Březen 2012

TA S TĚMA VELKÝMA KUKADLAMA.

29. března 2012 v 22:32 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Nic se nelekejte, to jsem jenom po dlouhé době zvážila, že už je na čase trochu změnit image, zda je to k lepšímu nebo horšímu, to už musíte posoudit sami xD
Mým snem vždy byly pořádný kukadla, který zaujmou každého chlapa a nenechají ho chladným. Zkrátka, na kterou bude mít člověk potřebu nechat upřený svůj zrak. To se mi snad povedlo, co myslíte ? xD

Ne ne, nebojte. Jen se předehřívám na blížící se nedělní APRÍL, přemýšlím, jak a koho letos napálím. Někdy jsem to odflákla, ale bývaly i roky, kdy jsem byla fakt nápaditá a kreativní. Joj, kde jsou ty časy.

P.S. tentokrát beu legrace, brzy se můžete těšit na článek s fotkama, kde vám představím pár nových kousků ze středečního nakupování. Není toho moc, 3 kousky nového oblečení/obuvi na mne. Třebas vám pomohu se nějak inspirovat na letošní jaro. Ale spíše to sem chci dát, protože jsem konečně po dlouhé době opět dostala nápad na nějaký snad smyslupnější článek (+ ten předešlý).

Mějte se krásně lidi. Užívejte si. Blíží se víkend, čas to pořádně roztočit a vymyslet jen ty nejlepší plány, co podniknout, jen hlavně nesedět doma jako pecky u PC. Konečně i já se tentokrát někam už dostanu ven :) Už se nemůužu dočkat. Slibovaný článek dodám snad někdy během tohoto víkendu, ale nis neslibuju, pouze pokud bude opravdu ošklivé počasí, ale to teda v žádném případě doufám nebude, nechci to přivolat.

AdiosLOVE IS IN THE AIR AND IT IS THE SAME, AFTER A YEAR.

28. března 2012 v 15:39 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Nikdy, když se další nové ráno probudíme, nemůžeme si být jisti, jaký den nás potká, jestli bude dobrý nebo špatný, s jakým pocitem nakonec budeme v noci uléhat. Ale s jedním si můžeme být určitě jisti, že ať už se propudíme veselí, plní optimismu, nebo naštvaní či podráždění, snad i se strachem nebo nechutí do života, vždy je to někdo, kdo nás má rád, dnes i zítra, prostě pořád. Může to být kdokoliv kolem nás, v našem životě, i někdo, komu se líbíme, kdo se nám to bojí říct, ať už o tom nevíme, můžeme si být jisti, že někdo takový existuje, že je pro co žít.
Já to svoje štěstí našla už více než před rokem. Někdy je to s námi jak na skluzavce, jednou nahoře, jednou dole, ale nakonec vždy skončíme u toho dobře, je nám spolu krásně a užíváme si každou společnou chvíli, kterou pro sebe máme, nikdy neevíme, co nás jednou může potkat, a proto se snažíme žít naplno. Samozřejmě nás hádka nemine, ale také se sama sebe ptám, jaké to jednou bude, až spolu nebudeme ? Stejné jako než jsme se poznali ? Těžko. Změnil mi život, dost radkálně, změnil moji povahu více než dost, určitě k lepšímu. Jsem nejšťastnější, že jsme se tenkrát s takovou náhodou potkali a dopadlo to, jak to dopadlo. Teď si to bez něho neumím představit, co bude třebas za rok, neřeším, nechci řešit. Je tu pro mě, to je to hlavní.!ANIMKA PISTÁCIOVÁ.

25. března 2012 v 16:11 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --


PROSÍM VÁS PŘEVELICE.

25. března 2012 v 15:27 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --


MILÉ BLOGERKY, MILÍ BLOGEŘI,

Potřebovala bych od vás radu. Chci si stáhnout nějaký program, ve kterém bych mohla dělat jednoduché animace z fotek, jeden už jsem měla stažený - GIF ANIMATOR. Ale když jsem si ho nedávno chtěla ve svém PC otevřít, zjistila jsem, že byl jen zkušební na 30 dní, a ta khůa už mi vypršela, poté jsem zkoušela stáhnout pár dalších, ale nějak jsem jim buď nerozuměla, nebo mi to nešlo, neuměla jsem s tím narábět. Něco jednoduchéhom prostého a přitom rychlého, nevíte o nějakém ?

Díky moc za jakoukoli radu.


PŘÍTEL, KAMARÁD ? CO JE VÍC.

24. března 2012 v 16:15 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Bez NĚHO už si neumim představit nic. Občas mě leze na nervy, jak je furt u mě, hlavně, když se potřebuju učit, a on mi nosí hračky, chce si hrát, a mě štve, že na něj nemám tolik času, ale hlavně představa, že by mi odešel, jako se to mohlo stát před pár týdny, brr, radši nemyslet. Přeze vše, jak je někdy malej, ale doootěrnej, třebas, když je u nás přítel, a on chce být s náma furt, a my chceme někdy chvilku být sami, víte co myslím :D , tak přeze vše, bez něj by to nikdy nebylo ono. Je to mazel, rozmazlýnek náš, ale stejně, nedám na něj dopustit. Někdy bych měla chuť s ním hodit řeč, škoda, že to nejde :D :) jsem prdlá, já vim :))

P.S. Nový kabátek pro blog, jaro je tu, chtělo to změnu. Počasí je sakramensky dobré, snad už to bude pořád jen lepší a lepší. Vím, že jsem vás trochu zmátla minule s tím videem se sněhem, ve skutečnosti se také moc těším na to teplo, léto a podobně, ale malý stesk tenkrát byl, při shlédnutí videa, ale s pohledem z okna dnes vím, že už mi ten sníh opravdu nechybí a ráda si počkám na příští zimu, vím, že mi ten sníh neuteče, a proto se o to víc, ještě těším na teplo, které u nás už celkem je :)


MŮJ NOVÝ KAMARÁD "DO DEŠTĚ"

19. března 2012 v 16:36 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --
Předem se omlouvám za kvalitu fotky, fotila jsem to narychlio a navíc z webky na notebooku, radši bych to vyfotila z mobilu, ale kabel k němu do pc mám doma, a jelikož jsem teď v Pce, tak bych to sem nemohla přidat už dnes. Věřím, že mi to odpustíte.


Už dlouho jsem házela oči na tento make-up, který asi hodně z vás zná. Obešla jsem nejrůznější drogerky a porovnávala ceny, kolikrát sem ho viděla i slevněný a nebo v akci a levnější s nějakým dalším výrobkem, ale pořád sem se neodvážila si ho koupit. Až dnes, když jsem v nejmenováné drogérce :D Rossmann viděla super akci, za 199 a hned jsem dnes, co začala tato akce z letáku, jsem po něm skočila. Jsem ráda. Je to něco jiného, než všechny dosavadní make-upy. Zkoušela jsem si i tester v obchodě a myslím, že to bude super. Sice jsem na něj četla i nějakou tu kritiku, ale tak nic není dokonalé, ono to nějak půjde, uvidím po pár dnech/týdnech používání, snad se osvědčí.
Fakt je to psina někdy sledovat ty ceny, když v tescu za něj chtějí 299 kč, bastardi a já ho dnes sehnala za 199 kč. I to se někomu může zdát moc, ale když už chci něco na ten obličej koupit, tak ať je to kvalitnější, ale zda se to opravdu osvědčí, to se teprve uvidí, věřím že jo :)
Jaký používáte Make-up vy ?


PANNA COTA.

16. března 2012 v 12:00 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Tento hektický týden jsem přežila, ani nevím jak se to povedlo.
Sice je teprve měsíc letního semestru za mnou, ale už jsem se musela vystavit tento týden 2 písemkám. Tu první bych shrnula celkem dobře snad dopadla, ale ta druhá byl děs a vostuda pro mě. Fakt mě to mrzí, ale zase jsem se neučila tolik, jak jsem asi měla, to se musím přiznat. Co se dá dělat. Buď půjdu ještě na druhý termín, nebo na to kašlu, uvidím.
Každopádně je víkend a já mám na dnešek super plány a nechci si je kazit žádnýma podivníma depresivníma myšlenkama.
Před pár minutama jsem začala péct nějaké dobroty pro mého milého, který u nás dnes stráví noc, jelikož rodiče odjeli na celý víkend pryč, takže volný baráčku těš se :) :D
Dělám bábovku, ty\pická, ale dobrá a nezklame. A navíc poprvé zkouším PANNA COTU. Kdo to neznáte, je to strašně vynikající smetonový dezert, dělá se nejčastěji ve tvaru bábovičky, a chutná do úžasně, ale já to ještě nikdy nedělala, akorát jsem to měla v restauraci, a to bylo naprosto boží. Myslím, že se mi to tolik nepovede, ale budu doufat, že jo a nakonec večír si na toms přítelem smlsnem :)
To mi připomáíná, že bych měla jít zkontrolovat bábovku. Mějte se krásně, počasí na víkend nám přeje, tak snad i nadále vydrží takhle dokonale. Zdravím.

P.S. Když se mi to dílo povede, tak sem třebas hodím recepís, ale jestli ne, tak to radši ani nebudu zmiňovat !!! :D :)
CO DODAT.

12. března 2012 v 20:00 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Sedím. Oddechuju. Přemýšlím, jestli se to tak dá ještě nazvat. Škola do půl 2. Původně jsem měla mít dneska do půl 4. Zítra test. Neumím to. Šla jsem ze školy dřív se učit. Sedím nad tím celý den. Neumím fakt absolutně nic. Pletou se mi všechny jména. Vladislav a Vratislav. Soběslav a Svatopluk. Václavové, Ottové, Boleslavové. Achjo. Jak to zítra dopadne. Přítel nevolá. Všecko mě bolí. Oči se klíží. A to mě čeká ve čtvrtek ještě jeden test. Nejhorší na tom je, že ani není zkouškový. Šílenost co ? Připadám si jak v divnym snu. Už abych to měla zítra za sebou. Jsem magor. a článku je konec.
Držte mi prosím palce. Připadám si totál vygumovaná a zítra tam na to asi budu dost koukat. Pac a pusu


ŽIJU. PŘEŽÍVÁM.

5. března 2012 v 20:37 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

Trošku to tu šidím, trošku více.
Já to vím sama nejlíp, jen kdyby bylo více času. Svůj volný čas, jestli se to tak dá nazývat, protože už skoro ani nevím, co to je, tak to, co se dá nazývat volným časem, trávím s přítelem, rodinou a přáteli, ale v hodně malé míře, nejvíce opravdu mi zabírá škola, toliko povinné četby jsem ještě nezažila, a ještě resty z předchozího semestru. Achjooo..
Stihnu to ???
Nechci si celý článek jen stěžovat, ale poslední dobou si připadám jako stroj, jako nějaký robot, co dělá skoro jen to samé stále dokola. Skoro není čas na zábavu a oddech. I když tento víkend byl docela relax, ale to byl asi jeden z mála a dosti výjmečný.
CHtěla bych vám napsat něco milého a hezkého. Jenže jak sedím s notebookem na klíně, a přitom musím myslet na to, jak mě od rána až dosud bolí záda a teď se k tomu ještě přidala bolest za krkem, moc příjemně mi není. Já vím, já ale dokážu psát pozitivně. Celá já. Prostě Pistácie.
Příště to bude lepší, a nebo pro jistotu nic nenapíšu, ale přidám jen třebas nějkaký fotky, či video ;)

(http://dailyaddiction.tumblr.com/archive)

Celý den jsem jak přetažená tyčí, úplně grogy. A to skofro nic nedělám co? Jen furt sedím, dělám, že poslouchám přednášky a sem tam si něco napíšu do notebooku, aby se neřeklo :D :) Magor jsem já. Dnes to vidím snad na pořádné prospaní, vstávačka zítra v 8 ráno. Snad se pořádně prospíme, co ?
Mějte se, a brzy se zasejc ozvu. Zdarec, vaše