Říjen 2010

V HŘÍŠNÉM RYTMU

19. října 2010 v 22:46 | Vickinka |  -- FILMOVÉ RECENZE --


NAPROSTO famozni pisnička, která ve mě dokáže vzbudit skvělou náladu, i když zrovna se necejtim ve svý kůži. Fakticky rytmická, myslím, že by rozpohybovala i naprostýho antitalenta v tancování..
Takže, vyskočit od počítače a pořádně si zatancovat aspoň pár minut na tuhle božskou písničku <3


NEZAPOMÍNEJME, ŽE LÁSKA MÁ I TU DRUHOU STRANU

9. října 2010 v 21:41 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
SKORO PO 3 TÝDNECH se opět hlásím, abyste věděli, že blogařka PISTÁCIE pořád žije a její blog je funkční.
Jen na jednu stranu není čas, na druhou stranu není chuť psát.
Ale ne že by nebylo co, děje se toho pořád tolik.
Nejvíc se toho ale stejně děje se školou, ale já nechci psát nic o škole.
Prostě už jen pomyslet na to, se mi příčí a mám toho dost tak jako tak sama v týdnu.
A přitom tenhle víkend je tak povedenej.

Jediný, co mě trápí jsou kluci.
Nebo spíše jeden jedinej teďka ?
Proč já si vždycky udělám planý naděje a představy o někom, a potom to skončí uplně naopak a já jsem zklamaná a nakonec i ubulená ..
A tak to teď dopadlo.
Mno jo, jsem nána, co si něco vysní a potom akorát přijde pád a takový zklamání, což mě zas na pár měsíců odradí od jakýhokoli dalšího kluka, než se objeví další lump, co mi provede něco totálně podobnýho.
Já už se nechci trápit a dál prožívat to samý dokola,  a přitom to teď vypadalo skvěle, asi jsem fakt pitomá, že jsem se zakoukala do mladšího kluka. Sice jsem si namlouvala že 2,5 roku neni tak hrozný, ale on byl nakonec přesvědčen svojí matkou, že to neni dobrý napad, a tak jsem zase sama, smutná a ještě ke všemu na něj myslim furt stejně a chybi to psani s nim ...
JOO.. moje problemy, jsou nicotný, když vidim, jak i moji blizci kamarádi se trápí něčim velkym, a ja nevim cim, a nevim jak jim pomoci .

Je to teďka nějaký celý složitý, pardon, ale musela jsem se z toho vypsat. I když mi lip neni ani trochu, ale nikomu jinýmu jsem to s tim klukem řict nemohla.
Protože nejlepši kamoška mi ho pořád připomina ve škole, aniž by tušila jak mě to trapi toho kluka jen vidět, a nej kamoš, no to nejde se s nim bavit o klukach prostě .....
Ať už máte jakýkoliv problém, určo jde vyřešit,  a snad jste na tom líp..

Přeju jen ten nejlepší strávený víkend, protože i přesto všechno,  tak prožívám tedka docela prima víkend, a hodně věcí, který trávím s kamošema,a čim se zabavuju, tak o to min myslim na to špatný....

MĚJTE SE HEZKY.....
www.vickinky.blog.cz