Prosinec 2011

Do Vaší srdeční banky na číslo účtu 2012 Vám uložíme 366 dní. Utraťte je za zdraví, štěstí a lásku.

31. prosince 2011 v 17:29 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

JE TO TU !!!

Dneškem se rozloučíme s rokem 2011 a přivítáme rok 2012. Popravdě jsem na nadcházející rok dost zvědavá a to ze všech stran. Nejvíce ale ze strany školy. Čeká mě v tomto roce plno zkoušek, ať už těch v lednu, nebo snad se dožiju i těch v červnu :) Věřím, že to zmákneme všichni, co nás čekají zkoušky v zimním semestru, že se nám zadaří, a pak si budeme užívat v únoru zasloužené volníčko:) Ale na školu nechci dneska moc myslet.
VŠEM vám přeji do nadcházejícího roku jen to nejlepší do života, hlavně zdraví, vím o čem mluvím, nejradši bych dnes byla zdravá a šla si užívat do města s přítelem a oslavovat. Dále vám přeji jen to nejvíce štěstí, ať se vám v novém roce moc moc daří ve všem, co si přejete dokázat, ať se splní. Mám vás moc ráda lidi.
Mějte se rádi, mějte se krásně. Ať už slavíte Silvestra kdekoli, ať se oslavy vyvedou na 100 % a vy si to užijete naplno :))))
Snad nebude nikomu moc špatně zítra ráno :D :)
Mějte co nejlepší večer !!! A další článek v roce 2012, ahoooooj

KRÁSNÝ NOVÝ ROK lidičky :)K narozeninám je ustáleným zvykem přát si zdraví. Já ale myslím, že je lepší být mírně churav a šťasten, než být zdráv a nešťasten. (Vladimír Vondráček)

30. prosince 2011 v 19:45 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Už je to opravdu tak, jak obrázek napovídá. Jsem nemocná, Chřipka na mě skočila a zrovna v tu "nejlepší" dobu, jakou si jen člověk může "přát" !!!! Ve středu jsem byla OK, a ve čtvrtek ráno se probudim a bolest v krku, a celý den se to horší s horší a pak v noci horečka, fakt "nadšenej člověk" jsem já teďka.
Vím, že to vyležím a že mi bude zítra už líp, ale prostě ta myšlenka, že nebudu na Silvestra s přítelem, fakt mě to štve. Je to divný, když jsme se poznali přesně před rokem zrovna na Silvestra. Naštěstí nejsem až tak uplně naštvaná, protože jsme se ani tak nepoznali 31. prosince, jako spíše až 1. ledna brzy ráno. :)) A jelikož se v neděli uvidíme a oslavíme spolu 1. výročí, tak na to se těším, to už mi snad bude líp a my spolu budeme moc vyrazit na slíbenou večeři :)

VY SNAD NIKDO NEMOCNÝ NEJSTE DOUFÁM :)
To by mě mrzelo, protože po asi 3 letech, kdy jsem prouzdala na Silvestra někde venku s kámošema, budu letos s rodiči doma, tedy ještě nevím, slyšela jsem jak se baví, že by někam šli. Takže jestli budu trávit Silvestra se psem doma, tak to bude teda solidní Silvestr. Ale neva, hlavně ať jsem fit na neděli.
Určo se zítra ještě ozvu, tohle je takový naštvaný článek, kdy jsem se fakt potřebovala vypsat ze svých debilních pocitů, hlenového, bolavého krku, horečky, bolesti kloubů a kostí a bolesti hlavy.
Mějte se krásně.
Užijte si víkend. Zítra čekejte poslední článek roku 2011.
Pá. Vaše nemocná a přesto marně snažící se mít dobrou náladu


WHAT A WONDERFUL WORLD.

28. prosince 2011 v 21:28 | PISTÁCIE |  -- FILMOVÉ RECENZE --

Moje oblíbená :) a tak trochu vánočně naladěná. I když Vánoce už jsou fuč, přece jen ještě nechci úplně tu vánoční atmosféru odstrčit. Máme tu alespoň nějaké songy, které nám pomáhají si je ještě malinko oživit, že :)
Love is all around.

27. prosince 2011 v 16:10 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Jedna jakože Vánoční animace, i když jediné, co je na tom Vánoční je to, že jsem to fotila snad na štědrý den :D foto s mým přítelem, to jsem se asi zrovna moc nudila a tak jsem si trochu hrála s fotkama a vzniklo z toho toto :)Líbí/Nelíbí ? :D :)


O jako odcházení

26. prosince 2011 v 22:13 | PISTÁCIE |  -- BÁSNĚNÍ --
Chybíš mi každý den
I když jsi pryč už celý rok
Někdy si říkám, že je to pouze zlý sen
Chci se probudit a mít tě tu jen.

Proč jsi jen musela opustit nás ze dne na den
Moje milovaná babičko
Chybíš mi den co den
Kéž by jsi tu mohla být ještě alespoň kratičko.

Vím, že mě střežíš
Anděli můj strážný
Okem nebeským na mě dohlížíš
Ale můj život je bez tebe tak prázdný a chladný.Rudý drak.

26. prosince 2011 v 15:33 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --Musím se pochlubit s mým kočičákem novým foťákem :)
Jsem na něj pyšná. Jelikož jsem mooc "šikovná" a můj drahý minulý foťák mi spadl na zem, a funguje omezeně, takže jsem si vybojovala a k letošním vánocům dostala nový. Jsem ráda, je fakt peckovej a fotky dělá skoro sám.
Tohle je samozřejmě focené mamčiným foťákem, ale například ty fotky z minulého článku už jsou focené touto červenou kráskou a brzy určitě zas nějaké fotky dodám, jen co se s tím víc naučím a budu to více umět. :)
Jak se jinak máte a užíváte svátky ? .) Ja trošku s učením mno, ale zas to nepřeháním moc, to se nebojte, ale trochu to je přece jen třebas :D :/
Mějte se krásně.
S láskou ...Malá ochutnávka.

25. prosince 2011 v 9:45 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Poslední dobou jsem hodně líná dělat cokoliv. Ať už fotit, upravovat, nebo se učit, což bych teď potřebovala ze všeho nejvíce. Musím se k tomu co nejdříve už dokopat. A jelikož i u nás včera proběhli Vánoce, tak jsem pro vás teď nachystala dvě malé koláže mých dárků. Je tam opravdu jen pár dárků, a vlastně vesměs jsou všechny od mého přítele, protože jsem z nich měla velikánskou radost. A zajisté mě také moc nadchnul můj nový foťák, a až bude více času, tak ho také vyfotím a dám sem
Pro začátek tu mám 2 koláže i s popisky :) Tak se pokochejte, a třebas i inspirace pro vás s něčím do dalších Vánoc :)


VÁNOCE 2011.

23. prosince 2011 v 12:43 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Sice je štědrý den zítra, ale bohužel nevím, jestli bych stihla sem něco napsat. Mám zítřek docela naplánovaný, a asi byl nebyl vůbec čas. Proto můj Vánoční a štědrodenní článek píši teď.
Za rok 2011 se toho odehrálo strašně moc v mém životě. Na hodně věcí jsem pyšná, ale jsou tu i ty některé smutné, které si bohužel i Vánocemi musím připomenout. Ale snažím se si svátky užít jak jen to jde a to samé přeji i Vám všem, kteří sem chodíte ať už pravidelně nebo nepravidelně, na tom nesejde, jak často sem chodíte. Pro mě je každým dnem nádherný dárek, když vidím, že mám nějakou návštěvnost, že mi píšete komentáře a někteří se sem i rádi vracíte. Jsem za to strašně moc šťastná.
Vám všem přeji krásné prožití Vánočních svátků, užijte si štědrý den i večer, moc Vám přeji, abyste pod stromkem nalezli právě to, co si tolik ze všeho nejvíce přejete najít :)
Ať se vám celé svátky vydaří co nejlépe, skvělá atmosféra, rodina a přátelé spolu..
Není na světě nic krásnějšího, než když sedíme spolu u štědrovečerní večeře a jíme a povídáme si, smějeme se, užíváme si to, že jsme prostě mezi sebou a máme se rádi, a navíc mým nejkrásnějším zítřejším dárkem je to, že můj přítel bude s námi sedět u stolu, jíst kapra a bude to určitě nádherná chvilka, moc se na to těším, doufám, že si to užije i on s námi :)
A ještě bych si k dokonalosti přála jednu jedinou věc, která se mi asi nesplní, ale vám všem, kteří máte sníh, a nebo vám zítra nasněží, upřímně závidím. Protože pravé Vánoce si umím představit pouze se sněhem. Snad se zítra dočkám, kéž by, i když v tom moc nedoufám.
Mějte se krásně, mám vás ráda. Ozvu se buď zítra večer, ale spíše to vidím na neděli.
S láskou VašeCIGARETOVÝ DÝM.

22. prosince 2011 v 22:32 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Třebas se to sem nehodí jako předvánoční téma. Musím se přiznat, že se to hodí docela k tomu nějakému i shrnutí toho, jak jsem se změnila za rok 2011. Tohle téma mě také trápilo dost dlouho a konečně jsem si k tomu sedla a trošku se z toho vypsala.

Ač nerada, musím zde použít slovo bohužel. A toto slovo právě proto, protože i já patřím k těm lidem, kteří vzali cigaretu do úst a to vícekrát než jednou či dvakrát. Proč tomu tak je ? Musím se přiznat, že jsem to zkoušela poprvé už v 7. třídě na základní škole, ale tam mě to vůbec nechutnalo a neoslovilo a řekla jsem si, že prostě nikdy nezačnu. Ale uběhlo jen pár let, já jsem poznala kluka, který kouřil cigarety denně, a pak začali kouřit i moji blízcí kamarádi, takže tak nějak mi asi bylo osudem začít kouřit. Mohla jsem říci ne nechci, ale to jsem neudělala. A proč ? Asi proto, že jsem chtěla patřit k nim do party se vším všudy, a nevyčnívat s tím, že já jsem ta jediná, která je s nimi někde na zábavě a jediná nemá cigaretu, ale hlavně jsem se chtěla vyšvihnout před tím klukem. Teď si každý může říct, že to jsou snad až ubohé důvody, proč začít kouřit a dnes si to samé myslím i já, ale tenkrát mi to tak vůbec nepřišlo. Spíše naopak, přišla jsem si strašně v pohodě a neřešila jsem, proč to dělám, a že mi to ještě před pár lety nechutnalo. Ne. Vůbec, teď jsem patřila do té party se vším všudy a ten kluk mě najednou bral trochu jinak , i když co já vím, třeba ve skrytu si o mě vůbec nemyslel to dobré, ale myslel si, že jsem hloupá, že jsem vůbec kdy začínala. To už teď nezjistím a není to pro mě až tak podstatné.
Každopádně se to se mnou táhlo pár let. I po tom, co jsme se s tím klukem rozešli, cigarety mi zůstaly "věrnými přáteli" a neopustily mě. Protože jsem s kamarády chodila na akce dál a oni i nadále kouřili, ani já jsem nevyšla ze cviku a kouřila jsem dále s nimi. Navíc v rodině jsem se moc nepoučila, protože vím, že babička kouřila a táta i bratr na tom jsou podobně. Ale to není důvod proč kouřit.
Jednoho dne, je to už pár měsíců, přišel zlom. Tak velký zlom, že mi to změnilo život a názor na spousty věcí, ale důležitější je to, že jsem prostě řekla to jedno jediné a důležité slovo dost ! Najednou jsem si z ničeho nic toto slovo řekla, a bylo po všem. Nechápu, kde se ve mně vzalo tolik síly si to říct, ale zkrátka od té doby jsem až dodnes neměla ani jedinou cigaretu. Mohla bych si říci, jak jsem na sebe pyšná, že jsem přestala, ale já se jen stydím, že jsem vůbec začala. Mrzí mě to, nejde to vrátit. Ale vím, že už nezačnu, a jestli snad někdy zapochybuji a dám si cigaretu do pusy, doufám, že bude stát někdo poblíž, aby mi mohl vlepit pořádnou facku. Na mém příběhu, a nejen na mém, ale určitě je nás takových spousty, kde je krásně vidět, jak dokáže nejen parta lidí, ale i mnoho dalších faktorů změnit názor na cigarety. Na základní škole bych si každopádně nikdy nepomyslela, jak začnu za pár let kouřit. Stejně jako bych si nikdy nepomyslela, když jsem kouřila, že nastane den, kdy radikálně řeknu dost. Vše je tak strašně nepředvídatelné, nikdy nevíme, co nás čeká.

Dočetl to někdo ? Nezlobím se, není to povinné ani nikoho za to nebudu střílet, ale vypsat jsem se z toho musela. Vánoce a vůbec tento čas je pro mě na jednu stranu strašně krásný čas, ale na druhou stranu i celkem smutný, už jen proto, že mi to daleko více připomíná ty, kteří už tu s námi nemohou sedět u stromku. Nechci tímo článkem nikomu kazit náladu. Proto to sem dávám dnes. Zítra se ozvu s něčím hezkým a pozitivně vánočně naladěným :)