Listopad 2009

OTÁZKY ČASTO BÝVAJÍ I BEZ ODPOVĚDÍ

22. listopadu 2009 v 18:55 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Je tak strašně normální, že tolik na tu školu kašlu ?
NE
Zas tolik ne, ale mohla bych se snažit víc, ale když ten třeťák je tak těžkej.
Zrovna před chvílí sem konečně aspoň dodělala prezentaci na FRancouzštinu, za což jsem ráda, protože jsem trochu nevěděla nejdřív téma, a pak zas jak to udělám a pořád nějaky problémy.

Přijde vám někdy váš život tak strašně zbytečnej a ptáte se sami sebe, proč já vlastně žiju, má můj život nějakej smysl ???
A nebo naopak máte pocit, že jste rádi na světě ??
U mě je to tak jako na houpačce, jednou je mi fajn, podruhý zas úpe mizerně, momentálně spíš fajn.
Těšim se na Vánoce, a zároveň se děsim spousta věcí, následujících dnů ve škole, hlavně zítřka.

Ale když je mi mizerně, neubráním se, a pořád se vracim myšlenkama do minulosti.
Přemýšlím, jak mi kdysy bylo fajn, ale opravdu když to srovnám s dneškem, míň problémů, hlavně ve škole, a život byl lepší, bezstarostnější, ale je to asi zbytečný řešit, minulost nevrátím, tak musim myslet jen na to, co je teď a ne, co už bylo dávno.
I když na to jde těžko zapomenout.

MÁTE NĚJAKÉ VELKÉ SNY, KTERÉ OPRAVDU CHCETE SPLNIT A VÍTE, ŽE ZA NĚ BUDETE BOJOVAT ???
VÍTE O NĚČEM, CO NIKDY MÍT NEBUDETE?
MÁTE Z NĚČEHO TAK VELKÝ STRACH, ŽE Z TOHO TŘEBA MÍVÁTE I NOČNÍ MŮRY?
BOJÍTE SE TOHO, CO VÁM NADĚLÍ NOVÝ ZÍTŘEK?
CHTĚLI BYSTE NĚCO VRÁTIT Z MINULOSTI A UDĚLAT TO JINAK ???

napadá mě plno otázek v hlavě, ale na některé nemám vůbec odpověď..... a co vy ?????? jak byste se poprali s některýma otázkama ?

JEDNOU SE OBJEVÍ, POHLADÍ TĚ PO VLASECH A ŘEKNE, JSEM TU !!!

18. listopadu 2009 v 18:04 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Život jako film, jen co se do scénáře hodí, škrtat a vymýšlet, svůj osud, kde a s kým svůj život spojím, a chvíli trpět pro lásku, s vědomím, že napíšu šťastnej konec, a chvíli trpět pro lásku, necítit bolest.Život jako v pohádkách, kdy se bojíš posledního boje, dobra se zlem, když se ti ztrácí i poslední naděje. Život jako v pohádkách, když je konec, a ty se ztrácíš, změnil bych větu ve svým scénáři, změnil bych osud celýmu světu....

Text jedné písničky, kterou teď poslouchám nějak moc,
Nebudu se vás ptá, abyste hádali co to je, protože to pro někoho asi nebude nejlehčí když toho zpěváka neposlouchá
ANO.
A někoho to třteba napadlo. Je to MAREK Ztracený.
Jako, že jeh písničky moc neposlouchám, radcši si pustim v訚ecky písničky od Toma Kluse, tak tuhle písničku prostě můžu fakt hodně.

Ale dneska nechci psát o téhl ani o jiné písničce
CHci psát o spoustě věcech a přitom teď mě žádné konkrétní téma na jazyku vůbec nechce uvíznout.
Na jednu stranu musím říct, že se moje nálada lepší, i když někdy je to takové kolísavé, už je to daleko lepší, možná je to tím, že se ty Vánoce blíži mílovými kroky a nebo tím, že mě drží nad vodou myšlenka na to, že jsem zamilovaná, i když nešťastně, ale láska je to , a ne zrovna malá u mě.... i za tenhle pocit, i když pro mě asi nešťastný stojí žít.
Proč nešťastně se někdo může zeptat ??? Jednoznačně, ON je zadaný a já, mužu jen tiše přihlížet a doufat, že jednou nám to třeba spolu vyjde. !!
O škole mluvit tentokrát nebudu a ani nemám nejmenš zájem, to asi proto, že se mi moc nedaří. Takže to velkym krokem přeskakuju pro tentokrát.
A co ještě byh mohla zmínit ?
Možná zdraví/nemoce.
Mě osobně teď navštívil pěknej nezmar v podobě kašle. Doufám, že to horší nebude, nemůžu si dovolit bejt nemocná ani trochu. A ani o to fakt už nestojím, já si s voje s angínouasi před měsícem užila až až....
A taky jak pořád je teď omílaná ta prasečí chřipka, tak já sama ani netušim, kde to je, kam do ČR až se to dostalo, jestli je to někde poblíž našeho města nebo co.
Ale tak jako strach tu i docela je, už jen proto, že už na to někdo umřel. A nechci to dsotat ani já, ani aby to dostal někdo blízkej, ale ne ne, radši nebudu malovat žádné čerty na zeď,
A teď už jen napsat asi :
Co vy? Jak se máte, jak přežíváte, o škole mi snad ani nepište, díkes :D, ale řeba něco o vaší lásce, o vašich koníčkách nebo co zrovna děláte ????
Mějte se, smějte se a nebrečte, na to je život moc veselej !!!!!! (IRONICKY)

pá, ČAU

Vickinka

ČEKÁNÍ, ČEKÁNÍ, JEDNO JE JISTÉ NA SVĚTĚ A TO ČEKÁNÍ NA SMRT

10. listopadu 2009 v 15:59 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Zrovna včera jsem v pořadu na nově VÍKEND viděla reportáž o čekání, frontách ...
Vlastně co tam řikali, kdo to viděl je tak nějak pravda, každý kdo stojí ve frontě tak čeká, že i když stojí v mega frontě, tak se na něj přece musí dostat, ale někdy tomu tak bejt nemusí
například záběry z koncertu na Madonnu, či záběry z čekání, aby si lidi mohli koupit nejnovější knihu od Rowlingové HP...

Já nevim jak to máte s frontama a čekáním vy, ale já osobně to k smrti nesnášim, dobře malá fronta, někde v marketu či co, to ještě přežiju, ale jakmile se jedná o větší frontu, kde mám strávit půl hodiny nebo i víc, tak už zuřim, když si to tak vemete, kolik asi času v životě strávíme jen čekáním, a to nemyslim jen fronty, ale i čekání na kámoše, čekání ve škole,čekání na další a další věci..
Vůbec mi tu nepište věty smuslu, s tim nic se nenadělá, to k životu patří ... atd.. to já vím, je to smutné ale... a myslím, že je lepší dycky nějak si to usnadnit všecko se snažit nebo prostě nečekat, zrovna mi to připomíná jak jsem dneska ve škole musela mazat ještě po matice tabuli a pak v jídelně sem přišla pozdě a fronta jak kráva a já tam strávila mega dobu......
ALe to je hold život a někdo jako já se s tím musí smířit, to je to, že se rodí moc děti a všude je přeplněno a bla bla xD né .... už kefám z hladu asi

Prostě a jednoduše ...... zase špatná nálada u mě, tak si musim postěžovat..... furt nečekejte ode mě moudré a veselé slovo, prootže můj život jde pořád spíš z kopce a níž a níž .....
aLE dost o mě ... co vy ?? jak to zvládátew celkově všude, doma či škola, vztah s opačným pohlavím či stejným pohlavímm, nevím jak na tom jste a je mi to jedno, nechápu lidi, co odsuzujou gaye a lesbičky, lidi jako lidi a je to jen jejich soukromá věc.
ale to už je zas jiné téma a o tom hodim řeč příště
Tak adios .... peoples :)

Vickinka

CO JE ŠTĚSTÍ ? JE SKUTEČNÉ A PROČ HO NĚKDY MÁM A NĚKDY ????

5. listopadu 2009 v 22:08 | Vickinka |  -- ZE ŽIVOTA --
Už jsem nenapsala jak tak na to koukám skoro tejden.
Jako u mě se neděje nic převratnýho, každej den škola, chodim po škole cvičit, někdy ani se doma moc neukážu, ale tim líp, tim míň myslim na tu bolest, která nás doma provází už skoro 2 týdny.
ANO.
Už to jsou 2 týdny a já skoro nemůžu uvěřit, ale jo.
A jsem ráda, že se dokážu co nejvíc zabavit...skoro ted ani neni moc času, a ve školese mi vůbnec nedaří, jak se mi chvli dařilo, tak teď se to úplně otočilo a jako špatný známky,ale nedivim se, já na to docela kašlu. Takže budu muset zase začít pořádně makat, nechci vytahovat známky na konci pololetí a strašně se stresovat.
I když jak tu tu slova zpátky čtu, co jsem napsala, tak asi se přece jen ten stres najde, i když radši aby žádnej nebyl, ale když je škola, tak to asi jinak nejde.

Abych nezapoměla, moc vám všem děkuju z minulého článku za krásné komenty a nějaké to info o vás.
U někoho jsem byla i dokonce pěkně zaskočena jak dlouhej a skvělej článek napsal
PECKa prostě.

Ale aspon musim říct, že pár věcí mi dělá radost, například to, jak to všecko utiká, když si to vemete, už je listopad. Dyk já upe mám v hlavě ještě nějaký zážitky z prázek a přitom prázky už sou dávno fuč.
Letí to, a já jsem fakt ráda, protože se těšim až z toho gymplu vystřlim někam do světa na vejšku žít si svůj život, sama, bez rodičů, bez keců a sekýrování a dohlížení ...
Já vím, že to někdy myslej dobře, ale fakt sou chvíle kdy fakt mám chuť utíct pryč, ale to bych asi nikdy neudělala..... !!!!

Je to ode mě takovej melancholickej a dost negativní článek asi.
Ale teď pár dní, týdnů či měsíců to asi jiný nebude, ale budu se snažit trochu optimismu nebo naděje,světla nebo nějaké energie tam dycky vecpat, abyste sem nechodili si nabírat depresivní náladu, tou vás nechci v žádným nakazit ....
Mějte se, milujte se a držte se v tom zamotanym chaotickym světě podivnýh okolností a nápadů ....

Čáuves

Vickinka