Únor 2012

KOLOTOČ STEREOTYPU.

25. února 2012 v 14:41 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

KOLOTOČ. A stále dokola.
Co si každý pod pojmem kolotoč u vás představí ? Já jednoznačně stereotyp. Vše se točí dokola, jde to stále stejně. Sice se to točí, opakuje, neděje se třebas jedna věc, ale víc věci, na druhou stranu jde vše dokola, opakuje se neustále.
Je to šílený. Nebo skvělý ? To už musí na to přijít každý sám.
Pro mě je stereotyp něco hroznýho. Pokud teda si připadám jak v kole, neděje se žádná změna. Pokud vše se opakuje přesně stejně, jako každý den, týden.
Miluju nějaké změny, ty dobré samozřejmě. Když občas vypadnu z toho kola stereotypu. Nebo když já či někdo přijde s něčím spontánním. To je úplně ze všeho nejlepší. I když já mám spíš přátelé, co nesnáší spontánnost. Já sama jsem ji dříve taky nemusela, ale poslední dobou jsem přišla na to, že je skvělá. Jenže ji většinou musim podnikat sama.
Ale i tak si to celkem užiju :) Opravdu doporučuju občas vypnout, vypadnout ze streotypu, rozhodnout se ze sekundy na sekundu a udělat i něco, co by nás nikdy nenapadlo, a přitom se pak cítím skvěle. Někdy bojácně, ale většinou se dostaví euforie. A to je ten skvělý, dokonalý pocit, který bohužel i když bychom měli, či chtěli, moc nezažíváme, alespoň já ne.


Můj malý kolotoč, jehož melodie mě dokáže celkem uklidnit, ale i vyvolat nějaké vzpomínky, nebo si ho jen tak pustím a pomalu usínám.


Pomoc. Jsem bezradná.!

18. února 2012 v 21:27 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --
Chtěla jsem vám se přidat jedno videjko, akorát teda netuším, jak se otáčí na youtube video, mám totiž trochu obráceně, a potřebovala bych to otočit trošku doleva. Kdyby někdo věděl, prosím napište mi to, nechci to sem dávat naopak. Díky moc :)

KVĚTINOVÝ RÁJ.

10. února 2012 v 11:42 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --

Nikdy jsem si nemyslela, že mě květiny kdy tolik chytnou, Dříve jsem byla taková, že jsem neměla moc květiny ráda, nebo spíše jsem je neřešila, ignorovala. Ale poslední dobou jsem se do nich hodně zamilovala. Miluji, když dostanu nějakou nádhernou, barevnou kytici, ku příkladu jako v úterý, den mého svátku, kdy jsem dostala nádherné trojbarevné květy od táty a hned na to růžové růže od přítele :) (viz foto)
Jsem z nich nadšená. Poté ve středu ještě nádhernou růži od babči a dědy, která to završila a je to nádherná kombinace, když všechny tři se pyšní v mém okně a navíc, když do nich proudí ten sluneční svit, třebas zrovna teď, nádherná podívaná. Snažila jsem se udělat více fotek, ale nejsem nejlepší fotografka asi, ale i tak snad se vám aspoň trochu zalíbí, Tak s chutí do toho :)

ÚTERNÍ líčení podle PISTÁCIE.

7. února 2012 v 14:15 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --

už namalovaná, na vlasy nehleďte, to není podtatné ani trochu, jsem jak kdybych zrovna vstala :D takovej čepejrák :D :)

Normálně se doma nemaluji, teda jen když něco zkoušim nebo experimentuji, ale dnes je tak trocuu výjmečný den.CHci se sama sobě dnes moc líbit, a nejen sobě, ale i vám a příteli a ostatním :)
Dnes slaví Pistácie po roce opět svůj svátek a napadlo jí, že vám ukáže, jak se líčí. Sic tu už jedno videjko bylo, ale teď to bude s fotkama a dám vám snad i nějaký tip na nějaký šminky, který třebas zatím nemáte, ale třeba byste je chtěli bo by se vám hodily :)
P.s. fotky nejsou vůbec nijak upravené, nechci aby to líčení nebo cokoliv bylo nějak zmavěno nebo zesvětleno úpravou, i když musím říct, že i na fotce to nevypadá tak, jak bych chtěla, hold skutečnost je vždy jiná a daleko lepší, fotka to takový asi nikdy neudělá, tak se nezlobte :))


PRAVÉ, dokonalé.

5. února 2012 v 23:24 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --

Moje gelové nehty, které jsem si enchala udělat v září minulého roku, jsem vám sem už dávala. Je to sic už pár měsíců, co je nemám, ale to teď není podstatné. Dávám to sem spíše zas a jen na ukázku.
A pod celým článkem najdete různé obrázky, co jsem našla všelikde po netu těch asi jedněch z nejzajímavejších nalakovaných nehtů, co se mi fakt líbily, oslovily mě, je to taková velká inspirace pro mě, ale vím, že nikdy ani z poloviny by se mi nepodrařilo něco takového si namalovat na svoje.

DÍVČÍ NAIVITA, někdy je tak silná a nemá hranic, sama vím o čem mluvím..

4. února 2012 v 19:22 | PISTÁCIE |  -- FILMOVÉ RECENZE --Po tomto filmu, co jsem dnes viděla, to prostě nejde jinak, než se z toho vypsat. Dívali jsme se na něj s přítelem a vlastně mi ho podoručila jedna kamarádka, i když jsem si četla hodnocení a o čem to je, trošku jsem se toho tématu bála, jaké to bude.

TRUST

Tématika znásilněné 14leté dívky, opravdu nic příjemného. Ale docela mě ten film překvapil. Jako nechci říct, že to bylo dobré, film byl smutný a chvílemi mi šly i slzy do očí, to nezapírám. CHtěla jsem říct, že to bylo dost dobře natočené, a snad bych také chtěla podotknout, že by si to měla pustit každá mladá holka, která chatuje a pouští se do různých takových podobných seznámení, protože tenhle film, nebo i jiný podobný vám naivním dívkám, které si myslí, jak si mohou najít super kluka, tak to vám může zachránit život. Přeci jen nikdy nemůžeme vědět, s kým si píšeme, pokud ho neznáme. Ať nám pošle fotek kolik chce a může se nám ten dotyčný jevit jako sebevíc super a hodný tejpek, na druhé straně může sedět bůhví jaký úchyl. Musím se přiznat, že kolikrát jsem šla na schůzku na slepo a dodnes některých schůzek lituji, že jsem do toho šla, ale zas je to takové poučení pro mě do budoucna. I když teď bych do toho už určo nešla. Hlavně proto, že mám přes rok skvělého přítele a vím, že se na něho mohu na 100%spolehnout a vím, že by mi nikdy za žádnou cenu neublížil. Vdyť on je tu ten, ke komu se mohu schoulit a ke komu mohu přijít pod ochranou ruku, který by se určitě za mě bil :)
Holky prosím, nemusíte se dívat na tento film, to určitě ne, ale vemte si ponaučení a dbejte na to, s kým si opravdu píšete a zda toho dotyčného opravdu znáte aspoň trošku, i ten nejmíň podezřelý se může prokázat jako naprosto někdo jiný a může vám v lecčem nehezky překvapit. Hlídejte si svoje dětství, svojí mladistvost, žádná dívka nechce přijít o to, co má ošklivým a dost bolestivým způsobem.... :(
Myslím to upřímně a jen s tou nejvíce přátelskou myšlenkou. Buďte na sebe vždy nejvíce opatrné a nikdy nevěřte nikomu cizímu v ničem .. !!!!!
Kéž by si každá dívka mohla své poprvé prožít s někým milovaným, a nějak hezky :) moc bych to každé přála.. Kéž by to tak šlo ...


Cože, Jakže ?

2. února 2012 v 13:12 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
CHodím sem, opravdu. I když se to někomu zdá jako lež, tak tomu tak není. Každý den jsem sem vždy vplula na blog a koukala, zde se někdo neozval. Ale na psaní jsem opravdu čas neměla, ani na komenty pro vás.
Musela jsem se učit, jelikož mě včera čekala opravná ústní zkouška. Vím, že nademnou stáli moji strážní andělé, a že je tam opravdu mám, moji 4 andělé, kteří nade mnou včera strážili. A taky, když už jsem z domova až do Pce přežila tu nejhorší příšernou cestu vlakem, myslela jsem, že už tam snad ani nedolezu. Původně jsem měla být v Pce někdy v půl 10, ale nějak mi v tomto štěstí nepřálo a jelikož zkouška začínala v 11 a já dobelhala ke třídě, kde se měla zkouška konat nějak v 10:52 nebo tak a to fakt nekecám, byla jsem ráda, že jsem konečně tam a říkala jsem si, že když jsem zvládla toto, že mě nějaká zkouška už nemůže rozházet.


A taky že ne, nakonec jsem to zvládla za 2 :) a vydala se zas a úslevou šťastně utahaná k domovu. :)
Myslím si, že dkyž člověk něco opravdu chce a bojuje za to, nemůže t o nevyjít, když i já jsem důkazem toho, že jsem to zvládla :D opravdu, že jo, když jsem jen tak tak na čas tam došla :D :D rezerva asi 8 minut :D nevadí :D :)
Tož děti, sice mi chybí ještě jedna zkouška, ale to už fakt tolik nehrotim :) Tohle pro mě bylo daleko horší.
Můj příběh tohoto týdne znáte, a co vy :) Máte taky nějakou supr čupr historku z poslední doby ? Sem s ní.