Březen 2010

ALICE IN WONDERLAND

24. března 2010 v 18:36 | Vickinka |  -- FILMOVÉ RECENZE --
DLOUHO jsem napsala, já vím :-D
www.vickinky.blog.cz

Naposledy včera, ale mě to nedalo nenapsat článek o tomto filmu.
PROČ?
Protože jsem konečně měla tu možnost vidět ten nový film ALICE IN WONDERLAND od režiséra Tima Burtona.Konečně jsem se taky dočkala, po nějakém neúspěchu vyprodání lístků v kině atd..
Sice jsem ho neviděla 3D v kině, ale v teple svého domova, ale i tak si nemyslím, že jsem nějak strádala, leda tak ve velikosti plátna nebo že jsem postrádala to pověstné 3D. Ale jinak jsem si ten film vychutnala a o to víc, jako jediný divák doma, v klidu domova... a zadarmo !!!!

MŮJ NÁZOR na tento film je jednoznačnej, jako Karlík a Továrna na čokoládu a další filmy, i tento z řady Burtnových filmů je skvělej a mohla bych říct skoro dokonalej, ale to jedině díky Johny Deppovi a dalším skvělým hercům jako je Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter nebo Anne Hathaway. A nejen ony. Myslím, že není lepší než ostatní filmy, co Burton natočil, ale tak na té úrovni jisto jistě jsou. I když některé prvky mi přišly nesmyslné až hloupé, ale to k tomuto režisérovi prostě patří, tak proč mu to ubírat.
ROZHODNĚ kdo neviděl, tak doporučuju shlédnout, ale nevím, zda bych na to šla ještě do kina, možná !!!!!!!

HROZBA JMÉNEM BUDOUCNOST

23. března 2010 v 16:10 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
beru

Třeba by to do mě někdo neřekl, a vlastně ani já sama si tak někdy nepřipadám, tak už mi táhne na 18 let. V červnu oslavím plnoletost a budu už považována za dospělou. Tedy určitě ne rodiči, kteří se ke mě pořád chovají jako k malýmu dítěti a nejvíc se o mě bojí, což mě někdy nehorázně leze na nervy, ale jsou i chvíle, kdy si ráda zavzpomínám na děství, ale určitě ne typem vět :
Když jsi byla malá ty jsi strašně bulela, řvala ... a byla jsi protivná. To mě dokáže pěkně otrávit, protože které dítě takové někdy nebylo aspoň jednou za dětství.
Ale ani znalostma natož mým chováním si sama nepřijdu, že bych už měla oslavit 18.té narozeniny. Radši bych se vrátila do doby, kdy jsem oslavila krásné 15. narozeniny. To byl krásný čas, celkem bez starostí, plná radosti, což už se o mě dneska říct nedá. Protože kolik se toho u mě za ty 3 roky změnilo, to snad ani nechci chápat.
Už jen k tomu nadpisu...
Napsala jsem to sem, protože od té doby, co jsem nastoupila do třeťáku na gympl, tak všude slyším to slovo, to hrozné slovo MATURITA.
A nedokážu ho vymanit z uší natož z mysli. Strašně se to blíží a já víc a víc se děsim toho jednoho dne, kdy půjdu do školy a budu se modlit abych odcházela domů se šťastným pocitem na tváři. A jelikož ani se neví, zda budou státní maturity nebo ne, tak jsem ještě víc vyděšená. Protože nevim, co si o tom všem vubec myslet, zda je chci nebo ne. Pořádně o nich nic nevím.

Je mi jasné, že jsem tu teď asi vyděsila hodně lidí, většina vám je teda kolem 15 nebo míň let. a ted kdyz vidite, co vás čeká, tak máte asi trochu strach už taky, ale nebojte, nikdy nic neni tak zlé, jak se zdá, na vše se dá připravit, naučit ... a myslím, že pokud se na to opravdu nevyfláknete, tak to nemužete něudělat, to je teda alespoň můj názor !!!
Myslím, že dneska už jsem svůj úkol slohu splnila, takže se jdu věnovat zas dalším "smysluplným"věcem

Hezký den a celý týden =)

VICKINKA

KAŽDÝ DEN SE MŮŽEME PROBUDIT A ŘÍCT SI, KÝM DNESKA BUDEME

12. března 2010 v 15:28 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
AHOJ

lidi, jak se máte ?
Se mnou to teď není lehké.
Pár dní jsem rozdejchávala rozchod a také ve škole ani doma to není dvakrát růžové, ale snad se to zas brzy změní k lepšímu, doufám !
Aspoň, že teď zas začal víkend a můžeme pěkně odpočívat a užívat si dva volné dny.
Bez víkendů by to snad ani nešlo, neumim si teda představit, že bychom chodili do školy furt a furt a bez vidiny nějakého toho víkendu.
Musím říct, že prázky se zas blíží mílovými kroky. Jako vždyť už máme půlku března.A až přeskočí duben tak to už půjde rychle.
Moc se těším, brzy mě čeká autoškola a pak mam taky plno pllánů na prázdniny. Doufám, že letošní prázdniny se nejvíc vydaří.
Ale hlavně v červnu už mě čekají 18té narozeniny.WOW..velká holka, ale možná tak věkem, ale chováním ani ničim podobnym si ještě moc dospěle nepřipadám.
Ale ono to snad brzy přijde!


Dneska jenom takovej článek o ničem

Hlavně si užijte víkend a nenechte si ho ničim zkazit, nejhorší je, když máte skvělou náladu ale najednou během chvilky vám ji někdo zkazi..nesnašim !!!