Srpen 2010

BLOGAŘSKÁ OBDOBÍ ANEB JAK JSEM SE NAŠLA

24. srpna 2010 v 12:51 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
www.vickinky.blog.cz

Původně jsem měla nachystaný docela dobrý článek o hudbě na téma týdne na blog.cz, ale nejde přidávat hudba z youtube.com na blog, a pak jsem chtěla psát o lásce, ale to by byly jen takové obyčejné plky o ničem.... . .

O čem chci tedy dnes psát ???

O BLOGU.
ANO, ROZHodla jsem se napsat takovej "nudnej" článek o blogu.
Protože mu za hodně vděčím.
Blogařim už opravdu hodně let, a to nejen na blog.cz
Nejdřív jsem se o to pokoušela na sblog.cz, kde jsem také docela dlouho vydržela a prostřídala hodně sblogů, ale nakonec jsem "díky bohu" objevila blog.cz a zamilovala se, protože to bylo tak jednoduché a dost zábavné blogařit tady.
Nepopírám, taky jsem prostřídala dostblogů.
Začínala jsem s kytičkovaným blogem, na kterém byly celebrity a další (ne)zajímavé glitrové věcičky ....ale na druhou stranu můj blog byl oblíbený a měl velkou návštěvnost a komentáře.
Ale pak jsem řekla dost
A založila nový blog, tentokráte moje grafika, vyráběla jsem brushe,layouty,designy, colorizace, ... a mnoho dalšího, a soutěžila, pořádala soutěže a vyráběla ceny a výhry ...
Musím přiznat, že v té době mě to neskutečně bavilo a připadala jsem si fakt jako dobrá blogařka.
Ale i to mě později omrzelo a nástup na střední školu mi zas dal jiný náhled na blog a já si založila tento blog , ale už jen jako formu psaní,(deníku) a tu jsem dodnes.

Prošla jsem hodně změnami a vystřídala a vyzkoušela hodně, než jsem objevila to, co ke mě opravdu sedí a to co mě baví.
A TO JE TOHLe
Prostě vylít se z pocitů a debatovat s vámi o tom, i kdyby to byla sebemenší hovadinka, mám to ráda, a jsem tu s váma ráda.
sem já patřim, ale že mi to trvalo, než jsem na to přišla
no každej jsme si určo prošli blogařskýma zkušenostma a obdobíma..

a co vy ?:)
www.vickinky.blog.cz

JEN TAK SI JEDU KŘÍŽEM KRÁŽEM, MÍJÍM AUTA, MÍJÍM LESY, LOUKY I TY PTÁKY JARABÁKY

16. srpna 2010 v 21:31 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
www.vickinky.blog.cz
Moc vám děkuju...
Za vaše skvělé názory v minulém článku.
Nečekala jsem, že vás napíše tolik a ty skvělý názory a příběhy od vás.WOW
Každej byl jinej, a všechny byly zajímavý.
JEŠTĚ jednou děkuju moc, že jste napsali
Je vidět, jak jsme všichni odlišní, a každý myslíme trochu jinak a máme někteří úplně opačné názory a přesně to se mi na tom líbí.
Není to stejné a není to nuda, ale je to moc dobře, že jsme každý jiný.

DÍK DÍK DÍK

A teď bych se trochu chtěla pochlubit, protože jsem si dneska byla na úřadě vyzvednout onen slavný krásný a přesto tak malý dokládek, který potvrzuje že oficiálně můužu sednout za volant a jet si, kam se mi zlíbí.
ŘIDIČÁK je na světě a já s chutí už zítra a pod dohledem zkušené řidičky mamky odjíždím do Hradce Králového a doufám, že zvládnu cestu v klidu a bez problémů.
Strašně se těšim na ten okamžik, až usednu za volant už bez lektora a bez komisaře, ale jen s někým z rodiny a vyjedu kamkoli si budu přát.
Snad ani nedospim.
A jak jste na tom vy s řidičákama nebo s autoškolama nebo s čímkoli .. co vás jen napadne ... určo mi tu sem něco pěkného napište a já se hned ve středu vrátím a doufám, že tu najdu samý supr komentáře od vás

Loučím se ...
www.vickinky.blog.cz

JE LIBO CIGARETKU ? ??

14. srpna 2010 v 16:07 | Vickinka
www.vickinky.blog.cz

JE TO TU


CHCE SE MI DEBATOVAT.
CHCI číst vaše názory.
CHCI vědět, jestli máme podobné zkušenosti a podobné názory na dané téma, nebo ne.
CHCI se s vámi podělit i o svoje zkušenosti a názory.

JAKO PRVNÍ téma na naší "debatu" jsem si vybrala CIGARETY.
A proč zrovna to ?
Myslím, že je to v dnešní době hodně běžné téma a většina lidí se s cigaretou už setkala. I kdyby jen pasivně, ale každý z nás vdechoval kouř do plic, i když ani tu cigaretu nemusel dát do pusy, stačí, že je v zakouřeném prostředí a už je z něj pasivní kuřák.

Já osobně jsem svojí první cigaretu vyzkoušela v sedmé třídě na základní škole, to znamená v mých asi 13ti letech. Ale vůbec mi to nechutnalo a byla jsem přesvědčená, že nikdy kouřit nebudu. A vydržela jsem to ještě dalších pár let si nevzít cigaretu do úst.
Ale potom, co jsem vstoupila na střední školu a byla ovlivněna pár lidma, jsem začala kouřit, nejdřív jsem to moc neuměla, ale už sem si nepřipadala jako v sedmé třídě, kdy mi to vůbec nechutnalo. Šlo jen o pár tréninků, a později jsem šlukovala jako zkušenej kuřák.
A nejdřív šlo o pár nevinných cigaret. Ale později jsem kouřila na akcích, ale nikdy to nezašlo tak daleko, že bych se stala závislou kuřačkou, a musela to mít v puse denně.
Někdy nemám cigaretu ani několik měsíců a vůbec mi to enchybí.
Přes školní rok nemám moc času na to ani myslet, ale o prázninách přeci jen těch cigaret projde kolem mě daleko víc.

Nejsem na sebe hrdá, ale zase na druhou stranu můužu o sobě tvrdit a jsem šťastná, že nejsem žádnej závislák, kterej by měl absťáky.
A věřím, že jednou toho nechám úplně, ale nevím, kdy přesně to bude. DOUFÁM, že co nejdřív .. protože mi to moc radostí stejně nepřináší.

A teď bych taky ráda četla nějaký vaše názory na to, příběhy, cokoli o tom, co si myslíte, co jste s tímhle prožili ... pište pište ... ráda si všecko přečtu a budu s vámi debatovat, moc mě to zajímá. jak jste na tom vy =o)

.. .. ? ?? BUBU . .. ? ??

13. srpna 2010 v 12:44 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --

MOŽNÁ si někdo všiml, možná ne, ale to není tak důležité, i když jsem pracně vytvořila nový design blogu. Jakože nápad jsem objevila na www.deviantart.com ... dosti výborná stránka, co se obrázků týče a pak už jen udělat z toho nějaký design, nejen který by sedl na blog, ale i který by nějak vypadal a dalo se na něj koukat.
SAMA nevim, ejstli se mi líbí, přijde mi, že tam něco chybí, nebo snad přebývá .. . ? ??? 
Posuďte sami a třeba napište, co bych na něm mohla zlepšit, každou kritiku vítám a hlavně bych ho tu chtěla nechat co nejdéle to půjde. 

A teď už k dnešnímu dni !!!! 

Dnes máme pátek 13. sprna.
www.vickinky.blog.cz

SAKRA, pro někoho možná jeden z nejhorších dnů, co může být, ale já osobně se musim přiznat, že pátky 13. jsou pro mě vždy jedny z nejlepších a nikdy se mi snad zatim nestalo, že by se mi při tomhl dnu něco pokazilo nebo nepovedlo.
Tak jsem zvědavá, jak dopadne ten dnešek, protože ještě zdaleka není u konce a vždy se může toho stát ješě tolik, co ani nemusim čekat.
Ale věřim, že i dnešek mě nezklame a proběhne hladce a dobře ...

A pro příznivce debat a diskutování mě napadlo dost dobré téma na diskuzi, a brzy sem o tom napíšu nějaký "poučný" článek a budeme pěkně debatovat, ale téma ještě neprozradim, nechte se překvapit, bude to pravděpodobně někdy o víkendu, tak doufám, že si pěkně popovídáme a já se od vás dozvim nějaký dosti zajímavý věci i ze života.
Zatim se mějte pěkně, pro dnešek se loučim a přeju příjemně strávený víkend

www.vickinky.blog.cz

KAJÍNEK

9. srpna 2010 v 20:57 | Vickinka |  -- FILMOVÉ RECENZE --
www.vickinky.blog.cz
KAJÍNEK
KAJÍNEK
KAJÍNEK
KAJÍNEK
KAJÍNEK
KAJÍNEK

KDO už dneska asi nezná tohle jméno v Česku a nejen tady, že ?
A hlavně nový český film od Petra Jákla.
Musím se přiznat, že jsem už jedna z těch, kteří už na tom byli v kině.
CHtěla jsem to konečně vidět, když už se to dostalo do kin. Hodně jsem o tom slyšela, jještě než se to začlo promítat a byla jsem na to fakt zvědavá a docela natěšená, jaký to bude.
Popravdě nejsem z toho ani zklamaná, ale ani nadšená...
Určitě to nebylo dokonalý, našlo  by se tam pár chyb, ale tak to i v lepších filmech.
Co se mi tam nelíbilo, že si tam Jákl obsadil do filmu skoro celou rodinu a všecky kámoše snad. I když Noidovi to tam slušelo, takže o tom jako žádná. Ale on to dělá skoro každej režisér, takže se asi neni moc co divit.
A potom některé ty scény byly víc než drsný, ale tak zas to tam dodávalo takový drámo.

Celkově bych asi řekla, že se mi ten film líbil. Povedlo se to, a ta hudba byla taky dost dobrá k tomu . ... jako pokud to chcete vidět, tak na to běžte doporučuju to shlédnout, ale podruhé bych na to už určo nešla ... !!!!!

PRAVDIVÝ PŘÍBĚH JEDNÉ BRITSKÉ PROSTITUTKY, ANEB KRUTÁ REALITA NĚKTERÝCH MLADÝCH ŽEN

8. srpna 2010 v 16:17 | Vickinka |  -- FILMOVÉ RECENZE --

BELLE DE JOUR

INTIMNÍ DOBRUDRUŽSTVÍ JEDNÉ LONDÝNSKÉ PROSTITUTKY

Jak jsem již psala asi v předpředminulém článku o tom, že mě nějak přepadl stav, kdy mě nebaví číst knihy, i když strašně chci něco přečíst, tak konečně jsem to prolomila. Našla jsem supr knihu, která mě sice ze začátku příliš nebavila, ale asi ve čtvrtce čtení mě chytla a dočetla jsem jí úspěšně až do konce.
Byla jsem v knihovně a hledala něco zajímavého ke čtení, co by mě snad mohlo bavit.
A pak jsem narazila na tuto ze začátku nijak zvláštní knihu. Tak jsem jí otevřela a hned první věta v knize, cituji .....

PRVNÍ VĚC, KTEROU BYSTE MĚLI VĚDĚT, JE TO, ŽE JSEM KURVA.

....... mě naprosto odrovnala a věděla jsem, že tuhle knihu si beru domů, že to určo nebude žádná nuda, ale konečně pořádné čtení.
MĚLa jsem samozřejmě pravdu.
Je to kniha o opravdovém životě jedné ženy z Británie, která si psala deník a později ho vydala jako tuto knihu.
Hodně dobrý a také fakt co člověka pohltí do děje a pořádně ho to zabaví je to, že tato autorka si nebere žádné servítky, s ničím se nemazlí, nic nepředstírá, vše píše tak jak to je, reálně a přitom tak pravdivě. Opravdu tomu nejde nevěřit ...
Né každý ale to pochopí, proč to udělala, proč se stala prostitutkou, ale určitě není dobré ji za to odsuzovat. Bohužel všichni nemáme tak veselý životní příběh a jak je vidět, jsou ženy, které to bohužel jejich život donutí tuhle profesi přijmout i když třeba nechtějí.
Já osobně bych do toho nikdy nešla, ale určitě chápu, proč to udělala a nikdy bych jí za to neodsoudila.
VÍM moc dobře, že život si s námi někdy pěkně hraje a do cesty nám hází hodně překážek . ..

HLAVNĚ vám chci tuto knihu doporučit.
Možná se zdá, že to je jen čtení pro ženský, i když já věřím, že i chlap by si zde našel to svoje. A navíc by se dozvěděl, jak to nemají některé prostitutky vůbec lehké, a že to není jen o sexu a užívání.Tak jen směle do toho a určo se vám to bude líbit a třebas to někdo z vás četl a mohl by mi sem napsat svůj názor na tuto knihu, budu moc ráda ....SÁZAVA FEST 2010

6. srpna 2010 v 10:36 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
POŘÁDNĚ ANI NEVIM, co sem napsat.

Ale určitě bych se chtěla minimálně zmínit o tom, že dneska odjíždím na dva dny na SÁZAVA fest. Možná někdo ten fest znáte, taky jste tam byli nebo dokonce jedete taky letos na tuto akci.
Já osobně jsem dřív žádný festivaly ani podobné akce nenavštěvovala, ale před třemi lety jsme s kámoškou mrkli na plakát právě již zmíněného SÁZAVA festu a jen tak z legrace nejdřív jsme řekly, že pojedeme. Nejprve jsem to úplně vážně nebrala, potom když jsem to začla brát jako docela dobrý nápad, tak zas sem si řikala že to stejně neprojde u rodičů, vždyť mi v té době bylo teprve 16 let a sotva jsem mohla chodit někde u nás ve městě na disko. .....

Po pár vyprávěních, lekcích chování, dlouhých a dlouhých rozhovorech co to je, kdy to je, jak se tam dostaneme, jak zpátky, kdo nás bude hlídat, co tam budem jíst, kde budem spát, kolik to stojí .. atd .... jsme je nakonec přesvědčily a vydaly jsme se do Kácova na tu pro nás premiérovou velkolepou akci. A vidíte, už utekli 3 roky a já už jedu na svůj třetí festival v Kácově. Strašně to utiká a přijde mi to jako včera, co jsme se rozhodovaly u toho plakátu, jestli pojedeme nebo ne.
A nelituju. Sice těch peněz, co jsem tam nechala, to je fakt hafo, ale nikdy nezapomenu. Vzpomínky mi nikdo neveme.
A musím říct, že ten můj uplně první SF byl stejně nejlepší. Sice ještě netušim, jaky bude tenhle třetí ročník, ale prostě ten první byl nezapomenutelnej pro mě. Naprosto skvělej.... a hned bych si ho zopakovala, kdyby to jen šlo ....
Ono taky Sheana Kingstona ani Mobyho člověk neuvidí každý den, a i to mi přijde jako velká šance a prostě skvělej zážitek .... že ? :)
TAK JÁ SE LOUČIM DO NEDĚLE, a jen pro vás, doporučuju vám zkusit nějaký festival, ať už SF či jiný, protože to jeopravdu zážitek, no vždyť to někteří znáte ... přece :o)

ALOHA
www.vickinky.blog.cz