Červenec 2012

BLOG V ČÍSLECH.

31. července 2012 v 20:22 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --

Blog založen ---> 7.9. 2007

Aktivní je už skoro 5 let, celých 67 měsíců.
Zveřejněných článků za celé fungování blogu je zatím 1160.3 NEJdiskutovanější články na tomto blogu --->
a
a

Čísla to jsou vskutku nádherná. Jsem neskutečně hrdá a moc vám děkuji, že sem i po těch letech chodíte a snad se sem i rádi vracíte.:) Člověka to neskutečně hřeje u srdce. Nejvíce jsem vděčná těm, se kterými se tu znám už léta, se kterými jsem si prošla nejrůznějšími, ti mě nejlépe znají, vědí, jak moc jsem se změnila a jako blogerka vyvíjela:)
Děkuji.

P.S. na fotce mé hrdé já a vedle můj věrný přítel:)

SÁZAVA FEST 2012.

30. července 2012 v 20:08 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Je to tu. Kdo mě zná už delší čas, ví, že každý rok, už 4 roky jezdím pravidelně na SÁZAVA fest. Nikde jinde jsem dosud nebyla, ale tento festival si nenechávám ujít za žádnou cenu. Ani letos, při mém 5. výročí a návštěvě tohoto festivalu nejsem pozadu. Bohužel jsem zklamaná několika věcmi, a proto s letošním ročníkem se uvidí, zda i absoluvuji ten 6. Je toho více. Nejen, že organizátoři zrušili "pár" kapel, nedá se říct pár, protože ty nejlepší z nejlepších, zahraniční Kaiser Chefs a Skindred. Je to veliká škoda, mrzí mě to více než dost, ale nedá se nic dělat a nadále se snažím být natěšená na ty největší české pecky, mezi kterými zahrají i někteří, kteří se na Sázava festu za mé existence neukázali, z nich se maximálně těším na Anetu Langerovou, Katarinu Knechtovou nebo třeba Gábinu Gunčíkovou, ale samozřejmě i na ty stálé hosty, UDG, Nightwork, CHinaski, Mandrage a další:) program je i přes zrušení těchto dvou velikánů nabitý, mezi zahraniční, na které se nejvíce těším, patří Sak Noel, Mike Candys nebo Paul Oakenfold.
Druhou ale podstatnou věcí, která hodně ovlivňuje můj názor na tento festival je hygiena a stanové městečko. Nejsem žádná dáma, která by nevydržela trochu toho bahna, či pár dní bez sprchy, už jsem si tím před pár lety krušně prošla, zvládla jsem to, ale když už je všude kolem stanů skoro po kolena bahno, kterým se dá brodit fakt jen v holinkách, to je síla, a navíc, když na mytí rukou je pouze jedno koryto u sprch, ale v celém areálu festivalu nic, kde bych si aspoň umyla ruce párkrat za den, to už mi přijde docela ponižující a nechutné.
Doufám, že letos se s tím zdárně poperou, vyřeší celou tuto situaci a my si to naplno užijeme, ve čtvrtek s přítelem a kamarády vyrážíme a máme dobrou náladu, doufám, že nám ji nic nezkazí, a tím myslím i to nevyzpytatelne počasí :) nemám zrovna ráda déšť na festivalu, ale ani tropy tomu moc nepřidávají. Nejsme žádní suchaři ani prvničky, jsme praví, nefalšovaní, typičtí festivaloví fanoušci, trempové, co se jen tak něčeho nezaleknou, už teď se nehorázně těším, tak nám držte palce, ať to tam zmákneme, po příjezdu dodám článek plný zážitků a fotek :)
A kdo jedete taky, tak se třebas někde potkáme :D a užijeme si to naplnoo.
Zdár, vaše festivalová nadšenkyně,


SLAST V PODOBĚ PISTÁCIÍ.

27. července 2012 v 19:14 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --
(Fotka: http://www.parfemy-elnino.cz)

Co také jiného bych já se svojí blogovou přezdívkou mohla ukazovat, propagovat a doporučovat, než pistáciové přípravky od DERMACOLU. Zrovna dnes jsem poprvé vyzkoušela svůj nový sprchový gel. Nejdříve jsem tomu nemohla uvěřit, když jsem ho viděla na vlastní oči, že něco takového vůbec existuje, ale jakmile jsem otevřela víčko, přičichla, bylo to jasné, mé srdce si získal hned. Naprosto omamující, dokonalá vůně pistácií. Přesně jako pistáciová zmrzlina, člověk má chuť si líznout :) (Samozřejmě jsem to neudělala... i když :D)
Jelikož jsem zrovna čerstvě po sprchování, je to nádherný pocit, cítím se svěže a navíc, když si čichnu ke svému rameni, nádherně je cítit po pistácii:D pro mě více než dokonalý pocit, ani bych dřív nevěřila, že je toto možné.
Na obrázku vidíte jak sprchový gel, tak i tělové mléko, které bohužel nemám, zatím. Hodlám si ho v co nejbližší době pořídit, jen co na něj někde narazím a budu se natírat pistáciemi ve dne, v noci, ve sprše, i po sprše. Jsem posedlá :D.Ne, ale opravdu, jakmile si k tomu jen lehce přivoníte, zamilujete si to.:)
Doporučuju na 100%. Už jste se s tím někdo také setkali ?


"NÁVŠTĚVA STRAŠIDELNÉHO LESA."

24. července 2012 v 23:08 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

S přítelem jsme minulý týden strávili pár dní na jeho chatě s jeho skvělou rodinou. Až na to opravdu nepovedené počasí vše probíhalo v klidu a naprosté chatařské pohodě. Poslední předvečer jsme se tak trochu nudili, tak jsme po dešti nazuli holinky, mikiny, tepláky a vyrazili se projít. Chatařská oblast, nikde skoro nic, jen velmi malá dědinka, pár chat, a pak les. Nějak jsme zprvu neplánovali, že půjdeme lesem, ale pak jsme prošli kolem pár chat a objevili se na nádherné mýtince, ale jediné dvě cesty vedly buď zpátky, nebo zkusit projít neznámou, novou trasu, přes les, potok a další houštiny, roštiny.


S přítelem jsme minulý týden strávili pár dní na jeho chatě s jeho skvělou rodinou. Až na to opravdu nepovedené počasí vše probíhalo v klidu a naprosté chatařské pohodě. Poslední předvečer jsme se tak trochu nudili, tak jsme po dešti nazuli holinky, mikiny, tepláky a vyrazili se projít. Chatařská oblast, nikde skoro nic, jen velmi malá dědinka, pár chat, a pak les. Nějak jsme zprvu neplánovali, že půjdeme lesem, ale pak jsme prošli kolem pár chat a objevili se na nádherné mýtince, ale jediné dvě cesty vedly buď zpátky, nebo zkusit projít neznámou, novou trasu, přes les, potok a další houštiny, roštiny.
Jak jinak, vydali jsme se tou divočinou, nejdříve sejít velmi strmý kopec, dobře, to by se ještě nějak povedlo, ale jaksi jsme tak nějak úplně neplánovali, že se ztratíme. Oba jsme tou cestou šli poprvé, oba jsme byli asi trochu vykulení, kam nás to zavede. Nakonec jsme došli k posedu, kam jsme s menšími obtížemi kluzkých dřevěných, zrovna po dešti, schůdů vyšplhali. Viděli jsme kousek od nás střechy chat, trošku se nám ulevilo, že jsme našli záchytný bod.
Nikomu z vás to nepřeju, ten pocit, kdy fakt chodíte v lese, pomalu, ale jistě se stmívá a vy nevíte, kde jste, jediné, co víte, je to, že asi někde přibližně nedaleko od vás jsou chaty, ale kde přesně, to už je nejasné.
Díky posedu a tomu pocitu, že je přítel vedle mě, jsem byla relativně v klidu, ale stejně, zunáte to, pořád mnou hlodal takový malý pocit, že někde, někdo, v lese, pozoruje nás, nebo brzy nás vyčmuchá a napadne, opravdu jsem měla nemalý nepříjemný pocit neustále za zády. Ještě teď z toho mám husinu.Nakonec vše dobře dopadlo, dorazili jsme v pořádku do chaty, i když úplně zmáčení, trochu potrhaní, od bodláčí a ušpinění, ale šťastni jsme vydechli.
Ale co je horší ? Když jsme se vrátili, tak nám přítelova babička vyprávěla, jak její manžel chodil kolikrát do toho lesa, kde jsme byli, a jednoho dne ho tam napadla jakási neznámá smečka zdivočelých psů, a tak tak se prý ubránil klacky kolem sebe, a od té doby prý chodil do lesa pouze s puškou. No nedivte se mi, že jsem po této příhodě měla bobky, protože opravdu jsem na zádech neustále cítila ten strach, že nás něco sleduje, pozoruje, vyčenichá a možná i objeví. Jsem ráda, že se tak nestalo, a do lesa někdy opět ? To si ještě budu dlouho rozmýšlet.

P.S. fotku zvěčnil přítel, a jsem na ní já, předtím, než jsme se vůbec rozhodli vstoupit do tajemného lesa :D


INSTAGRAM.

22. července 2012 v 11:13 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --


***Moje momentky. Už ses seznámil(a) s programem INSTAGRAM ??? :)


P.S. I LOVE YOU.

19. července 2012 v 13:44 | PISTÁCIE |  -- FILMOVÉ RECENZE --
Jsem líná project mojí rubriku s recenzemi, kterými vám sem občas přispěji, a tak nevím, snažím se jen matně vzpomenout, zda jsem již někdy sem přidávala recenzi na knihu a od toho i natočený film. Pokud vím, tak ne a tentokrát to bude pravděpodobně poprvé.
Zrovna před pár dny jsem dočetla knihu - P.S. Miluju tě. - Pro většinu lidí asi známý název. Paradoxem je to, že film jsem viděla už mnohokrát předtím, ale knihu jsem si přečetla až nyní. Vedlo mě k tomu to, že jsem o tom ani nepřemýšlela, v jakém pořadí to číst. Tento film je jeden z mých nejoblíbenějších a za ta léta jsem ho viděla mockrát. Před pár měsíci jsem byla v levných knihách a náhodou jsem tam objevila tuto knihu a dosti levnou, tak jsem si slíbila, že jakmile budou všechny zkoušky z letního semestru za mnou, že si hned tuto knihu přečtu, tak se stalo.


Co k tomu říct. Kniha je o dost jiná než film. Což mě hodně překvapilo. Samozřejmě, že se asi každý z vás se už asi vícekrát setkal s tím, že byl obsah knihy dosti odlišný od filmu, ale já jsem se s tím setkala snad skoro poprvé. Dost mě to překvapilo, protože u takovýchto romantických typů filmů bych spíš čekala, že to bude dosti podobné, ale opak je pravdou.
Nemůžu říct, že by mě to zklamalo. Ba naopak. Jsem ráda, že to nebylo úplně stejné, protože jsem měla velký strach, že film znám tak dobře, že mě ta kniha bude nudit, jak bude stejná. A ejhle, ona byla skoro jiná. Bylo tam pár stejnýc, podobných prvků, ale v mnohém se lišila. Nechci vám říkat v čem, protože třebas se někdo na tu knihu chystáte, nebo ji zrovna čtete a nechci vás připravit o ten tčtenářský zážitek.
Moje jediná rada je asi ta, že vlastně nezáleží na tom, zda se prvné podíváte na film, nebo si vemete do ruky knihu, protože pokaždé z toho budete mít trochu jiný zážitek. A proto je pro mě i dost těžké říct, co se mi líbilo více. U mě by to asi nešlo jednoznačně říci. Jednoduše řečeno, líbilo se mi obojí a obojí rozhodně stojí za to, tak :)
Snad jsem vás navnadila, ale je mi jasné, že většina z vás ten film viděla, a knihu určitě aspoň polovina z vás měla v ruce, o tom aní trochu nepochybuji.:) 5 hvězdiček u mě je jasných, kolik byste jich dali vy, ať už filmu, či knize ? :)RODINA "NADEVŠE" ???

13. července 2012 v 20:23 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Jen pár slov k minulému článku .. chata byla celkem povedená, ne vše bylo podle mých představ, ale to už tak bývá. Nakonec jsem domů přijela s horečkou, i když už je mi naštěstí o dost lépe :)


Moje dobrá nálada není tak dobrá, jak by se mohlo třeba zdát, jsem dost zklamaná. Také máte někdo kolem sebe v rodině někoho, kdo vás už několikrát zklamal ? Já mám kolem sebe takové lidi v moji povedené rodince, a bohužel mě zklamávají od malička.
Nechci a nebudu konkrétní. Jde o to, že to jsou lidé, kteří by vám normálně měli být blízcí, měli byste s nimi mít co nejlepší vztah, u mě je to ale jiné.
Ty opravdové už jsem bohužel ztratila, a tak mám už jen tyto. To jak se ke mě chovají je tak falešné. Nevěřím jim nic. Navíc, když jsou se mnou sami, chovají se jinak, než když jsme spolu v kruhu více lidí. Přijde mi to tak trapné, vtipné, neupřímné. Nemám je ráda. Je to tak. A to, jak se zachovali nedávno, mě utvrdilo v tom, že mě celý život opravdu odmalička jen a jen zatracovali, chovali se ke mě opravdu hnusně, upřednosťnovali a stavěli na první místo jiné. Já je vlastně ke svému životu nepotřebuju. Jediné absudrní bohužel je to, že je to moje vlastní rodina, proto je musím celkem často vídat, chodit na různé oslavy, sešlosti. Mrzí mě, že se takhle musím vyznávat k rodině, ale od mala mám v sobě tolik negativity, nehezkých chvil a vzpomínek jen díky nim.
Dříve jsem to tolik nechápala, když jsem byla malej špunt, čím jsem byla starší, víc jsem to začala chápat, a pak jsem se také dozvěděla i o jejich chování od někoho jiného. Tudíž v tom nejsem sama. Ale to, že je to vlastní rodina, mě nemálo tíží. Nechci cítit nenávist. Je to těžké, ale také neodpustilné a nezadržitelné, cítit, co cítím. Nedá se s tím nic dělat. Už jen proto, že se tak moc často vídáme. Hrajeme si mezi blízkými na to, že je vše suprové, ale jakmile jsme třeba sami, už to takové není.
Nenávidím přetvářku, nenávidím. Tady jí je přehršel. Proč se člověk před ostatními tak ukazuje v úžasném světle ? A pak za rohem je jiný, o dost horší ? Každý by měl ukázat svojí pravou tvář vždy a všude. Nehledě na prostředí, lidi nebo nálady. Nikdy se nechci přetvářet, tohle mě poučilo na celý život. Protože to v člověku dokáže utvořit takovou nenávist, že to už do konce života nikdy nezmizí. Jen mě mrzí, že přetvářka tu je, bude a těžko se dá někdy odhalit, a když už o tom chcete někomu říct, často vám ani něuvěří, přeci jen si řekne, je to rodina, to by neudělal.
Je to složité, celý rodinný okruh. Promiňte, ale moc mě to tížilo, musela jsem se z toho vypsat. Doufám, že vás nic podobného netrápí a užíváte si náramně prázdniny :)


PRÁZDNINOVÉ CHATAŘENÍ.

8. července 2012 v 14:43 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Lidičkové milovaní

Jak se máte a užíváte prázdniny ? :) Máte se co nejlépe ? Doufám, že ano. Ležíte u vody, opalujete se, či snad v nejlepším případě, jste někde u moře. :) Moc vám to přeju a tak trošku i závidím. Já sama se letos asi nakoenc k tomu moři ani nepovídám. Malá slza lítosti tu je, ale nějak úplně to nehrotím, protože i tak vím, že si se svými milovanými prázdniny i tak naplno užijeme. Zrovna zítra razíme s přítelem k nám na chatu, kde budeme sami a pak přijede kamarádka s jejím přítelem další den. Navíc je tam docela velký, pro nás naprosto dostačující rybník, kde určitě, pokud bude počasí, několikrát za den smočíme záda :) Tak nám prosím to počasí přejte, protože jinak bez koupání se tam celkem unudíme.
Navíc je tam docela samota, uprostřed lesa, bude to super, takový relax, pohoda, žádný stres, a také pár dní bez počítače, internetu a tak vůbec. Odpočinek, který si přeju už strašně dlouho. :)
Mějte se tu krásně. Já se ozvu až opět dorazím z chataření. Snad to bude ale co nejdéle a vydržíme tam pár dní v pohodě bez nervů, bez hádek, jen my a ta pohoda mezi námi :)
Zdraví vás


LETNÍ LAKOVÁNÍ 1.

6. července 2012 v 18:49 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --
Nikdy jsem snad ještě neměla nalakovaný každý nehet jinou barvou, odstínem, tedy jednou možná ano, ale to se mi rozhodně nelíbilo, přeci jen kombinace zelené, modré a další, to je spíš jak nějaký vodník, dnes už bych si to neudělala.
Dnes jsem si prohledala moje laky, a našla jsem, že mám 5 zajímavých růžových a červených odstínů, tudíž jsem si to tak nějak seřadila, od nejsvětlejší, až po různé odstíny růžových a jedné koncové červené.
A ráda bych vám to ukázala, fotku, ale i jednotlivé laky, a zároveň dala tipy na moje nejoblíbenější značky laků. Předem se omlouvám, že fotka není úplně skvělá, rotože mi stejně přijde, že na fotce ty barvy nevyniknou tolik, jak bych chtěla, ve skutečnosti to vypadá mnohem, ale mnohem lépe, škoda, ale tak aspoň pro orientaci:)


PALEC - Lak NYC. Tmavě červený odstín -> Fine red wine.
Tento lak už nějaký ten rok mám, ani sama nevím, přesně jak dlouho. Miluju červenou a NYC nepatří ke špatným lakům vůbec, naopak. Má takovou velikou hlavici, která se dobře drží, když lakujete nehty, a hezky se to roztírá.
UKAZOVÁČEK - Lak Miss sporty. Tmavě růžový.
Bohužel na obalu nepíšou přesný název odstínu, pouze číslo 395. Patří mezi jedny z mých nejoblíbenějších odstínů laků vůbec. S Miss sporty jako s laky jsem začínala a vůbec je mám nejradši, protože tyto laky jsou takové tužší, netečou jako jiné, a proto rostírání je naprosto skvělé.
PROSTŘEDNÍČEK - Lak Essence. Světlejší růžová -> Think pinky.
Tuto značku jsem objevila až déle, ale už jí také nějaký ten rok znám a používám, jsem spokojená, není, co vytknout, mají úžasnou a velkou škálu laků, až si člověk často stěží vybere ten pravej.
PRSTENÍČEK - Lak Giordani gold. Starorůžová.
Tento lak už mám víc jak 5 let, člověk by si myslel, že by se to mělo už vyhodit, ale patří k mým nejlepším, co ve své sbírce vlastním. Pořád je funkční, nevyschnul, barvu miluju a největší zvláštností je to, že jsem ho dostala od kamaráda na jedné diskotéce a od té doby pořád funguje. Jediné, co mě mrzí, že na lahvičce není napsaný odstín, abych vám ho sem mohla napsat.
MALÍČEK - Lak Essence. Světlá broskvová -> Modern romance.
I tento lak je naprosto skvělý, mám ráda i takovéto jemné, tělové laky, které se hodí snad ke každé příležitosti a ke každému outfitu.

+ 2 POMOCNÍČCI, které potřebuji mít vždy při ruce. :) bez nich jsem tak levá, neschopná.


Pokud si někdo myslíte, že jsem toto už ukazovala, má dobrou paměť, je to tak. Tento sprej jsem na blog dávala již před několika měsíci, ale zrovna se to hodí ukázat a znova připomenout.
Jedná se o sprej od Essence, který, když si nastříkáte na česrtvě nalakované nehty, uschnou vám tak rychle, že můžete skoro okamžitě vyrazit na párty, k vodě, nebo prostě kamkoli potřebujete :) a nemusíte se strachovat. Přeci každá z nás to zná, jak sedíme, lakkujeme si nehty, a většinou u toho strávíme 30 min. ne-li víc. Já tohle vždy nenáviděla, a už jen proto jsem si zprotivila lakování nehtů. Někdy mi to ani pořádně nezaschlo, někde jsem zavadila, mno a pak jsem musela začít znova. K vzteku, ale s tímto pomocníčkem už čekat nemusím.
Zhruba minutu počkat, když lak nanesu, a pak asi 30 cm ve vdzálenosti od nehtu ho nasprejuju a hotovo.:) Cena se pohybuje kolem 70 kč.Druhým, spíše praktickým pomocníčkem je tato tužka, ano opět od Essence. Je to takový korektor, který si snadno poradí s kůžičkou kolem nehtů, kterou jste omylem potřeli lakem. Tímto korektorem lak mimo nehet snadno odstraníte a je to.:) Samozřejmě to jde i jinak. Já normálně používám i třeba jen uchošťour, který pokapu odlakovačem, ale tak proč nemít tuto vychytávku, když to jde. Není to samozřejmě nejlevnější. Cena něco kolem 60 kč, ale zase to funguje, a jak řikám, je to hned, nemusíte se ještě dělat s nějakou tyčinkou a namáčet ji do odlakovače, ale s touto tyčinkou to máte odlakované hned.

Asi nikdo z vás nepřehlédl, že tu toho mám nejvíce od Essence, to proto, že Essence nabízí plno super vychytávek a praktických věcí na nehty, lakování, ale i ošetřování :) Jsem s touto značkou naprosto spokojená. Cena není vždy nejúsměvnější, ale tak za nehty si někdy ráda pár korun přidám, přeci jen to nás dívky zkrášluje, tak proč si za krásu trochu jednou za čas nepřiplatit. :)
Samozřejmě mám moc ráda i další laky, co jsem tu uvedla. Jednak Miss sporty, NYC, ale i Gordiani si našlo u mě místo.:)
Co vy ? Jakých laků máte doma nejvíce a které máte nejradši dámy ? :) A líbil se vám aspoň trochu můj článek, přišel vám užitečný trošku ? :) Doufám, že ano !!!
VOTOČVOHOZ.

4. července 2012 v 21:36 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --
Říká vám ten název něco ? Nebo rovnou tuto netovou stránku znáte ? Jste i členem ? :)
Já osobně jsem to poznala před pár měsíci, zaregistrovala jsem se a teď normálně funguju.
O co vlastně jde ? Je to něco trošku podobného na styl aukro.cz. Internetová stránka, kam dáváte fotky svých věcí - oblečení, boty, doplňky, respektive vše, co chcete prodat, čeho se chcete zbavit. Akorát je tu jedna, nebo vlastně dvě drobné odlišnosti, za prvé, na této stránce nejen můžete prodávat, ale pokud se s dotyčným/dotyčnou dohodnete, můžete si některé věci spolu povyměňovat, příklad, třebas máte fotku nějakého trička, a jistá slečna napíše, že by ho chtěla vyměnit, vy se mrknete k ní, co nabízí, zalíbí se vám tam její triko, a šup, napíšete si, pošlete, vyměníte, žádné peníze, hotovo :)
Druhý rozdíle je ten, že neplatíte, ať už cokoliv vložíte, a kolikrát, nebo množství fotek, jako je to na aukru.cz, kde vám přičítají peníze za každou malichernost, kterou na svým vloženým prodávajícím předmětu chcete mít, tak zde neplatíte vůbec nic :) což se mi líbí o to víc.
Popravdě zatím jsem moc úspěchy neměla, prodala jsem jedny černé šaty, ale to spíše proto, že jsem tam ještě taková nekoukaná, a moc lidí asi mojí stránku ještě nenavštívilo a proto touto formou chci také dát vědět o sobě, své stránce na votocvohoz.cz, ale hlavně o věcech, které zde nabízím. :)
Myslím, že řada z nich by se vám mohla líbit, jsou to super značkové věci, většina nenošená, nebo minimálně :) budu ráda, když se mrknete ke mě, a nejsou tam jenom oblečení, ale najdete tam i spoustu náušnic :)

Pokud se chcete mrknout ke mě, klikněte prosím sem - VOTOCVOHOZ.CZ

Jestliže někdo z vás také funguje na této stránce, určitě mi dejte o sobě vědět, ráda mrknu na to, co nabízíte :) a třebas se mi od vás něco zalíbí, nebo naopak budu ráda, když vám se něco zalíbí ode mě.
A kdo tuto stránku ještě nenavštívil a nic mu to neříká, určitě doporučuju, podívejte se na ní, popřípadě se i zaregistrujte;) a třebas časem si i nějaký kus šatníku spolu povyměňujeme. Budu se těšit .)