Listopad 2010

VÍM.....

28. listopadu 2010 v 14:22 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
www.vickinky.blog.cz
Já vím
Já vím

Trochu jsem to tu zanebávala ? trocu víc .. já vím :)
Ale včera jsem snažila vytvořit nějaký zas aspoň ucházející design, což se mi snad povedlo, a pokusím se sem zas psát pravidelně, což u mě znamená aspoň jednou týdně ...
Neslibuju nic, protože je to frmol, ta škola je fakticky teďka úplně něco jiného než v předchozím letech, čekala jsem že to bude jiný, že to bude záhul, ale když to teď vidím, a navíc vím, že se to bude jen zhoršovat, a nejvíc v tom květnu-srpnu, protože ta matura bude fakt "sranda" opravdu veselá :D

Ale tak na to teď radši nechci moc myslet, a spíš se snažím si najít co nejvíc volného času, i když ho moc není, jo jo už radši nebudu kecat nesmysly...

Jak se vůbec máte vy ?
Napište mi něco pěkného, a hlavně byste mi mohli napsat nějakou inspiraci na dárky na vánoce ... pro mamku, tátu, bráchu, kámošku, kámoše .... pište pište .... musim někde najít inspiraci a je mi jasný, že někteří z vás už mají nakoupíno, já jsem ta, co to všecko shání až na poslední chvíli. ... ale tak taková já jsem každej rok, ale vždycky nakonec něco seženu, i když vím, že bychom mohla sehnat lepší dárky, ale já prostě moc na nakupování dárků nemám cit, a většinou koupim kravinu ... tak prosím dejte mi nějakou inspiraci :)

diky, mějte se, a snad brzy napíšu další článek...

Ahoj
www.vickinky.blog.cz

MY SAMI SI VOLÍME NAŠÍ BUDOUCNOST

14. listopadu 2010 v 17:09 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Jak jsem už dlouho nepsala, tak mě to šleně mrzí, ale prostě se toho děje kolem mě tolik, že sama nestíhám svůj život reálný, natož psát sem na blog.
Ale snad se polepším. Teď vám to trošku vynahradim, a napíšu něco málo zas, abyste věděli, jak se vůbec mám, co novýho, a co starýho, co dobrýho, a co horšího..

Tak jak na to koukám, tak jsem naposledy psala 9.října, kdy mě trápil jeden kluk. A nějak jsem neměla myšlenky pořádně na nic, ani na školu.
Ale to už je všecko jinak. Toho kluka už jsem snad z hlavy dostala, na školu jsem se zas řádně zaměřila. Před pár týdny jak možná někteří víte, proběhli generálky maturit, kterých sem se učastnila i já. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem si to zkusila a vim, tak nějak jaký to je, a musim zaklepat, že jsem to udělala, a to přesto, že jsem si dala tu vyšší uroven, ale stejně vim, že v květnu to bude už pěkně naostro, a já budu pěkně nervozni, a prostě, necjhci na to teď radši myslet, co mě čeká na jaře.
Ale ono trochu nejde na to všecko myslet, když navíc zítra podávám přihlášku na maturu, a já popravdě ještě si nejsem jistá z čeho vubec tu maturu chci dělat. Kdyby to bylo na mě, klidně bych jeste nejakej ten rok počkala, ale zas uz to snad budu mit do cervna z krku, kdyz se vsecko povede. Už aby byly aspoň ty vánoční prázky.
Sice se z jednoho důvodu na ně netěšim, ale na druhou stranu si na oár dní odpočnu, a snad trocvhu popřemýšĺím, a vymyslim, co dál dělat v budoucnu za vysokou a podobný věci, co musim v dalších týdnech vyřešit, opravdu žádná sranda ten řživot tedka, ale nebojte, nechci vam kazit naladu, urco je i spousta věcí, na kerý se můžete těšit, jako například stužkovák, matzuriťák a podobné opíjecí akce.. :)) a stužkovák byl fakt povedenej, to nemůžu popřít

Něco málo jsem napsala, a pokusim se za pár dní napsat lepší, pozitivnější článek, mějte se krásně... ahoj ..

www.vickinky.blog.cz