Leden 2012

BEN v akci 2.

27. ledna 2012 v 9:17 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --

Není to pokračování předchozího videa :) Prostě další video a zase hravý pes s novou hračkou :D Mých keců a komentů si tam nevšímejte :)
BEN v akci 1.

23. ledna 2012 v 13:07 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --
Ten náš malej rošťák začal dovádět s balónkem a jelikož jsem měla štěstí foťák u sebe, tak jsem rychle začala natáčet. takhle by si klidně vydržel hrát i hodiny :D :) já ho milujuu ... hlavně to jeho "vrčení" ... drahouš můůj :-*

VŠ alias zápisek z "běžného dne"

18. ledna 2012 v 12:22 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Tož děcka asi jste mi na včerejší zkoušku drželi palce a mysleli na mě, protože jsem jí zvládla. Ani to nechápu, fakt jsem se bála, a poprvně když jsem včera spatřila test, tak jsem si řikala, tak to je konec. Ale pak jsem si to četla víc a víc, a přemýšlela o tom, a psala a psala. A pak to nějak dopadlo prostě :)
Jsem ráda, i když teď mám před sebou pro mě 3 poslední a nejtěžší zkoušky. Bojím se, ale věřím si a budu bojovat a zkusim vydat to nejlepší ze sebe. Příští týden mě čekají hned 2 a poté za další 2 týdny poslední.
Snad to dám a budu si pak užívat nějaké to volno. :)
A co vy? Máte někdo také zkouškové ? A jak to zvládáte ?
A co maturanti ? jak to jde ? :)
povídejte, povídejte, jsem zvědavá :)))

p.s. Nellie se mě ptala, kde jsem na škole, tak kdyby to zajímalo i někoho jiného z vás, tak jsem v Pardubicích na UPCE, na filosofické fakultě - obor - historicko - literární studia. :) Někdo jste možná taky v Upce, někdo se tam třeba chystáte, tak se ozvěte, ráda si s vámi o tom popovídám :)
Mějte se krásně a mějte se rádi. AhojKÉŽ BY ... !!!!

16. ledna 2012 v 13:36 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Kéž by bylo více času, ale fakt ho nějak postrádám.
Ještě bych brala tak jeden den navíc, ale bohužel už zítra mám další zkoušku, na kterou se snažím učit celý víkend.
Opravdu nemám moc čas sem něco přidávat, a vlastně popravdě ani nevím co. Sem skoro furt doma dělám něco do školy, výjmečně sem s přítelem buď u něho nebo u nás a jinak sedím u počítače a vyhledávám si látku, nebo se to pro změnu učím v posteli z devadesáti papírů.
Nechi si tu stěžovat. Tuhle školu jsem si vybrala já sama a jsem ráda, že tam nemám žádný náznak matiky, fyziky, chemie nebo něčeho podobného, ale každá škola má svoje plusy a mínusy.
Těším se, až to budu mít za sebou, ale ještě mě pár týdnů učení čeká ://
Další zkouška zítra, jak jsem už psala. Držte palce lidi.
je to z předmětu :

Česká literatura v proměnách století.

Pro změnu zítra píšem například z Cyrila a Metoděje, u Husitů, Baroka a podobně. Jasný, je to i docela látka ze základní školy. Takže nic nového pod sluncem, ale stejně i tak trošku mám z toho bobky. Musím umět celkem dost jmen autorů a jejich děl. Nemám zrovna nejlepší učící pamět, většinou, co se naučim, hned po testu je mi k ničemu a zapomenu, někdy bohužěl i během testu už nevim, co jsem se to vlastně učila, takže to bude zítra mooc veselé :D :)
Nějak to zmáknu.
Každopádně jsem chtěla, abyste věděli, že žiju a nikde neležim,
mějte se krásně.
Ahooj, vaše


PRODEJ.

9. ledna 2012 v 17:40 | PISTÁCIE |  -- MÓDA --

Zdravím dámy a pánové :)

Momentálně je tohle spíše článek věnovaný dívkám.
CHtěla bych prodat tyto šaty.
Velikost na šatech je určena 42, ale jsou to šaty s malým zipem a celý korzet je na gumě, takže myslím, že ho v pohodě oblíknou i holky menší i větší.Značka obchodu je GATE :) a šaty jsou nošený asi 1 - 2x max.
Cena je kolem 350 - 400 Kč, ráda budu smlouvat. ;)
Pokud máte někdo zájem nebo nějaký dotaz, určitě se na mě obraťte.
Veškeré info pište na jeden z těchto kontaktů, který vám více vyhovuje :
ICQ : 341 653 414

Těším se
Vaše


ROK SE S ROKEM SEŠEL ..

6. ledna 2012 v 13:43 | PISTÁCIE
Ahoj blogoví přátelé
Opravdu je to už skoro týden, co jsem naposledy napsala. Ale tento týden byl dost náročný, a bohužel to bylo asi to nejlehcí, co mě ve škole ze zkoušek čekalo. Myslím, že to nejhorší teprve tak za 2 - 3 týdny přijde. Netěším se, ale připravím se, jak nejlépe umím, a půjdu do boje :)
Jak to zvládáte vy ? :)
Já se jdu dneska trochu odreagovat a razím na ples gymplu, kde jsem loni maturovala. Loni, ty jo vůbec mi to nepřijde tak dávno, co jsem já měla maturiťák, ale přitom už to bude rok. Nechápu, jak to tak rychle utíká. Přitom si dost jasně pamatuju všecky starosti a obíhačky kvůli šatům, vlasům a stresu nepočítaně :)
Jestli bych se ráda vrátila zpět o rok ? To asi ne. Byl to celkem povedený večer, až na pár detailů, ale stejně, teď jsem tady, nový život na VŠ, celkem mě to i baví chvílema :D :) a jsem ráda, tam kde jsem, opravdu. Minulost je pryč. Musíme se hnout dál za každou cenu. To jsem zas nějak začla filosofovat, to ke mě nesedí. Tak mě radši moc neřešte a přeji Vám všem nádherně prožitý víkend. :)))


p.s. tak nějak mi došlo, že bych asi měla vánoční design už změnit, ach ta lenost, tak snad během víkendu si najdu chvilku a předělám to tu .) paPOHLED DO "DUŠE"

4. ledna 2012 v 20:09 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --