co vy ostatní, jaký na to máte názor, vy co už jste to viděli ? :) Líbilo / Nelíbilo ?
P.S.S. teď už nebudou ani nové díly Harryho Pottera ani Twilight sága, na co se tedy můžeme do budoucna těšit ? Doufám, že v nejblizší době na něco nového někdo přijde.:)


JILLIAN MICHAELS - 30 DAY SHRED.

11. listopadu 2012 v 16:28 | PISTÁCIE |  -- RADY a TIPY --

AHOJ VŠEM.

Chtěla bych Vám představit 30denní posilovací cvičení s Jillian těm, kteří nevědí, o co jde. Jedná se o 3 videa, 3 obtížné levely, od 1. jednoduššího až po složitější 3. level. Jde o to, že cvičíš 30 dní, tudíž každý level cvičíš 10x.
Ze začátku jsem si říkala, to půjde, protože první level vypadá dobře. Jenže ten druhý už je fakt síla, přesto jsem zatla zuby a řekla si, že to v žádném případě nevzdám a docvičím celých 30 dní. Trochu jsem se děsila, co přijde v tom posledním. Ale překvapil mě, v žádném případě mi nepřišel nejhorší, naopak bych řekla že "zlatý" střední level je nejhorší, aspoň u mě to tak bylo. Ten třetí jsem docela zvládla, sice s malou pauzou kvůli brigádě a pak následné nemoci, ale je to tam. ÚSPĚŠNĚ jsem docvičila všechny 3 levely, každý 10x a mám hotových 30 dní s Jillian. Jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla. Myslím si, že je to jedno z nejlepších posilovacích cvičení, které jsem měla možnost vyzkoušet. Fakt mi přijde, že mi pěkně zpevnilo postavu. Cítím se lépe. :)


Rozhodně bych to ráda doporučila všem, kteří nad něčím podobným uvažujete a zároveň už se dívám na internet po dalších videíích, protože Jillian nemá jen toto 30 denní cvičení s posilováním. Videí od ní najdete opravdu dost, kdo nchce posilovat, tak se může vyblbnout například u jógy, kickboxu a dalších. :) moc se těším, až zase od ní něco vyzkouším, nejvíc mě asi láká právě ten kickbox, takže jen co se vzpamatuju a odpočinu po tomto tréninku, vrhnu se na kickbox a pak se opět ozvu, jaké to je:)
P.S. pokud na tím opravdu někdo uvažujete, tak videa seženete jednoduše na www.ulozto.cz, zadejte si do vyhledávače: jillian michaels 30 day shred level 1 pak 2 a 3, a s chutí do toho :) držim vám palce.PHOTO BY GABRIELLA.

7. listopadu 2012 v 19:16 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Za normálních okolností fotky, na kterých jsem já, se snažím nezveřejňovat, ale v tomto případě chci udělat velikou výjimku. :) Minulý týden ve čtvrtek jsem absolvovala svoje první focení vůbec. Nejsem žádná modelka, ani nemám dokonalé míry na to, se jí stát, ale chtěla jsem si něco vyzkoušet a jsem ráda, že jsem do toho šla.
Fotografka Gabriella, kterou určitě znáte z blogu www.gabriella15.blog.cz je výborná, nejen tím, jak fotí, ale je to i suprová holčina:) Musím říct, že jsem se trochu bála toho, jak na fotkách budu vypadat, ale výsledek nakonec vyšel o dost líp, než jsem předpokládala.
Ještě jednou bych jí tímto článkem chtěla moc poděkovat za skvěle odvedenou práci, protože ona mi dokonale poradila, jak se chovat při focení, jak se vždy postavit, otočit, sednout, usmát se, zaklonit se, upravovavala mi vlasy, oblečení, ona opravdu ví, co dělá :) navíc co může být hezčím prostředím pro fotky než příroda ? :) Jsem spokojená.!!
Tudíž, kdo máte skutečně zájem dá se říct opravdu o profesionální, solidní fotky, tak neváhejte a obraťte se na tuto osůbku. A rozhodně, jak sama autorka fotek říká, "nebojte se mě, já vás nekousnu", takže jděte s chutí do toho:))
JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJU:) a těším se na zbytek fotek.


ČTEČKA, PRO x PROTI.

3. listopadu 2012 v 15:27 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
http://browse.deviantart.com/?q=kindle+book#/d4nzhpd

ZDRAVÍM. V tomto článku bych vás chtěla poprosit o radu. Tentokrát se chci zaměřit na téma ELEKTRONICKÁ ČTEČKA KNIH. Vánoce se blíží opravdu rychle, ani ne za 2 měsíce už budeme sedět u stromečku a doufat, že tam najdeme to, po čem toužíme nejvíce.
Letos opravdu nevím, co chtít. Jediné pořádné, co mě napadá je čtečka. Ale proto bych teď chtěla poprosit všechny z vás, kdo tuto věcičku vlastníte, nebo o tom něco víte, zda byste mi poradili, pořídit si jí nebo nepořídit ?
SEPSALA jsem si zde pár pro a proti:

PRO:
 • jsem na VŠ, můj obor je výhradně čtecí záležitost, za semestr musí přečíst tolik knih, že to nespočítám na 10 rukou ani omylem
 • je to šikovná věcička, daleko tenčí než leckteré knihy, vejde se snad všude
 • dnes už to není zrovna nejdražší záležitost
PROTI
 • nevím zda jí určitě tolik využiji, přeci jen ne každá kniha se dá bohužel sehnat na internetu (hlavně ty odborné a starší kousky)
 • není zase úplně ani nejlevnější záležitost
 • v podstatě jsem žádné zásadní proti, proč bych si jí neměla pořídit, nenašla

i tak potřebuju i pár názorů od vás, a ti co jsu pro, tak kdybyste byli tak hodní a napsali mi, která je nejlepší. Kindle, PocketBook, Sony, Prestigio Nobile, nebo snad úplně jiná ? Kterou máte a používáte vy ? Jste spokojení či snad je pro vás kniha lepší záležitostí ? A moje zásadní otázka je, když už si jí pořídím, mám si koupit dotykovou nebo bezdotykovou ? Tuhle otázku si kladu asi nejvíce.
Budu ráda za všechny názory, Vánoce se blíží a já popravdě pořád váhám, zda mi to opravdu stojí do toho investovat a pořídit si tuto technickou vymoženost. Spoléhám na vás, že mi moc dobře poradíte a sdělíte vaše názory a zkušenosti.
MOC DĚKUJU.


ŽIVOTNÍ PŘÁNÍ A SNY.

2. listopadu 2012 v 10:53 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

CO CHCI V ŽIVOTĚ STIHNOUT:

 • vidět naživo alespoň jednoho z mých nejoblíbenějších herců (Josh Hartnett, Vin Diesel, Bruse Willis, Emile Hirsch, Kal Penn)
 • nechat si udělat piercing do břicha (možná se i nechat přesvědčit na tetování, ale to budu ještě hodně váhat)
 • tančit na nějaké velkolepé akci, nejlépe někde v zahraničí (Německo, UK, Francie)
 • plachtit na volném moři s nějakým opáleným cizincem
 • zkusit adrenalinový sport (ale spíše nějaký sport na zemi, ne ve vzduchu, třeba jízdu v rychlém autě) a když už něco ve vzduchu, tak skok padákem
 • letět v letadle (kdo mě zná, ví, že mám panickou hrůzu z létání), ale chtěla bych to risknout a aspoň jednou zažít ten pocit, že skutečně sedím v letadle a letím, ale ten strach je opravdu obrovský :D
 • podívat se do ateliérů a vidět, jak probíhá natáčení nějakého filmu nebo do divadla, jak probíhají zkoušky a přípravy na vystoupení
 • zažít pocit, který známe z filmu Titanic, jak Rose a Jack stojí na přídi lodi a "letí" :D :)
 • podívat se do zatím mnou neprobádaných koutů světa - USA, Island, Austrálie, Čína
 • plavat v moři s delfíny, nejlépe držet se jejich ploutví :D
 • vidět nejkrásnější pláž s nejazurovějším mořem
 • sedět u Eiffelovky (třeba v kavárně) nebo jen tak před ní při západu slunce a pak během noci s tím, koho nejvíc miluju
 • tančit v dešti po celou dobu, co prší a vědět, že mě nic netrápí
 • být alespoň na jeden den oblíbenou a slavnou :D :D (jeden den je přesně akorát :D )
 • lyžovat na nějaké vysoké hoře
 • usínat pod palmou s tím koho miluju na nejodlejhlejším a opuštěným ostrově
 • stát u největších vodopádů
 • jedno ráno se probudit a vědět, že jsem dokázala v životě, o čem jsem snila.