Listopad 2011

MOBILOMÁNIE ?!!!!!

27. listopadu 2011 v 16:35 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

Život bez mobilu ?
Tak to už si nikdo z nás skutečně neumí představit. Je to součást našeho života. Naše každodennost.
A přitom není tomu tolik moc let, co žádný mobil ještě nebyl na světě. Pamatuji si, kdy jsme měli doma pevnou linku a já si celkem často volala s kamarádkama. Uplnynula chvíle a pevná linka je fuč, aspoň u nás doma tomu tak je. Opravdu už ani nevím, k čemu by nám dnes byla, když vlastníme doma celkem 4 mobily.
Já osobně jsem dřív mobil používala dost, hodně her, muziky, obrázků a byla jsem do toho blázen.
Teď už tomu tak není a mobil spíše používám jen na volání a smsky. A snažím se ho u sebe nosit pořád, hlavně když jdu třebas někam večír ven se psem, nebo někam jedu sama autem, abych prostě byla pořád v klidu, že kdyby se něco nedejbože stalo, tak si zavolám mobilem pomoc.
Vystřídala jsem jich už pár. Od Siemensu, k druhému siemensu - véčku, přes sonny ericson, a teď můj poslední mobil, nokia, se kterým jsem dosti spokojená (viz. foto). Má naprosto výbornou klávesnici, kdy každé písmenko má svoje vlastní tlačítko, takže naťukat sms už mi opravdu trvá 2x až 3x menší dobu, než při mobilu, kde jsou 3 písmenka na jednom tlačítku. Nemužu si stěžovat. A jelikož mi i párkrát upadl a drží, což je pro mě důležitá věc, tak i ohledně této stránky jsem moc a moc spokojená.

A co vy ? A vaše zkušenosti, názory na vaše minulé/současné mobily ? :)
Který máte a třebas byste i doporučili nebo naopak vůbec nedoporučovali ? :))
Jinak můj mobil je značka - Nokia C3-00 :)

Těším se na vaše názory.
S láskou ..

PISTÁCIE


A CUP OF SERIALS

26. listopadu 2011 v 15:10 | PISTÁCIE |  -- FILMOVÉ RECENZE --
Jelikož jsem tak trošku seriálová a koukání na dobré seriály fakt miluji, a hlavně ráda objevuji nové, né moc okoukané, tak jsem objevila jeden nový, tedy alespoň pro mě nový, a celkem dosti zajímavý. Je to zas něco jiného, další zajímavá tématika a příběh tohoto seriálu mě naplno vtáhl do svého děje a i když zatím mířím teprve ke 4.dílu, i tak si myslím, že se to tam ještě hodně vyvrbí a těším se na další nové a nové díly :))

: Tento seriál nese název :

HART OF DIXIEPříznivci a fanoušci krásné herečky Rachel Bilson si příjdou na své, protože je v této roli fakt skvělá a nějak si tam nikoho jinýho neumím představit.
Ve zkratce je to o mladé doktorce z NY, která se takovým zamotanějším způsobem (dozvíte se, když si ten seriál zapnete) dostane do malého městečka, kde převezme ordinaci, ale musí se vypořádat s lidma tam, kteří jí nechtějí přijmout mezi sebe. Ale je tu i jeden krasavec, právník, a další krasavec, soused, a třetí krasavec, starosta, a pak jedna potvora, snoubenka právníka, která doktorku nesnáší, a tak nějak všelijakými maléry si poštve proti sobě celé městečko. A tak nějak :) musíte pustit. A kdo zná, tak jedině dobře.

Dále jsem už před pár měsíci objevila jeden ještě podle mě méně známý a fakt hodně napínavý seriál, ale nějak jsem ho sehnala jen do 8. dílu a další díly nemůžuu sehnat. Nevím, proč nejsou k mání. Jestli se ještě neodvysílaly v Americe, nebo já nevím, proč je nikde na netu nemůžu najít, ale mrzí mě, že po 8. díle jsem to musela utnout. Docela jsem se do toho zažrala. Nedá se nic dělat, musím čekat, zda za čas nepřibydou nové díly.

: Tento druhý seriál nese název :

HIDDEN PALMS


Ve zkratce šlo o to, že mladý kluk se svou mamkou a tátou spokojeně žili, ale jen do té doby, než se jeho táta zastřelil před očima syna. Po asi roce se mamka znova vdala a odstěhovali se s novým tátou do Palm Springs v Americe. Kde poznal krásnou dívku, i když hodně záhadnou, také svojí novou kamarádku sousedku, a jednoho kluka. Později zjistil, že se přeestěhovali do domu, kde se zabil bývalý přítel té záhadné dívky, a navíc se zabil v pokoji, kde má teď ten kluk pokoj. Ale jeho smrt nese všelijaké záhady, a byla to vůbec sebevražda ? To vše začne ten kluk zjišťovat a nestačí se divit, co se objeví za nové informace.
Znáte někdo tento seriál ? :) Jestli ano, a víte, kde mám najít další díly, budu jedině ráda. Díky moc. Snad si užíváte pohodový víkend jako já.

P.S. pokud i vy sledujete nějaké né pro nás moc známý seriál, tak sem s ním, pochlubte se, ráda se mrknu na něco nového, co ještě neznám a není to tak známé jako třebas Gossipky nebo Glee :D :)))Mějte se, s láskou ...

PISTÁCIE


1X VÁNOČNÍ PŘÁNÍ - SEN.

23. listopadu 2011 v 15:35 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --
♡♡
♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡♡

VÍM, že je ještě do vánoc měsíc a den, ale stejně mi to nedá a hrozně by mě něco zajímalo. Beru to jako zvědavost, ale i trochu jako inspiraci na dárky :)
CHtěla bych se vás zeptat, kdybyste si měli vybrat, pouze ale JENOM jeden jediný dárek, který by to byl ???
Jestli nejde jeden, tak dva, ale více ne. Maximálně jeden, či dva :))
Jsem strašně zvědavá na vaše odpovědi :)
U mě to je taková strašně měkoučká, pohodlná, heboučká a úžasná dekas kravským vzorkem, ale stojí jaksi 700 kč. Mno nechme se překvapit :D :)

♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡
♡♡♡♡
♡♡♡
♡♡

děkuju, s láskou vaše

PISTÁCIE

DÍKY PATŘÍ NÁM VŠEM.

20. listopadu 2011 v 16:32 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

PISTÁCIE

KDO JSEM ? Kdo doopravdy jsem ????
Jsem hlavně naprosto obyčejná holka z maloměsta.
Tento blog jsem si založila před 4 lety, odešla jsem z jiného blogu, na blog.cz. Řekla jsem si, když přecházím ze ZŠ na SŠ, že to změní hodně můj život, i mě, a tak jsem i založila nový blog. Už jsem po 4 letech přešla na VŠ, ale blog je stále se mnou, jsem za to neskutečně ráda. Ani nechápu, jak jsem to zmákla. I když jsem měla tolikrát namále a z tohoto blogu na čas odešla, vždy jsem se nakonec vrátila. Jsem na sebe pyšná.
A tímto rozhodně nedávám žádné sbohem. Jen sama sebe přesvědčuju, že když už jsem tu vydržela tak dlouho, určo to tu ještě má cenu dál. Protože hlavně vy, vy jiní blogeři, vy, které mám tolik ráda, tolikv ás ráda navštěvuji, bez vás by to nešlo, vy mi dodáváte tu sílu, právě díky vaší návštěvnosti a vašim komentářům, ale také hlavně díky vaším blogům, blogspotům. Na tom nezáleží. Hlavní je to, že jsme pořád tu a pořád fungujeme a pořád a pořád si zakládá blog někdo nový, zajímavý, a to je jedině super, že blog neupadá, ale právě naopak :)
I když je můj blog obyčejný a stejný, podobný jako dalších tisíc jiných deníkových blogů, stejně ho mám ráda, jsem fakt šťastná, že tu se mohu vypsat ze všeho, co mě trápí i těší, co mě bolí i hřeje u srdce, ze všeho, co mám i nemám ráda, ze všeho, co mi chybí, po čem se mi stejská, i to, na co chci radši zapomenout a jít dál. Prostě už to jinak nejde. CHytla mě teď takováto prapodivný nálada, ale opravdu si VÁs všech i svého blogu vážím. Snad to tu ještě spolu zmákneme nějaké ten čas. :) Hrozně se těším na další a další články moje i vaše. Děkuji, že sem chodíte a čtete někdy i ty moje plky, co se opravdu číst nedají. Tolikrát jste mi již zvedli náladu, ani netušíte jak, každý kladný koment, ale i ten kritický, pokud ta kritika je dobrá, a ne nějaká nadávka, tak opravdu potěší. Aspoň vím, co změnit a co se líbí a tudíž nechat, tak, jak je :)
DĚKUJU vám.
Mějte se a přeju příjemný a pohodový krok do nového týdne.
S láskou vaše

PISTÁCIE


JE TO TAK, JAK TO JE !!!

18. listopadu 2011 v 19:09 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --

Takže děvčata a chlapci. Snažila jsem se vytvořit nějaký ten design, co jsem psala v před předminulém článku. Nedjříve jsem pár dní netušila, ani malá představa, jak by to mělo vypadat. Obcházela jsem nějaké blogy, inspirovala jsem se jimi. Pořád nic. Obešla jsem deviantart.com, google.com, moje oblíbené stránky, kde čerpám nápady na design :) Ale nějak nic moc nešlo vytvořit. A dneska jsem si sedla k tomu a pak sem sestrojila toto fialové dílo.
Nevím, co na to říkáte vy, docela bych fakt chtěla vědět vaše názory. Mě se to líbí docela dost :) JÁ VÍM, JÁ VÍM, není to žádný umělecký zázrak, a je to dost obyčejné, ale jsem na sebe pyšná, že je to moje výroba. A stejně věřím, že to tu nějaký ten pátek, nebo nějaký ten měsíc snad i může vydržet, možná mám i v plánu nějaký vánoční design, to se uvidí, jak se mi tento okouká a zda budu mít chuť a vůbec nějaký nápad cokoliv tvořit dalšího.
Ale každopádně, jsem teď dosti spokojená, a snad tu tento designový chlapík chviličku vydrží.
Co myslíte vy ??? :)
Vaše unavená ale spokojená

PISTÁCIE


UMĚLKYNĚ ? !!! :)

18. listopadu 2011 v 11:52 | PISTÁCIE |  -- OSTATNÍ --

Už jsem vám sem nějaké fotky nášnic, které vyráběla moje mamka, dávala. Ale za posledních pár dní mi vyrobila dvoje nové, na které jsem fakt pyšná, a šťastná, že je mám. Strašně dlouho jsem po takových toužila, a konečně je mám a můužu se s nimi pyšnit a ukazovat na svých uších.
Dávám vám sem fotky obou dvou :) Určitě je máte hodně lidí, ale já jsem o nich snila dlouho, tak jsem fakt ráda, že je konečně pro mě mamča vyrobila. No není šikovná ? Ještě, že před asi rokem a půl se na to mamka dala, a začala to vyrábět, je to pecka :)) Jsem ráda, že někdo v domě je tak šikovný, a i já občas mamce pomůžu, i když jen třebas radit, ale i tak, jsem ráda, že můužu nějak pomoct, a jsem ráda, že i něco už prodala a snad to půjde tak dobře dál :)


Snad se líbí ? :) Mě hrozně.
Vaše s láskou

PISTÁCIE


KAZISVĚT, ALE HLAVNĚ KAZIVZTAH

18. listopadu 2011 v 8:43 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
ZDRAVÍM VÁS PŘÁTELÉ :))

Jak se máte ? Asi skvěle. Pátek, prodloužený víkend. To je párada co ???
Jen kdyby to neutíkalo tak rychle. Nebo aspoň u mě to tak bohužel je.
Proč vlastně píšu.
FB. Velké, omílané téma.
Jaksi jsem si včera v jedné vypjaté situaci řekla dost. A smazala si Facebook. Já vím, že to nevydržim nafurt, bohužel, ale už jen kvůli škole a tomu, že tam lidé ze třídy dávají různé materiály k učení, je dobré ho mít. Ale včera jsme se totálně s přítelem pohádali jen kvůli tomuhle zlosynovi. A vlastně jsme se hádali skoro celý den, ale začalo to díky FB. Strašně mě to mrzelo a tak jsem si řekla, dost. Přece se nebudeme kvůli tomu hádat. Nezničí mi to přece vztah, radši volím vztah než FB, a tak jsem to smazala. Aspoň na pár dní, odpočinu si a bude mi líp. Fakt se cítím líp, pocit, že ho nemám a někdy mě to tam láká, ale pak si zapnu hru na compu, a je mi fajn :)))
Kéž by mi to tak vydrželo co nejdéle. Je to taková odvykačka. Bohužel mě strašně mrzí, že je přítel tolik moc závislý a vím, že by to nikdy nesmazal, ani na chvili, ani jediný den, znám ho. Ale co, aspoň, že já se dokážu ovládat, a na čas se od toho odprostit, a s nad si užít volný víkend bez. Hrozně mě štve, že jsem si ho asi před 3 lety založila, ale stejně by k tomu došlo dřív nebo později. To už tak prostě je. Každý je ovlivněn dobou, technikou, ale hlavně přáteli, kteří ho na všecko navedou :D :)))
Teď si jdu užít krásný a pohodový víkend, doma, a s přítelem. A hlavně bez FB. :)
Zkuste vy, co ho máte, třebas taky na víkend se odprostit, a pak třebas zas založit, však ono vám nic neuteče. To snadno za den potom doženete :)
Mějte se krásně a přeju krásný a ničím nerušený, a snad i počasím nezkažený, a možná i trošku nasněžený (kéžby) víkend. Ahoj.

Vaše

PISTÁCIE


Jednou jsi dole, jednou ještě níž.

16. listopadu 2011 v 21:20 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Jsem asi fakt magór ? !!!

Nechápu se, ale jednoduše, jsem blázen s designama. Nevydržím dlouho s jedním. Třebas se mi design líbí pár dní, a nebo rekord je i ten, že ten samý den, co ho vyrobím, tak se mi přestane líbit, a musím ho změnit. Jsem fakt s tímhle maniak. Vím to o sobě. Ale nemůužu si pomoct. Fakt jsem nějaká nemocná.
Rozhodla jsem se, že dokud nevyrobím něco, na co budu pyšná a něco, co by tu dokázalo vydržet daleko déle, než cokoliv ostatní, tak tu nechám toto bílo, prázdno, pusto. Je mi to jedno. Sama sebe trestám, i vás chudím o nějaký design, ale jinak to nejde, to neustálé měnění mě unavuje a nebaví a vás určo taky ne.
Snad to bude brzy, ale nic neslibuji. Budu se snažit, i když jak se znám, stejně nic úžasného zasejc nesplodím, ale opravdu se budu snažit a pokusím se udělat nějaký už fakt pořádný, abych z něj byla nadšená alespoň nějaký ten měsíc.
Díky za pochopení.
Přeji krásný a pohodový státní svátek a vůbec celý víkend.
Ahoj, zdraví vaše

PISTÁCIE


P.S. I. LOVE YOU, MŮJ DRAHÝ.

13. listopadu 2011 v 21:14 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA
LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA
LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA
VÁŠEŇ VÁŠEŇ VÁŠEŇ VÁŠEŇ VÁŠEŇ VÁŠEŇ VÁŠEŇ
ŠTĚSTÍ ŠTĚSTÍ ŠTĚSTÍ ŠTĚSTÍ ŠTĚSTÍ ŠTĚSTÍ
TOUHA TOUHA TOUHA TOUHA TOUHA TOUHA
CHTÍČ CHTÍČ CHTÍČ CHTÍČ CHTÍČ CHTÍČ CHTÍČ
LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA
LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA
LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA LÁSKA

Je toho tolik, co se dá říci o lásce, co se dá říci, o tom, co poslední dobou prožívám. Jsem plná emocí, plná dojmů a nadšení. Plná lásky, zamilovaná až po uši ? A proč by ne. Brzičko oslavíme 1 společný rok, a přitom mi to přijde, jako bychom se furt sebe někdy nemohli nabažit. Jako bychom prožívali počátky vztahu. A přitom jsme spolu skoro celý,celičký rok. Jasně, že si nědko řekne, tse, to je teda krátká doba, ale pro mě je to něco neskutečného. Když jsem do tohoto vztahu šla, ani ve snu by mě nenapadlo, že bychom snad někdy oslavili rok. A už se to blíží. Uteklo to tak rychle, ani to pomalu nechápu, jak je to možný, ale prostě jsme i přes těch mnoho a daleko víc neshod a hádek stále spolu. I jeden krátký dočasný rozchod jsme nakonec překonali a držíme při sobě. Neřikám, že je to muž, s kterým chci strávit zbytek života. Na takové myšlenky jsem mladá, ale vím, že ještě nějaký čas v mém životě dotyčný se mnou stráví, a pokud to má být ještě rok nebo třebas i dalších 5, kdo ví. Nechám to spíše osudu a budoucnosti, která není nikdy jasná, i když často velmi překvapivá a já se ráda nechávám překvapit.
Možná jsem prdlá, možná jsem bláhová, a i když často myslím dopředu a do budoucnosti, v tomto případě nechci myslet na nic, jen na přítomnost, na chvilky a okamžiky právě teď s ním strávené. Protože to je to nejkrásnější a nejlepší, co mě poslední dobou potkalo. Nebýt jeho, asi by ten můj život byl v tuto chvíli dost nudný, ale on tomu dává to správné koření, tu správnou vášeň, touhu a lásku do života. Jak on dokáže vyznávat lásku, takovými maličkostmi, to jsem snad ještě nezažila a někdy jsem z něj doslova paf. A třeba bych to sem psát neměla, a vím, je to soukromé, ale právě s ním zažívám vztah od začátku A až do samého konce Z, naprosto dokonalý. Sex je úžasný, co víc si může partner ve vztahu přát. Nejde to ani popsat. Začátky byly komplikovanější, o tom asi nikomu nemusím říkat, ale poslední dobou je to naprostá bomba, dokonalost, a tak dále, nechci zacházet moc do detailů :))
Každopádně, jsem dnes plná zajímavých pocitů a musela jsem se z toho za každou cenu vypsat. Za pár týdnů, měsíců si to třebas budu číst, co jsem tu psala, a budu zas plná jiných dojmů, třebas naprosto odlišných, kdo ví, ale teď je teď a jak jsem řekla, nechci řešit, co příjde, ale to co probíhá právě teď, v tuto chvíli, v tyto okamžiky, kdy mě dělá neskutečně šťastnou a já jeho snad taky :)

PISTÁCIE


TRADÁ :)

12. listopadu 2011 v 21:27 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
Máme to tady. :))
Nebojte se, nezapomněly jsem na vás ani omylem. Jen to chtělo ještě nějak sesříhat, upravit celé video a doladit pod vedením Goov a je to tu. Konečná a úplná verze. Není to sice nejkratší, ale na druhou stranu je v tom zahrnuto více dnů a hodně (ne)zajímavých hlášek a keců :) sami můžete tak trochu posoudit náš vysokoškolský život, zahrnuje i nějaké záběry z našeho bytečku, ale i plno ze školy a podobně. Mrkněte sami na video z pardubického prostředí :)


A snad i přibude nějaký (kladný) komentář, ale bereme jakkýkoliv názor, jakkákoliv připomínka a názor na zlepšení, případně, co dál točit, jestli bychom měly udělat další nějaké další video, mno pište, těšíme se na vaše názory. :)))
Mějte se a užívejte víkend naplno !!!!!

PISTÁCIE