Duben 2010

MOŽNÁ O MĚ NEVÍTE, ŽE ....

28. dubna 2010 v 17:08 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --

...chodím do třeťáku na gympl
...nesnáším játra, ananas, čočku
...mám 20.letýho bratra
...mě před pár lety srazilo auto
...mám ten největší zlozvyk světa(koušu si nehty)
...nosim brýle na dálku
...nejsem na nic alergická(aspoň nic, o čem bych věděla)
...mám za necelý 2 měsíce 18.tiny
...si už dělám řidičák na auto
...za rok maturuju a už teď sem podělaná strachy


A určitě je toho daleko o mě víc, co nevíte, ale buď vás tim nechci zatěžovat, že by vás to nezajímalo, nebo jsou to kraviny, a nebo až moc důvěrný, to sem psát :D
Ale jinak, taky třeba něco podobnýho napište, nějakou extra zajímavost o vás

CESTOVÁNÍ, CESTOVÁNÍ

25. dubna 2010 v 17:00 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Každý už jsem procestovali jistojistě různé státy, někdo možná i konetinenty.
www.vickinky.blog.cz


Já bohužel jsem se nejdál dostala jen po Evropě, i když moc toužím se někdy podívat i na jinýkonetinent.
Rozhodla jsem se, že tu sepíšu státy(místa), která jsem už navštívila, ale také místa, která bych chtěla navštívit. A vy mi tu klidně můžete napsat to samé, třeba mi vnuknete nápad na další zajímavý místo, kde jsem nebyla, nebo zjistíme, že jsme byli někde na stejným místě :)
Mnou navštívené země byly:
Slovensko, Rakousko, Belgie, Maďarsko, Velká Británie, Itálie, Sicílie, Bulharsko, Chorvatsko

Místa, která bych v životě ráda navštívila:
Francie, Island, Nový Zéland, Austrálie, Egypt

Jsem zvědavá na to, co my napíšete vy :)Myslím že na tom budem hodně podobně, co se Evropy týče ;))

O TROCHU LEPŠÍ DNY

23. dubna 2010 v 17:24 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
KONEČNĚ

tu máme zase víkend
Tenhle týden byl ve škole fakt záhul ( ne že by jindy nebyl) ale teď to bylo fakt něco. Různé prezentace, projekty, ale i testy. Jsem ráda, že je ten tejden za mnou a přitom nerada, že mě čekají další obtížné testy. Ani tak mi nejde o to učení, nebo o ty špatné známky, i když taky trochu, ale hlavní je, že jsem každý den strašně vycuclá a v noci chodím spát uplně zničená, ztrhaná a ráno se skoro nemůžu vyhrabat z postele.
Skoro nemám čas na moje mimoškolní zájmy, což je hlavně thaj-box, aerobic ale teď už i autoškola. Ano začala jsem s autoškolou. Včera jsem měla už svoje 4.jízdy. Fakt je to pecka. Daleko složitější a přitom zábavnější než jsem si vubec uměla představit.
Doufám, že zkoušky udělám, ale ještě mám před sebou 10 jízd a nějakou teorii. A hlavně se bíží 19.květen. Tento den odjíždím se svojí babi do Francie. Strašně se tam těšim. Je to můj velký sen odjakživa projít si hlavně Paříž. Už aby to uteklo a já mohla vyrazit čelit tomu skvělýmu dobrodružství, který mě tam určitě čeká.
Ale to ještě pár týdnů počká. Teď tu máme víkend a s ním plno relaxu a užívání snad trochu klidu. I když u nás se ode dneška nezastaví rachot, kvůli nějakým upravám na domu, ale co, já ten hluk budu co nejvíc ignorovat a užívat si pohodové dvna dny.
MĚJTE SE. užijte si víkend !!

VICKINKA

VANESSA PARADIS

15. dubna 2010 v 17:38 | Vickinka |  -- FILMOVÉ RECENZE --JOE LE TAXI ... ( tohle je sice trochu REMIX, ale pořád povedený podle mě)

Kdo by tu písničku neznal ... krásná, ani ne rychlá, ani né pomalá, prostě akorát :) a dokáže nevěřitelně zvednout náladu, myslím že na tanec je skvělá, nejen na cha-chu ale na jakýkoli tanec, já osobně bych šla hned na parket .. dokonalá
www.vickinky.blog.cz
A copa vy? u vás nějaké změny ať už ve škole, doma či jinde ?
Já zítra mám první jízdy v AUTOŠKOLE a jsem na to fakt zvědavá :) těšim se i trochu bojim, ale to asi každej na začátku, jsem přeci uplnej začátečník ... !!!
Držte mi palec, ať to nějak zejtra zmáknu, já se určo ozvu, jak jsem si vedla. ZA
tim aoj

(NE)SMYSLNĚ O NÁS,VÁS

10. dubna 2010 v 17:06 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Fakt mě nenapadá smysluplné téma o kterým se tu vypsat a psát takové to povídání, co škola, co doma..atd, to asi nikoho moc nebere, pokusim se tedy psát a třeba mě během nesmyslného tlachání o kdoví čem napadne něco lepšího a napíšu pár zajímavých vět....
Hodně věcí se změnilo zase za těch pár měsíců, co můj život běží dál a dál.
Rychleji a rychleji se ke mě blíží moje 18.narozeniny, které oslavím už v červnu, nevím, zda se těšit nebo ne, ale každej mi potrvdil, že tím, že oslavil 18.narozky se u něj nic ani nezměnilo, takže jsem celkem klidná asi.
www.vickinky.blog.cz

Ale už mi přeci jen skončí taková ta klidná doba dětského života, dřív sem si žila svůj poklidný život malé holky, která neměla skoro žádné starosti, ale to už se za poslední 3 roky nejvíc změnilo a krom nějakej školních problémů mi můj život už ani nepřijde tak bezstarostný.


Možná jsem tu mohla zmínit velikonoce, protože pro nás pro KUTNOU HORU, kde já bydlím jsou asi trochu jiné než pro vás, protože u nás je sedlecká pouť. Druhá největší pouť v ČR po Praze. Sjedou se všelijaké atrakce a stánky z ČR a prostě celá KH a okolní vesnice se jdou bavit a slavit velikonoce. Dřív to pro mě bylo něco skvělýho. Každej den z těch 5 dnů co tu pouť je, jsem tam nesměla chybět, ale letos jsem tam strávila všeho všudy pouze 2 dny. Mno jo, Už mě to tam fakt nebavuilo, ale pokud někdo se příští veliikonoce bude nudit doma, určo doporučuju přijet k nám a zařádi tsi aspoň jeden den tady. A co velikonoční pondělí ? Tak sice jsem neotevřela nikomu, ale od příbuzných jsem dostala nařezáno a potom jsem šla ven, kde mě taky odchytla partička neznámých kluků, takže naštěstí neuschnu tento rok :D :D
a co vy ???????? jak jste dopadly holky, co a kluci, šli jste na pomlázku ????
Pochlubte se...
další stupidní článek, pokud se sem nedočtete, vubec mi to neva.. :) sou to dneska fakt jen kecy.... kery člověka jen uspavaj  :))
mějte se ...

VICKINKA

T.H.R.E.E. D.A.Y.S. G.R.A.C.E.

1. dubna 2010 v 21:43 | Vickinka |  -- FILMOVÉ RECENZE --

Three Days Grace - HOME

Naprosto úžasnej song, kterej mě dokáže nakoupnout, a nejen tenhle song, ale všechny jejich písničky mě dokážou nabít takovou energií a nikdy se mi neomrzí .. !!!