Červenec 2010

HOREM DOLEM, NEBEM I PEKLEM

30. července 2010 v 10:53 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
www.vickinky.blog.cz

CHTĚLA BYCH ČLÁNEK ZAČÍT OPTIMISTICKY a proto začnu povídat o mém úspěchu s

autoškolou.
Konečně jsem včera udělala závěrečky a tudíž už za pár týdnů si budu moct s chutí vyzvednout řidičák a brouzdat autíčkem po silnicích ..
Sice jsem to dala až na potřetí a kolik nervů, stresu a potu jsem musela absolvovat, ale nakonec se můžu smát a radovat, že to dopadlo, tak jak to dopadlo.
Bála jsem se neuvěřitelně a odměna zasloužená.
Úleva nevýslovná, spadl mi obří kámen ze srdce, že je to za mnou a že už se nebudu muset učit žádnou techniku znova ani se učit testové otázky... 
Je to fakt dřina, ale opravdu stojí za to, to absolvovat, protože věřím, že každý to nakonec úspěšně zvládne, no né asi, když jsem to nakonec udělala i já  !!! :P

ALE DALŠÍ OPTIMISTICKÁ SLOVA UŽ U MĚ NEČEKEJTE.
Myslela jsem, že jakmile zvládnu autoškolu, tak vše bude daleko lepší. A už bude jen dobře a užiju si zbytek prázdnin.
Přeci jen tenhle svět už 18 let znám a žiju v něm, tak vím, že žádné štěstí ani radost netrvá věčně. ANI u mě ne.
JE TO ŠÍLENÝ. Děje se toho teď u mě dost. Nestačím to chápat, registrovat, ani pořádně si to uvědomovat. Někdy bych radši život vrátila zpět do minulosti, protože tam jsem byla šťastná a skoro bezstarostná....
NEBUDU tu sem psát, o co jde, protože to není věc, kterou bych tu sem měla psát a o které bych se měla svěřovat, pouze sem chtěla vypsat pocity, ale jedno vám chci říct. .... važte si zdraví, je to to nejcenější, co máme, a nikdy si ho nekoupíme ani za nic, ... buďte opatrní na sebe a snažte se užít si každý den naplno, nikdy nevíte, co se může stát další nový den . Probudíte se a vše může být jinak a už se to nemusí vrátit do normálu.
MÁM VÁS RÁDA
a slibuju, že další článek se pokusim napsat optimističtější, a do té doby radši nebudu psát žádný článek, dokud nenajdu slova a chuť psát něco veselejšího, co by vás i snad trochu bavilo číst ...
MĚJTE SE HEZKY
a opravdu si utíkejte užívat život někam pryč, mimo počítač, FB a televizi ....
AHOJ

www.vickinky.blog.cz

JEDNOHO FRŤANA VÁM I MĚ NA ZDRAVÍ A TO DOSLOVA

24. července 2010 v 22:01 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
www.vickinky.blog.cz
JAK JÁ "MILUJU" tyhle prázky, to snad ani slovy pořádně vyjádřit se nedá.
DOOPRAVDy kruté letos pro mě to jest nemálo.
NEVÍM, zda ještě mě může letos potkat něco horšího...

MOMENTÁLNĚ mě včérejškem navštívila moje velice dobrá známá "přítelkyně", která je snad u mě jak doma.... veleznámá ANGÍNA....
TY jo mám to ale pech.
NA jednu stranu se nedivím, uhnala jjsem si to, kvůli tý b rigádě, na kerý sem teďka makala jak zmetek a kde sem skákala z jedněch teplot do druhejch, jednou sem byla v teplých díálnách, za chvíli na mě proudil studený vzduch z větráků, pak zas teplo venku, později zas ledová sprcha doma,... a tak to chodilo celý týden...a tudíž se ani moc nedivím, ale stejně mě to fakt mrzí. ZROVNA teď.... když se mi to tak nehodí ..

ASI furt na něco nadávám a jsem velkej pesimista, když ono to u mě teď ani nijak nejde, spíš mi připadá poslední dobou, že na mě sedá jen a jen smůla a špatné zprávy se mi lepí na paty, nic dobrýho neudělám, pořád se mi něco kazí ...
UŽ aby se mi tohle prapodivný období prolomilo a bude vše zas na chvilku OK.
TO si teď přeju ze všeho nejvíc.
Snad to tak dopadne čtvrtkem se to prolomí a já se zas budu moct jednou krásně/nádherně/svobodně/uvolněně nadechnout a vychutnat klidný den/večer
Nemám moc na co stěžovat, i když podle mě je to jinak a moje starosti mi připadají jako ty nejhorší, co mě potkaly, přesto jsou na světě lidé, kteří by ty moje starosti hned brali a já bych jim ráda pomohla, ale hold život už je takovej "krutej" a člověk nemůže pomoct všude, kde by chtěl.
NĚKDY snad ani nechci vědět, co se kde všude děje, protože něco jsou fakt nechutná zvěrstva a některý lidi mají opravdu klrutý životní příběh a my máme být rádi za to, co máme, to URČITĚ jsem a proto škoda, že pořádně nevím, jak pomoct jiným druhným, co to potřebujou jinde na světě, hned bych jakkoli pomohla.
HLAVNĚ nejhorší, co se nemocí týče. To je fakt šílený, a buďmě rádi asi jen za obyčejnou angfínu, protože neumim si představit, jaký to je zhjistit, že třeba člověku zdělí, že má Rakovinu či AIDS, nebo dokonce jinou hruznou nemoc.
VYBRALa JSEM ASI dost šílený téma, a proot skončím radši s psaním, nebo už jsem mořná někoho i tou depresivní náladou naladila.
ZA COŽ se omlouvám a přeju dobrou noc a snad radši nemyslete na to, co jsem psala...a nebo si vemte z toho něco do života poučného při nejmenším ..
Nakonec abych to nějak příjemně uzavřela sem chci dát citát, co mi dneska poslal můj kamarád...asi to nemá s článkem společnýho nic, ale to nevadí:

Jednou se zeptáš ,jestli mám radši tebe ,nebo svůj život . Já ti odpovím ,že svůj život ,ty se naštveš a rozejdeš se semnou . Ale já ti nestihnu říct ,že můj život ,jsi ty !!!
www.vickinky.blog.cz

DŘÍVE BÁBOVIČKY Z PÍSKU, DNESKA UŽ TY ČOKOLÁDOVÉ

17. července 2010 v 15:55 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
ŽE SAMOCHVÁLA SMRRDÍ ?
KDO ŘIKAL ?

A NAVÍC já se musim pochválit, protože to je poprvé, co jsem upekla bábovku a navíc mi fakt chutná.
<3
JSEM NA SEBE PYŠNÁ
 A řikám si, že přeci jen nejsem k ničemu, ale když chci, tak se mi i něco povede...

www.vickinky.blog.cz
                                                                                                                                                                    áno
Zrovna se můžete na tu krasavicu podívat, bohužel je mi líto, že vám nemužu poslat na ochutání...
JE TO čokoládová bábovka s polevou čokoláda-milka :o)
MNO ALE dost té smradlavé samochvály :D :D
JAK SE MÁTE? co děláte ? JAK SI UŽÍVÁTE ?
POVÍDEJTE, přehánějte, vyprávějte

CHCI vědět vše .... :)
A po vašich komentáčích i já za pár dní stvořim nějaký článek o mých prázkách 2010, které jsou v plném proudu, napíšu, kde jsem (ne)byla. ..a taky co jsem(ne)udělala :) :P zatim se  mějteeee :-*

www.vickinky.blog.cz

A STATIC LULLABY

13. července 2010 v 14:31 | Vickinka |  -- FILMOVÉ RECENZE --

PRÁZKY jsou v plném proudu

NA BLOG chodím málo a na net se snažím taky trávit čas opravdu co nejmíň jen to jde. I když je to někdy fakt složitý, hlavně když nemám co dělat a doma je šílená nuda.
ALE dneska to fakt nehrozí ...

DÍKY jedné spolužačce jsem narazila na opravdu super song.
URČO si ho aspoň poslechněte.
MÁM ráda, když někdo převezme nějakou známou písničku a přezpívá jí trochu jinak.
NÉ každej pokus se povede, ale tohle od Britney - TOXIC ... se fakt podle mě povedlo :o)

DOUFÁM, že i vy si užíváte prázky na MAX
Mějte se a třebas něco písněte, kde jste už byli, co jste o prázkách zatim podnikli .. atd. .jsem zvědavý tvor ... 

www.vickinky.blog.cz


JAK JE TO MOŽNÉ, ABY SE MI ZTRATILA MOJE ČTENÁŘSKÁ SLINA

8. července 2010 v 9:57 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
kytarka

POTŘEBOVALA BYCH VAŠÍ RADU, POMOC ...


milí blogeři Už půl roku se mi někam ztratila moje chuť do knih. Snažim se takovou dobu už něco přečíst, ale nějak už mě nechytla žádná kniha a vždy, když si něco najdu, že by se mi to mohlo líbit, tak mě to zklame a nikdy to nedočtu. Poslední, co jsem asi četla, jestli si to dobře pamatuju, byl 4. díl od Stephanie Meyer ....Rozbřesk .... A od té doby, což už je nějaký měsíc, to se mnou jde z kopce. A přitom bych potřebovala přečíst tolik knih, a nejen proto, že potřebuju knihy na maturu, ale i pro sebe. Vždy mě to nakoplo, když jsem si přečetla něco nového. Cítila jsem se skvěle, protože ráda čtu a naplnuje mě to vědomostma, poznatkama...
a teď mi to tolik chybí ..

a co že to chci od vás ? ÚPLně jednoduše nějaké doporučení knihy, co jste četli, ani to nemusí být v nejbližší době, jakoukoli knihu, která vás za váš život oslovila a kterou byste rádi doporučili ... budu vám tolik vděčná ... :o)

už teď děkuju za ty vaše skvělé rady a komenty !!!!

www.vickinky.blog.cz

PRÁZDNINY, ALE CO DÁL ?

3. července 2010 v 23:39 | PISTÁCIE |  -- ZE ŽIVOTA --
www.vickinky.blog.cz
KONEČNĚ jsme se dočkali, Jsou tu naše vytoužené a tolik očekávané prázdniny.
Asi bychom se teď měli všichni poslušně rozprchnout do všech koutů světa a někteří jste to tak skutečně učinili nebo se na to chystáte.
JÁ ale nic takového v plánu nemám.
MĚLA jsem sen, a to jet v sprnu do Španěl, ale sen se rozplynul. no co se dá dělat... o to víc si to snad užiju tady...
koupání, akce s kámošema, vejlety .. .atd .. :o) doufám, a možná i vyjde brigáda, když se poět+sí v druhé půli července....
JOOO, to je tak, když má člověk spoustu plánů a nápadů na prázky, a půlka
se rozplyne ani nemrknete ... !!!!


CHCI tímto článkem hlavně všem vám říct, abyste si to koukali co nejvíc užít. Pro mě to jsou poslední prázdniny, které strávím jako středoškolačka(pokud se mi teda poštěstí a zvládnu maturitu)
Ať vám vyjdou všechny plány a všechny supr dovolený, nebo tábory...
UŽIJTE si to naplno..protože každý prázky jsou jedinečný a něčím jiným úžasný, každý prázky mají to svoje letní kouzlo a vždy se vým stane jiná skvělá věc .!!!

MÁM VÁS RÁDA . ..www.vickinky.blog.cz