Prosinec 2009

POSLEDNÍ ČLÁNEK ROKU 2009

31. prosince 2009 v 13:07 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Psala jsem článek, vymazala se mi.
To mě teda pěkně vytočilo.....achjo.
Mno tak znova !!!!
Rok 2009 pro mě byl nejbolestnější a nejvíc hroznej, jakej kdy sem zažila.
Ale minulost nevrátíme, a mužu ted uz jen doufat, aby rok 2010 byl daleko le
pší, daleko štastnejsi nejen pro mě, ale i pro vás, abychom se tu od zítřka zse všichni zdraví sešli a pověděli si zážitky ze silvestra.

Moc vám přeju:
Užijte si dnešek, užijte si oslavu, pořádně se vožerte lidi, ano to vám přeju, prtoože teď máte důvod a nikdo by vám ten chlast neměl brát, teda pokud vám je míň jak 15 tak radši si ještě počkejte, ale jinak jdeme do toho :) Musí to stát dneska za to, já sama nevim jak dopadnu, docela se děsím, ale co, prostě to jednou za rok přeženeme, bude nám blbě, ale pak budeme hezky vzpomínat a těšit se na Nový rok ... že jooo ????

Mějte se, a můj další článek bude možná zítra, ale podle toho v jakém budu stavu, takže jako nic neslibuju, možná se ho dočkáte až v sobotu, uvidííme všichni sami.

KRÁSNEJ NOVEJ ROK LIDIČKY, mám vás všecky moc ráda, a tak teda, šťastným krokem do roku 2010...heja heeej .. :) PÁ

VICKINKA..... <3

VÁNOCE VÁNOCE ODCHÁZEJÍ

27. prosince 2009 v 19:24 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Konec ? Ne. Jen jsme si odbyli další štědrý večer a můžeme s chutí čekat a těšit se zas za rok na ten další. Jak rychle to přišlo, tak ještě rychleji to uteklo.
Já jsem spokojená. Nemůžu si stěžovat.
Ve zkratce :
Dostala jsem hadry, kosmetiku, voňavky, povlečení, čokoládu, peníze, mp3jku, DVD, knihu, .... mno a co vy ??? Jste na tom podobně ? Nebo jste dostali nějakej dárek, z kterýho jste opravdu PAF a nečekali jste ho ??
Jen se pochlubte, fakt jsem zvědavá. Já jsem tak nějak skoro všechno čekala, až na pár vyjímek,...
Teď už si jen počkat na ten SILVESTR, a můžeme se zas chystat, vy víte kam, ani se mi to slovo nechce vyslovovat, jak se toho děsim, Ano děsim, už jen proto, co všechno mě v lednu čeká, ale o tom si budu snít až dýl.
TEď si ještě můužu krásne snít o silvestru a o týdnu volna.
Letošní silvestr poprvé oslavim mimo svoje město, v jedné vesničce v jedné chatě s přáteli a mým vyvoleným. Těšim se ale i zároveň jsem zvědavá, jak to všecko proběhne a dopadne.
Přeci jen tam některé lidi znát nebudu a navíc to bude něco jiného, nového, ale věřim, že si to užijeme.
Do silvestra tu určo ještě jeden článek přibyde, takže takovýto přání k novému roku si ještě ponechám na přiště.
Ale rozloučim se s vámi přece jenom už ....

Mějte se pěkně,.....a užijte si týden prázek, volna, nicnedělání, prostě tu flákárnu :))

PÁčko

VÁNOCE 2009

24. prosince 2009 v 10:00 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Tak je to tu. Opět dnes.
Já nevim, ale těžko se mi tomu věří, že to tak mrtě rychle uteklo. Vždyť si ty letošní pamatuju, jakoby byli ani né před měsícem...
Na jednu stranu jsem ráda, že jsou prázky, že se nemusim učit, můžu si užívat volno s kámošema, ale na druhou stranu jsem na dnešní štědrý den netěšila.
Jen jsem chtěla, abychom se dočkali s našim psem posledních krásný Vánoc, ale kdybych věděla, že poslední s nim budu slavit ty minulé :( jenže kdo to mohl tušit, fakt mě tu nejvíc chybí, a navíc dneska, když je ten štědrej den a uvědomuju si to o to víc, že mi tu někdo fakticky nejvíc chybí, někdo, kdo se mnou byl každej den v mym životě, a hlavně všechny štědrý dny, krom tohohle a dalších následujících.
Musim se s tim nějak smířit, nechci tu o tom moc psát, kazit vám náladu, ale dneškem sem si HO prostě musela připomenout, jednu velkou památku na něj. Protože jemu patří i dnešní den,...
Mno ale teď už k veselejšímu.
Co vy a dnešek ?
Víte, co vás čeká pod stromkem za dárky, nebo je to pro vás fakticky jedno velký překvápko ??
Já to už vim, ale prozradim vám to, až bude po :))
Nebude to nic velkýho, ale to neva, mě by potěšila i úplná maličkost, a jsem šťastná vůbec za dnešek, ani ne za ty dárky, ale že můužu bejt s rodinkou a že se snad doufám dneska nepohádáme a večer proběhne v klidu, dáme si dobrou véču a nejvíc se těšim, na ty obličeje až bude rodinka vybalovat ty dárky ... někdy je to i fakt vtipný to pozorovat :D
Tak teď už mi snad jen chybí popřát vám všem KRÁSNÉ Vánoce, nerušený štědrý večer, pořádně si to užijte, !!!!
A můj další článek bude brzy, nejspíš to vidim hned zítra.
Mějte se krásně .... :)

Ahoooj :))))

p.s. tak zas můužu říct, že jsme o rok starší :D Mno joooo ... :D :D já už jsem stará brééca :D :D
Pápá

Vickinka

♥ AŤ KAŽDÝ DEN STOJÍ ZA TO, AŤ STOJÍ ZA TO ♥

16. prosince 2009 v 20:54 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
KONEČNĚ
Týden se zas blíží ke konci, jsem ráda, protože přeci jen už brzy začnou pro nás vytoužené Vánoční prázdniny, i když teda bohužel naše škola jde do školy i v pondělí a úterý, ale tak to pondělí už bude takový klidný až na jednu písemku z BIO a v úterý máme Vánoční projekt, na to se těšim.
Tenhle týden docela šel, musím říct, že i některé písemky se mi povedly, ale jsou tu i ty, které se nepovedly a hlavně tu jsou ty, které mě ještě před Vánoci čekaj, nejvíc se zejtra bojim matiky. Mám tam jen dvě 5 a nechci dostat další, mám strach, protože matika je pro mě fakt nepochopená, je to pro mě fakt nejhorší a nejtěžší věc a fakt někdy si připadám jak z marsu, že to nechápu.
Ale dost o škole.

Teď moje myšlenky nejvíc směřujou k víkendu, i když si musim ještě dva dny počkat, ale to neva, to uteče rychle. Co vy ? Nějaký plány? a co dárky ?? asi už tuhle otázku jste slyšeli stokrát, ale mě to zajímá, já osobně jich mám malinko, ale ještě zejtra a v pátek něco nakoupim a snad to stihnu a seženu co nejlepší dárky, DOUFÁM.
TEĎ fakt ani není moc co psát, i když vím, že se blížej Vánoce, ale spíš mi to přineslo spoustu stresu.
Jen co jsem byla minulý víkend v Kauflandu s tátou a sledovala jsem ty davy lidí, co měli přetékající vozíky jídla dárku a všeho možnýho a opravdu každá druhá rodina se hádala, a tak sem si řikala, to fakt nejsou moc svátky klidu a lásky a míru.
Bylo to divný je sledovat, jak se hádaj a křičej na sebe... ale co, každej to už bere podle sebe, určo až pominou přípravy a nákupy, bude všecko super :)
Mějte se.... já zas napíšu něco o víkendu ...

Zatim pá

KAŠLETE NA MINULOST, CO SE STALO, SE NEZMĚNÍ, ŽIJTE DNEŠKEM A KAŽDÝM NOVÝM A KRÁSNÝM ZÁŽITKEM

11. prosince 2009 v 20:45 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Teď bych se asi měla moc omluvit všem, ale těch omluv už proběhlo tolik, až je mi to i hloupý, spíš chci poděkovat, že přes to všechno, co se dělo, jak jsem blog vynechávala, tak se našli tací, kteří sem chodili a psali komenty, děkuju vám moc za to..

Stalo se toho teď opravdu u mě, že ani nevim kde bych začala,co dřív a co vynechat.
Nebudu to tu a ani nechci to moc rozpitvávat. Jen chci říct to, že po dlouhý době se cítím opravdu zas daleko ale fakt daleko líp.
Do mýho života přišlo něco, s čim jsem ani nečekala, LÁSKA. Opravdu, a za to jsem nejvíc vděčná. Prostě jsem se odhodlala konečně, a řekla klukovi, kterýho už dlouho miluju, jak to cejtím, nějak to ze mě dokázalo vyskočit, slova vyšla z úst skoro sama a bylo to venku, nešlo to vrátit, a nelituju toho a nikdy nebudu
Protože on mi řekl dneska, jak to cejtí ON. Moc moc šťatná a to mi taky dodalo odvahu a nakoplo mě to k hodně moc dalším věcem.
Takže bezva.
Ale zas dost o mě !! Napište mi sem taky něco vy, když se blíží ty Vánoce, tak třeba něco o dárkách, jestli máte nakoupíno, jestli už u vás doma nastala uklízecí a pečící panika a jak to všechno tedka máte ve škole, jsem zvědavá a děkuju, že jste si mě snad nevymazali z SB... mám vás moc ráda..


Vaše opět šťastná Vickinka

PODPORA JE NĚKDY MOC POTŘEBNÁ VĚC

3. prosince 2009 v 21:28 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Já nějak fakt nemám potřebu,chuť, náladu ani téma co sem psát.

Už fakt bez blogu sem tedka v poho žila a nevadilo mi to, jednou stejně skončim, nevim kdy, ale zatim se nechystám nebojte, bych toho akorát litovala, že jsem ten blog zrušila a musela bych se brzy vrátit. Jen nechápu co se to děje, že fakt sem nic nepíšu.

Asi proto, že mám milion, bilion jinejch věcí, který sou daleko přednější a kerý musim fakt nutně vyřešit a s někerými si prostě nevim rady.
Dneska to bude krátkej článek, ale stejně jak už vám ani moc nepíšu komenty, za co se chci moc omluvit,tak sem ani už moc nechodíte, nedivim se vám.
Já bych udělala to samý na vašem místě.
Snad se to tu zas někdy rozjede, nechci to tu nechat upadnout, na to mám ten blog a vás až moc ráda.
Podpořte mě prosím trochu, nechci to tu jen tak zahodit, ty skoro krásný 3 roky na tomto blogu. To by byla fakt škoda, aspon si to myslim já .!!!!