Duben 2012

TAK TO CÍTÍM.

29. dubna 2012 v 20:03 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Dnešek i včerejšek byly dny jedny z těch nej. Užívala jsem si to naplno, jak to sluníčko, náladu, atmosféru, vše mi dobíjelo neskutečnou energii a po celou dobu jsem prožívala neskutečnou pohodu, štěstí, lásku, jakou ještě nikdy.
Včerejšek mě utvrdil v tom, že můj přítel je skvělý fotbalista, už jsem o tom věděla dávno, protože je do tohoto sportu fakt zapálený, ale vidět ho i naživo, jak ho to baví, jak si to snad i užívá, nebýt toho protivnýho slunka, který po celou dobu zápasu ukrutně hřálo a zářilo.
A dnešek mě ještě více utvrdil v tom, jak ho miluju, jeden z nejkrásněji strávených dnů s ním.
Tento víkend byl božskej, úplně jsem zapoměla na všechny starosti, stresy a nervy, které mě v budoucnu čekají a kterým se za žádnou denu bohužel nemám šanci vyhnout. Ani nechci, ale to bych kecala, samozřejmě, že chci, ale zas pocit ten, že to všechno zvládnu a pak bude nádherné léto, úžasný dokonalý prázdniny s mým drahým
Myšlenkama jsem už jaksi někde jinde, než bych měla být, ale copak to po tomto víkendu jde myslet na něco jiného ?
Strach ? Mám i nemám. Bojím se ? Bojím i nebojím. Nepřiznat si strach by byal asi ta největší slabota. Ale v životě mě toho čeká ještě tolik těžkého, okšlivého, nepřéjemného, moc si nevybereme, akorát si to můžeme třebas usnadnit, a nebo nejít tou spletitou cestou sami, ale s někým milovaným, který nás při tom všem bude držet za ruce a šeptat nám do ucha, že bude dobře a ono vždy skutečně bude jednou dobře, dokud zas nepřijde ta těžší část života, která dřív či později vždy dorazí a k nám dopadne. Ale pookud opravdu vedle sebe máme někoho blízkého, není ten dopad ten nečekaný ani tak těžký, jako když jsme na vše sami, nemusíme být, většina z nás si to dělá sama, tu samotu ,prázdnotu, nicotu v sobě samém, a přitom je tak krásné žít život s někým druhým, vědět, že někdo stojí vedle nás, nebo nás zezadu objímá, či snad drží za ruku, když už bychom se měli vřítit do propasti... Nejtěžší je si to vše uvědomit a vůbec dát najevo city, city, city... myslím, že je pro nás vůbec ve všem nejtěžší projevovat, co cítíme, kdy naposledy jste řekli rodičům, že je máte rádi, nebo že vám chyběli ? Kdy naposledy jste příteli řekli, že ho milujete, že je pro vás jedinečný, že je nejlepší a podobně.
Kdy naposledy jste svému sourozenci řekli něco pěkného, od srdce, co vás oba chytlo za srdce a dojalo ? Možná i nad tím je někdy dobré se zamyslet. Ať už někdo radši koná než mluví a lásku radši vyjadřuje činy, i ta slova často zahřejí u srdce víc, než si dokážeme představit, pokud jsou upřímná a věrná.


ŽRAVÁ.

25. dubna 2012 v 12:16 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Myslím si, že to se mnou nakonec nebude tak špatné. Zrovna před chvílí jsem dovařila špagety. Jasně, každý výborný a zkušený kuchař si řekne, nic složitého, taková prkotina pro děcka. Ale já jsem si trošku dneska zaexperimentovala, smíchala nejrůznější ingredience, včetně koření na špagety, a výsledek ?
Musím se přiznat, a sama sebe konečně také jednou pochválit, že dlouho jsem si tak nepochutnala na něčem vlastním, co jsem stvořila svýma levýma rukama :D :)
Obrázek nic moc, ve skutečnosti to samozřejmě nejen vypadalo, ale i nádherně vonělo, a chuť fakt dobrá musím říct.
Aspooň vím, jakou omáčku si tentokrát ke špagetám budu vždy vařit, někdy třeba s menší obměnou nebo novou ingrediencí, ale jinak mi to takto vyhovuje :) Já jsem byla vždy na špagety ulítláý a miluju je v mnoha provedeních, nikdy se jich nenabažim. Jsou to těstoviny, které se dají podávat snad s čímkoliv. Mňam!!JARNÍ VENČENÍ.

20. dubna 2012 v 11:28 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Akorát jsme došli s našim trhačem z venčení. Venku je naprosto nádherně. Po dlouhé době jeden z těch nejlepších, nejteplejších dní, co jsem zatím zažila. byla jsem jen v tričku a tenké bundě, ale i tak jsem se celkem pařila.
Na pesanovi bylo vidět, že si to užívá. Proháněl se jako štěně, dokonce začal skotačit s nějakým pohozeným klackem. :)
A při té příležitosti mi to nedalo, jelikož jsem měla v kapse mobil, udělala jsem pár jarních fotek, myslím si, že s tojí za to.
Odpoledne určo vyrazíme znova a vy neseďte doma, jsem sice ráda, že si čtete mé články, ale i tak dneska udělejte vyjímku a vyražte se psama nebo sami ven :) a kochejte se tím počasím a tou nádhernou přírodou, která se krásně probudila, otevřela a mě teda dneska dodala do celého dne neuvěřitelnou energii ...

klik c.č.


CANDLE COLOR MIX.

18. dubna 2012 v 11:37 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Chtěla jsem vložit písničku do toho videa, stáhla jsem si na to i speciální program na úpravu, ale nějak se mi v tom programu to video nechtělo otevřít. V tomhle já jsem naprosto neschopná a moc to neumím. Proto vkládám video a písničku zvlášť :) tzn. u videa dejte volume na min. a u písničky na max. :) video není fake, ale mým foťákem nahraná moje krásná nová svíčka, a navíc nádherně voní -> vanikovo-karameová vůně :)
NEHTY, LAKY, HOROR, LAKY, NEHTY, HOROR.

15. dubna 2012 v 10:06 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Měla jsem gelové nehty, ještě před pár týdny, to už není vůbec žádná pravda. Po měsíci nošení, kdy mi odrostly, jsem si je sundala. Sama. Sice to bolelo a bylo to pracné, ale fakt nedám čongům 100 kč jen za to, že mi to sundají. Nehty jsem měla samozřejmě zničené, fest. A mám je ještě teď, i když díky bohu musím zaklepat, že už se postupně začínají celkem vzpamatovávat. První den při sundavání to bylo ale maso. A ještě pár dní poté. Dnes už to naštěstí ani skoro nebolí a nehty dorůstají.
Proto jsem se včera rozhodla, že bych mohla zasejc nahodit nějakou barvičku a po dlouhé době si nalakovat své původní nehtiky :)
Chci se zeptat ? Jsem jenom já ten trotlík, co si neumí lakovat nehty ? Když si lakuju levou ruku, a lakuju to pravačkou, tak je to v pohodě, a celkem dobře se mi to povede, ale jakmile si dělám pravou ruku a lakuju to levačkou, tak jsem opravdu telátko, kterýmu to skoro nejde. Jasně, je to asi způlsobeno i tím, že jsem pravačka a pravačkou mi jde většina věcí daleko lépe, ale i tak, si myslím, že zrovna u tohohle by to tak být nemuselo, či snad jo ? :D Možná je to jen moje vada :D :)
Každopádně vždy musím hodně použít odlakovač všude kolem prstů. Připadám si jak malé dítě, co se neumí trefit na malý prostor malým štětečkem a natřít to !!!!!
Někdy si opravdu říkám, že je to jen ve mě. Když si ale vemu, že většinu práce dělám pravačkou. Na druhou stranu se musím přiznat, že některé věci si neumim představit dělat pravačkou, třebas čištění zubů nebo česání vlasů zásadně dělám levačkou, nechápu, ale je to tak. :) Jsem asi retard.
Ale už se nepředělám.
Každopádně včera jsem se znovu ujistila, že jeden lak, co mám doma, nemůžu používat, protože mě po něm strašně, neskutečně začnou pálit prsty, nechápu to, asi jsem na něj fakt alergická, hje to takový bezbarvý lak, co má nehty posílit, ale mě přitom po něm tak strašně bolí ty prsty, že to musim okamžitě odlakovat, hned jak se projeví bolest, a i po tom odlakování to ještě nějakou dobu trvá, než to odezní. Nechápu to, a navíc většinu laků, co mám doma, tak už vlastním několik let, nevím jaká je trvanlivost :D ale možná bych si měla už koupit nějaké nové :D abych nechytla nějakou další "alergickou" reakci :)
Toliko moje problémy při lakování a s nehty. A co vy? Snad vás nic netrápí, jako mě :) U mě je to určitě zvláštní případ. Já jsem od jakživa zvláštní retard povaha ženská bláznivá :D :)


VELIKONOČNÍ HARDCORE.

11. dubna 2012 v 8:59 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

Už to není ani včera, ale předevčírem, co se odehrálo "koledování". Bohužel to musí, dát do uvozovek. Jsme zklamaná. Ano jsem. Protože už to není to, co to bývalo. Proč se teď všichni kluci tak předhání v tom, kdo víc zmlátí holce zadek ? Já to nechápu. Vždyť to bylo odjakživa symbolické a i dnes by to tak mělo snad být ne ?
Trochu poplácat pomlázkou, malí kluci dostanou vajíčko nebo nějakou sladkost, větší také a k tomu panáka a jde se dál.
Jenže dnes ? Každý je natěšený a vyráží do ulic za holkama s jediným cílem. Co nejvíc a nejbolestivěji jí naložit. Jsem proti tomu, nelíbí se mi to a letos mi to bohatě dokázali, opět se parádně předvedli, jak suroví dokážou být. Nechci křivdit všem, najdou se i tací, kteří to opravdu dělají jen symbolicky a opravdu jim za to děkuju. Ale stejně mi přijde, že většina chodí jen proto, aby nás co nejvíc seřezali.
A druhá věc je alkohol. Dříve, když jsem byla malá a mým vrstevníkům jsem nenalývala, tudíž se mě téma alkoholu yhýbalo a neviděla jsem to, nedokážu posoudit, jak moc silné to bylo, a jestli se nalývalo tolik jako dnes. Jenže dnes už do toho vidím, co se dělá humbuku kolem alkoholu, tak mám takový pocit, že víc a víc to všichni dělají a chodí jen, aby se opili a hlavně zadarmo. Jaký je nejlepší den v roce ? "Velikonoce" ???, kdy kluci vyrazí s pomlázkama za holkama, za prvé je můžou v pohodě, v klidu zmlátit a smát se u toho a také se zadarmo opít do němoty.
Takhle to na mě rok od roku působí víc a víc. Tohle pondělí jsem fakt dostala dost. Měla jsem ty rudé šrámy od pomlázky všude možně, i po nohou. Opravdu hardcore.
Doufám, že na vesnicích, na Moravě a všude možně je to snad ještě jiné a dodržuje se to tam tak, jak to má být :)
Nevím o tom, ale aspoň v to doufám, protože tady u nás v Čechách a ve městě tomu tak opravdu není.
A nemyslím si, že by se to někdy uchýlilo ke změně, spíše to bude rok od roku horší !SERIALS.

8. dubna 2012 v 22:08 | PISTÁCIE |  -- FILMOVÉ RECENZE --

Už delší dobu ani tak netíhnu k filmům. Spíše si pouštím seriály. I s přítelem jsme k nim tak nějak přešli. Dříve jsme pořád sjížděli nějaký film, to neznamená, že sem tam si nějaký nepustíme, ale jak říkám, poslední dobou je to u nás spíše o seriálech. Teď poslední dobou jsme shléhli 2 a o nich i o dalších mých nejoblíbenějších bych vám zde chtěla něco napsat :)JAKO V BAVLNCE.

8. dubna 2012 v 15:40 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --


Přináším vám fotky dvou mých bot/bačkor, které jsem si koupila relativně nedávno a chci se vám s nimi pochlubit :)
Mám ráda nakupování bot, horší to je, když je na sebe hned obléknu, vyrazím, a za chvíli se mi udělají puchýře, to se můžu zbláznit. Časem se prošlápnou všechny, i když poslední dobou se mi zdá, že ze všech nových bot, co jsem si koupila, mám furt puchýře :D :) To si někdy říkám, to snad není možný, že mám zas puchýř, a o to bvtipnější je, že mám vždy puchýř na jedné noze, a ta druhá je úplně v pohodě :D !!!
Ze všeho nejradši mám ale, když přijdu domů, zuju boty, shodím ponožky, a mohu si užívat té volnosti a pohodlí."NEZÁŽIVNÝ"

4. dubna 2012 v 23:07 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Moc vám chci poděkovat za komentáře a vaše názory k předminulému článku vztahujícímu se k sexu.
Opravdu jsem nečekala, že se vám ozve tolik, napíšete své názory, nějaké vlastní zkušenosti, zážitky a věci ze svého soukromí. Někteří z vás, možná i většina, jste se natolik rozepsali, vzalo mi to dech. Díky. Jsem ráda, že většina z nás holek na to máme stejné či podobné názory. Je mi jasné, že je to dost osobní, pro některé z vás i choulostivé téma. Jak jsem již napsala dříve, i pro mě to dříve bylo něco, o čem jsem se skoro nedokázala bavit, nebo o tom napsat na blog, něco nemyslytelného. Ale doba se mění, já si troufla.
Pro některé z vás možná až moc.
Ale je mi to jedno. Ať si myslí kdo chce, co chce. Už se nechi schovávat za nějaké někdy pro mě až nesmyslné články, nudné, nezáživné, co jsem dřív dokázala vytvořit, postupně, když se k některým vracím a čtu si je, buď se zasměju, nebo to ani nedočtu a říkám si, jak jsem byla trapná, co jsem to jen dokázala z té své hlavy sesmolit a jak jsem to jen mohla zveřejnit, snad jestli jsem nebyla občas padlá na hlavu. Ale stejně se vždy našli ti, kdo to četli. To je mi záhadou. To je to jediné, co mi vždy dávalo sílu zůstat na blogu, neodejít a psát dál. Postupem času mám dojem, že jsem se v tom psaní snad malinko zlepšila, i když to asi posoudíte vy lépe než já, vy, co to tu čtete pravidelně a znáte mě už nějakou dobu, myslím, že vy nejlíp posoudíte, jestli jsem se nějak vyvinula v psaní, a zda k lepšímu či horšímu. Snad to ale ani nechci vědět. Nechte si to pro sebe. Budu se snažit psát co nejvíce pohodové, zábavné články a být pořád stále sama sebou :)

p.s. po dnešní zkušenosti u zubaře věřím, že už zvládnu snad vše. Nechci nikomu kazit náladu a popisovat to tu. Nene, každý si vytrpíme svoje, ať už u zubaře nebo někde jinde. Líbám vás ... vaše


ŽIJEME MALIČKOSTMA.

2. dubna 2012 v 20:38 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Každého z nás v životě ovlivňují různé maličkosti, detaily, zlozvyky ...a podobně..
U mě jsou špatnými detaily například :


(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

- Vytáčí mě, když si někdo kouše nehty, ale bohužel to taky dělám a nemůžu se toho zbavit :(
- Vytáčí mě, když někdo prokřupne prsty, ruce, nos, cokoliv, co naschvál prokřupne, a ještě přitom ví, že to nemám ráda, a o to déle, hlasitěji a blíže u mě to provede xD bleee
- Vytáčí mě, když někdo odhodí žvejkačku a já na nějakou šlápnu někde, přilepí se mi na bačkoru hlavně ve škole, což se mi stávalo celkem dost na ZŠ :D :/
- Vytáčí mě, když někdo mluví sprostě, furt a neustále. Za každým druhým slovem použije vole, a podobně, to mi už přijde spíš trapný a ubohý.
- Vytáčí mě, když někdo fluše na všechny strany, je mu jedno kde je, kdo je kolem něho, a navíc když si to tak jakože fluše z ubohé frajeřiny a myslí si o sobě kdo ví co.
- Vytáčí mě, když chlapi čůraj na různých otevřených, pro ně "nenápadných" místech, myslí si, jak je třebas nikdo nevidí, a ještě lepsí je, kjdyž je jim jedno, jetli je někdo vidí, hlavně že jejich močák si uleví.
- Vytáčí mě, když se někdo snaží něco nenápadně provést, myslí si, jak ho u toho nikdo nevidí, teď nemluvím jen o čůraní naveřejnosti, ale i další nechuťárny, které tu nechci vyjmenovávat, to si domyslíme.

Našlo by se toho víc, opravdu jsem někdy musela být ostřejší a nepříjemnější. Ale na něco a někoho už se opravdu nedá dívat. Něco jsou takové volovinky s prominutím, kde se člověk zavzteká nebo zasměje, ale ty spodnější jsou opravdu už hroší kalibry a dokáže mě to naprosto vytočit a v lepším případě i znechutit.
Musela jsem se k tomu vyjádřit. Je to můj názor. Ať už jsem se někoho dotkla či urazila, stojím si zatím, co mi vadí a opravdu se radši na některý věci lepší nedívat, ale někdy něco ignorovat, to je trošku složitý a člověk by radši toho druhýho proplesknul. ! :)