Květen 2012

PASTELOVĚ DO LÉTA. :)

27. května 2012 v 18:36 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --

Toto nádherné sako mi teď řiká paní. Mohu vám sem dát pouze takovouto fotku, protože tak úplně moje ještě není. Sice jsem si ho teď koupila, ale ještě si na něj musím pár týdnů počkat, než budu mít narozeniny. Ale to neva, já si natěšeně počkám a pak s ním budu chodit všude a pyšnit se, kde to jen půjde:)
Po nějakém slušném, barevném saku jsem toužila už dlouho, ale ta cena mě vždy odradila. Tento týden jsem si řekla, že přeci budu mít brzy narozky, a mohla bych si nějaké koupit, a pak jsem narazila v RESERVED na jedno nádherné, modré, byla jsem po dlouhém rozmýšlení už odhodlaná si ho koupit, ale pak jsem narazila na toto, viz foto. A po asi stém vyzkoušení a promenádování se před zrcadlem jsem se rozhodla a navíc bylo se slevou, kdyby mě kamarádka neupozornila, že je tam od 17:00 sleva 20% na novou kolekci, tak si toho ani nevšimnu a koupila bych si ho za plnou cenu, ještě, že jí mám :) a brzy ho konečně obléknu a vyrazím. :) fakt doporučuji se tam mrknout, určo najdete také něco šik a super, a třebas také vychytnete super slevovou akci jako já.


V JEDNOM KOLE.

25. května 2012 v 8:39 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Možná se to tak může zdát. I když já jsem tak línej člověk, a nějak se mi nechce do ničeho. A přitom bych se měla učit. Ale aspoň dnes budu neakční. Včera se slavily mamčiny narozky a dneska jdu na rodinnou narozeninovou oslavu mého přítele :) těšim se, dárky už mám připravené asi týden, jsem zvědavá, jak se bude tvářit, miluju, když lidé rozbalují mé dárky, a já můžu sledovat ty jejich obličeje, akorát mě někdy mrzí, když vidim, jak jsou zklamaní, a třeba si představovali něco jiného. To mě zamrzí a trochu zklame, protože mi pak dojde, že moc nemám vkus na dárky. A je to tak, nikdy jsem moc na to vkus neměla, většinou jsem koupila něco, co jsem si myslela já, že bylo dobré, ale popravdě se asi neumim vcítit do pocitů a představ druhých. Co se dá dělat. Budu se snažit v budoucnu v tomto zlepšit.
Užívejte víkend :)
A maturantům gratuluji k zvládnutým maturitám, jste šikulky. Zdraví vaše


KILO ZA KILO.

14. května 2012 v 20:36 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Každá žena a dívka to zná. Jedna se snaží být štíhlejší, vylepšit nějaké ty faldíky, něco, co se jí na jejím těle nelíbí. I když vypadá hezky, hubeně, nikdy dívka nebude sama se sebou úplně spokojená, i když pár vyjímek se najde, ale moc asi ne :)
Na druhou stranu jsou tu i dívky, které jsou odjakživa vychrtlé a snaží se nějaké to kilo nabrat, snaží se hodně jíst, a přesto jim dělá potíže přibrat a také bojují s kily, ale trochu jinak, než ty dívky, boující s nadbytečnou váhou.
Já nejsem ani jeden typ. Neřekla bych, že jsem tlustá, ale nejsem se svojí váýhou ani spokojená na 100%. Každý chlap to ale zná a říká, že snad žádná holka nikdy není v žádným případě se svým tělem spokojená a pořád se jí na ní samotné něco nelíbí a nejradši by něco změnila a vylepšila. Asi je pravda, že si často stěžujeme u mužů samy na sebe, já asi nebudu moc jiná, také si občas ráda postěžuju.
Na druhou stranu nejsem ten typ, co by se nedokázal najíst, nebo se nějak moc omezoval. Spíše, když fakt mám na něco chuť, tak si to prostě dám, jindy si zas dám něco zdravějšího nebo si jdu jednoduše zasportovat :) a hned mám lepší pocit a pak si zasejc dám něco méně zdravého. Přes den toho dokážu sníst i celkem málo, když chci, nebo nemám pomyšlení na jídlo, tak prostě sním docela i málo, a na jídlo někdy ani nemyslím, ale večír je to nejhorší, znáte to ne? Padne určitá hodina, na mě padne hlad, mlsná, ani sama nevím, a mám chuť večer vybílit celou lednici. :) :) Někdy odolám, ale někdy to neukočíruju a dopadne to, mno však to někdo znáte. ;)
Co z toho plyne ? U mě nic moc, Jsem jaká jsem, nejsem na sebe pyšná, chtěla bych pár kilo shodit, ale zase někdy, když vidím, jak mě přítel miluje, neřeší nějaké moje partie, na druhou stranu je spíše úplně žere a má mě rád takovou, jaká jsem a nechce na mě měnit nic, tak si řikám, že jsem šťastná, že to tak je, a to je hlavní, ne ?


BLÍŽÍCÍ SE NERVÍK.

8. května 2012 v 19:45 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --BLÍŽÍ se nám pomalu, ale jistě týden zápočtů a poté i samotné zkoušky. Přitom mi to přijde jako nedávno, co jsem skončila se zimním semestrem a už mám za chvíli končit ten letní ? :)
Tak pokud to dopadne dobře, zvládnu úspěšně všechny zkoušky, tak budu jedině ráda, už postupně, maličko se na mě směje a natahuje ke mě ruce to léto, na které se nemůžu dočkat. Ale ještě musím přetrpět toto.
Už i nervy začínají pracovat a jsem více a více ve stresu. Nejde to zastavit. Těším se, až to bude za mnou a oddechnu si zas na pár měsíců, než se to kolo rozjede znova.
Asi tu teď pár dní nebudu tolik aktivní, musím a chci to hlavně mít brzy za sebou, budu se snažit to zvládnout rychle a co nejlépe :) Snad se poštěstí.
I vám přeji mnoho úspěchů s blížícími se nervy vysokoškoláci a vám středoškolákům hlavně maturantům také mnoho pevných nervů a štěstí při losování otázek u ústních maturit. Vím, jaké to štěstí dělá divy, já měla nehorázně veliké, do dneška si to asi pořádně neuvědomuji, jak jsem to dokázala, opravdu při mě stálo tolik štěstí, jako asi za celý život zatím jeětě vůbec.
Držte se, snad se tu za měsíc či dva všichni sejdeme a napíšeme si, jak jsme to zmákli a bude dobře:)
p.s. to neznamená, že teď nebudu nic psát, samozřejmě, ale asi trochu méně, ale na blogy se budu snažit chodit, jak jen to půjde;) to se nebojte, aktivní chci být, občas ten oddech od učení jen uvítám.
Čaute, vaše


MŮJ "NEPŘÍTEL"

6. května 2012 v 21:33 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Opravdového nepřítele snad nemám, tedy myslím v lidské podobě, a pokud takový je a někde existuje, nevím o něm, tak snad, pokud má problém ať se přihlásí.
Momentálně a dost často svým "nepřítelem" nazývám ČAS. Někdy se tak flákám, říkám si, na vše je dost času, ale pak se divím, když zjistím, že ono najednou už tolik času nezbývá, mám co dělar, abych dohnala, co se dá.
Proč jsem takový člověk ? Proč si většinu nechávám na poslední chvíli ? A přitom si říkám, že příště tro udělám jinak a vše lépe a včas si udělám, abych poté měla více klidu. Ale nakonec to se mnou vždy dopadne stejně. Jsem snad nenapravitelná.
Je to se mnou složité, a to ani nejsem ve znamení berana. :)
Ke mě to tak patří, tato povaha. Nemůužu si pomoct, amozřejmě se nesnažím být taková pokaždé, ale většinou mi přijde, co si tak pamatuju, že to tak se mnou dopadlo.
Já jsem asi ten typ člověka, co se jednoduše a často řídí tím oným známým pravidlem:
Co nemusís udělat dnes, odlož na pozítří. Já vím, je to trochu poupravené, ale u mě to sedí dokonale. Někdy to odložím ještě déle a to se pak nestačím divit, jaký mě dožene frmol ke konci.
Taková jsem prostě já. Máte to stejné ? :)


ZJEVENÍ.

2. května 2012 v 17:44 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --


Konečně. Díky své kamarádce, která mi ukázala zázrak zázraků, jsem konečně přišla na to, jak si snadno a rychle nalakovat nehty. Prosím, nepovažujte mě za neschopnou a sto let za opicema. Nemůžu za to, že se ke mě ještě nedostaly všechny kosmetické a další vychytávky. :) Třeba mě překvapíte, a zjsitím, že jsem vám také přinesla něco nového, o čem jste neměli ani tušení.Za prvé jsem si dnes koupila tento lak viz fotky, něco mezi růžovou a červenou, ani to nejde přesně definovat, mohla bych říct i malinová, ale to by se nejednomu pánovi zamotala hlava a udělalo se mu šouf, vím, že nesnáší tyto názvy barev :D :)
Za druhé, jsem si koupila druhý výrobek, modro-fialová barva, také viz fotky, čili rychloschnoucí lak, který nastříkám na nehet, který okamžitě na nehtu zaschne a hned můužu vyrazit do společnosti.
Prosím, nesmějte se, fakt jsem neměla dříve potuchy, že taková věc existuje :D jinak bych byla mezi prvními a už to skupovala. Když si představím hodiny a hodiny nad lakováním nehty, kdy jsem jen klela, nadávala a kdo ví co ještě, jak ten lak hoodiny schnul a nakonec to často vyšlo i v niveč, celé se mi to pokazilo a naštvaně jsem to odklakovala. Stop!
S tímto zázračným lakem jen nastříkám nehty a je to :) Jak snadné a rychlé, booože, jak já to lakování teď začala milovat.
A navíc, co je ještě lepší, mé nehty vypadají opět jako dřív. Když si vzpomenu, jak jsem si asi před měsícem urputně sundavala gelovky, poté moje nehty vypadaly asi nejhůř za celou jejich existenci, ale musím to zaťukat, že po měsíci vypadají opět celkem zdravě a spokojeně.
Jsem i já za ně moc ráda a doufám, že si teď spolu užijeme mnoho a mnoho kvělého lakování, ale teď už jen pouze s mými pravými nehty, a díky zázračnému rychloschnoucímu laku z toho budu mít i radost a budu se na to vždy nejvíce těšit.

No sami se přiznejte, vy jste o tomto laku všichni věděli ? :) Asi jo. Tak jsem se ze sebe udělala trubku.
Mrzí mě, že mi to essence takhle zatajila :)
Už dávno jsem si mohla s lakováním takhle užívat a být v pohodě a nemuset se stresovat hodinovým čekáním, až mi o zaschne. To jsem celá já, vše se ke mě dostane jako k poslední nebo při nejlepším k předposlední, což pro mě není ani ta nejmenší útěcha, nedá se nic dělat.
Stejně z toho mám dneska takovou radost, že jsem skoro enschopná cokoliv dělat, ani to čtení mě dneska nějak nebaví, nejradši bych se celý den válela a užívala si to nic nedělání. Ale to nejde. Tak snad pozítří mi to vyjde.
Mějte se krásně.
Vám maturantům přeji pevné nervy, mnoho štěstí u státních maturit, vím, co prožíváte, sama jsem si tím loni musela projít, a nakonec to nedopadlo tak hrozně, jak jsem čekala.
Držte se, myslím na vás.:)
Ahoj.