Červen 2009

TO SE POVEDLO

29. června 2009 v 10:39 | Vickinka<3
Tak tohle musíte vidět.
Jednou už sem na můj blog psala o pořadu NEKECEJ....že se mi to líbí a pak jsem dala článek,že byli u nás na škole..a konečně jsem se dočkala a video je na netu.
Tak klikni,to prostě musíš vidět....zas musim řict,že naši studenti nejsou mezi nejblbějšíma a myslím,že se tohle video dost povedlo :)

ZÁŽITKY,KTERÉ SE NEDAJÍ VZÍT

27. června 2009 v 19:12 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Dneska kolem 12 hodiny dopolední jsem se šťastně vrátila domů....
O pár zážitků,fotek,puchejřech na nohách,kamarádů,věcí a dárku bohatší !!!!
Rozhodně nelituuju toho,že jsem jela a možná kdyby bylo o trochu lepší ubytování,tak bych tam klidně ještě zůstala. Nemám nic proti černouškům u kterých sem se octla,ale přeci jen jsem zvyklá na pořádnou sprchu minimálně 1x denně,pořádné jídlo,mojí nejmilovanější postel a pár dalších věcí bez kterých se ten týden nějak obejdu,ale dýl už fakt ne...Jsem hold náročnej človek :D

Jinak jak jsem slíbila,tak jsem slib dodržela a mám pro vás pár fotek.Mám jich celkem dost,ale bylo těžké vybrat ty nejlepší a tak jsem jich vybrala opravdu jen pár a myslím,že jsem vybrala věci,které určitě znáte.
No sami se můžete podívat....

TADY :

LONDÝNE JEDU

22. června 2009 v 8:55 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Tak je to TU.
Velký odjezd..Přímo za necelé 3 hodinky už budu sedět v buse a těšit se až dorazím do LONDÝNA.
Pamatuju si,jak jsem se přihlašovala,jak sem si řikala,bože to je ještě daleko,ale není.Ono to všecko uteklo tak strašně rychle a dneska už je odjezd.
Budu hodně moc podrobně fotit,a pak vám sem dám fotky,aby i vy jste z toho něco měli.
Strašně se moc moc těšim.Ono se nepoštěstí každej rok se takhle někam dostat. Sem ráda,že jsem na té škole na které jsem,díky níž jsem se už podívala na moc krásná místa a nyní mě čeká další-LOndýn...skvělý.


Tak se tu mějte krásně....já se vrátím za týden.
SB - prosím vás pokud byste byli tak hodní,nemažte si mě,já vím,že teď komenty přibývat nebudou ode mě,ale prosím vás,týden to vydržte,pak vás zahrnu komentama a mejma zížitkama a vším možným

Mějte se tu co nejlíp... Tak AHOOJ..BYe bye (po Londýnsku :D)

Vaše

Cestující do Londýna Vicki

ZASE DALŠÍ ROK V PRD....

20. června 2009 v 9:28 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
BYL Úspěšný nebo spíš naopak ???
Já osobně bych řekla,že tenhle rok,co utekl byl tak nějak napůl..ale ve škole si myslim,že celkem úspěšnej a za to jsem moc ráda..

Dneska slavim svoje 17..ano už to jsou přesně 17 narozeniny.Strašně to utiká....a já si pamatuju,když jsem ještě neměla ani 10 let a strašně sem se radovala,že mám pořád jednu číslici a pak se přehouplo 10 let..a jelo to rychle..a pak už 15.narozeniny ...a najednou už dneska slavím ty 17tky..
Ráda bych si i popřála neco já sama sobě ... nejvíc bych si asi přála aby další rok byl o trochu lepší a veselejši,než co byl teď ale ve škole aby to zustalo pořád tak nějak stejně dobré...abych třeba konečně našla nějakou tu lásku velikou...a aby se nic zásadního nezměnilo u mě....hlavně né ve zlé.. :)
Jen doufám,že dnešek se mi nějak nepokazí..a všecko bude skvělé a pořád jen veselé....

zdraví

17.LETÁ Vickinka

ŽIVOT JE KRÁTKÝ,TAK ŽIJME NAPLNO

18. června 2009 v 18:37 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Každým dnem se blíží můj odjezd do vysněného Londýna ...
Už za pouhé 3 dni vyrážim..za 3 dni touhle dobou už budu sedět zas jednou v buse...a frčet směrem za novým dobrodružstvím,krajinou,lidmi,kulturou,jazykem...atd !!
Strašně se těšim ale i zároveň trochu bojim jaký to bude,jestli

to všecko bude v pohodě a zmákneme to a jestli se mi tam bude líbit..


Určo to jsou zbytečný obavy,ale jen bych nechtěla přijet na vysněné místo a pak odjet zklamaná,že to nebylo takové,jaké jsem si vysnila,i když ale si myslim,že zrovna Londýn mě nemůže zklamat..vždyť je to probůh Londýn :D :D :D Co bych chtěla že jo :D :D

Ale teď si jdu užívat pár dní volna a nic nedělání do dne odjezdu..
A zítra žádná škola,jedu se třídou do Příbrami,mrknout se na bejvalý koncetrák......těšim se,přece víte,že se o tohle dost zajímám...a dost mě baví se o tom dozvídat nové informace

Tak zdár

S lepší náladou Vickinka

NÁLADA SE MĚNÍ KAŽDOU CHVÍLI

17. června 2009 v 19:16 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Akorát můžu přesně navázat na můj předchozí článek
Jak jsem psala,že radost není trvalá,je to tak.
Dneska se mi to potvrdilo.Šla jsem k doktorovi na 17letou prohlídku,ale to jsem ještě jako nečekala,co mě čeká.
Nejdřív sem se dozvěděla,že mám opravdu špatný zrak,což já jako o sobě vím,ale když mi doktorka řekla,že můžu oslepnout,už nějak mi není do zpěvu.

Za druhý,když mi řekla že mám nadváhu a mám s tím něco dělat,což,o sobě taky vím a snažim se zhubnout,mi taky na seběvědomí a náladě nepřidalo,tak jsem smutná odešla.
Já vím,že nemám postavu,jakou bych si přála,jenže ono to není tak lehký zhubnout,i když si pořád říkám že je,ale není a navíc když je na to člověk sám..... jde to ještě víc ztuha !!!
S tímhle problémem se trápím už skoro rok.Když jsem o prázkách přibrala,tak jsem pak z toho byla dost špatná,ale předtím sem měla v poho postavu a najednou to šlo nahoru,ani sama nevím jak,a teď mám velký trápení s tím...Dost mě to na mě mrzí...možná si řikate,proč to tak řeším,ale pro mě je tohle fakt důležitý,cítit se hezky a vědět že na mě lidi nečučej jen proto,že jsem tlustá.

Doufám,že přes prázky dokážu zhubnout..držte mi palce.....
pa
Vaše obézní Vickinka

EXISTUJE MAXIMÁLNÍ ŠTĚSTÍ ??

16. června 2009 v 17:55 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Někdy se člověku daří v hodně směrech a řiká si,že je to tak supr,že to snad ani nemůže skončit,ale právě naopak,že může,ale teď si tu radost nenechám nikym zkazit.
Dneska cítím opravdu skvěle.Ve škole už skoro nic neděláme,Známky sou už uzavřený,počasí krásný,s nikym bych mohla říct,že se nehádá
m,výzo bude prostě ještě lepší než jsem doufala.A navíc jsem dneska s rodinou slavila moje brzké narozky,které budu mít v sobotu a dostala jsem přesně tu jednu jedinou věc,kterou sem si tolik moc přála a to můj dlouho vysněnej Foťák...

Tady je náhled...na NĚJ ♥♥♥
Moc za něj děkuju rodičúm...oni jsou prostě nejlepší,jaký si jen můžu přát :)
Už se strašně těším do Londýna,až ho otevřu a cvanku první fotku..a taky až vám sem dám fotky z Londýna z tohohle foťáčku :D :D

Tak já jdu zas něco kutit..
PápáVaše převelice šťastná Vickinka


Ona je dokonalá,nejlepší,já jí prostě miluju....

M.A.R.I.L.Y.N. M.O.N.R.O.E.

15. června 2009 v 20:34 | Vickinka<3 |  -- FILMOVÉ RECENZE --
Nádherná,jedinečná,nenahraditelná,skvělá,úžasná,blonďatá,sexy,baculatá,svůdná,fotogenická,usměvavá,dokonalá..
To vše je ONa.
To vše je Marilyn.
Kterou strašně moc obdivuju..
I když je po smrti.Je to můj velkej idol.Ženskosti,krásy,nádherného hlasu,nenahraditelného talentu...
A tady jedno videjko s Marilyn z youtube...Dokonalé fotky...a ta písnička si myslim,že k tomu úplně maximálně sedí... :)

TRÉMA,ZLÝ SEN

14. června 2009 v 20:36 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Jak ráda bych už napsala konec školy,už se budu jen válet,ale bohužel tomu tak u mě ještě není.
Do zítřka ještě ne !!
Zítra mě čeká obhajova jedné celoroční práce a modlim se aby se na nás nepřišla podívat půlka školy,ale doufám,že se to nestane.
Já takovej velkej trémista,to bych asi nezvládla....
Nikdy jsem nebyla kdo ví jakej skvělej řečník,snažim se vždy mluvit co nejlíp,ale jakmile si stoupnu před ty lidi,tak koktám,sekám se,nějak se neumim pořádně vymáčknout a ani během mluvení se to nezlepšuje....
Ale musím to hold nějak přežít a věřim že vyváznu jen s lehkým ztrpaněním,ale tak už to hold chodí...nějak na to moc nemyslim !!
A co vy,taky máte podobný problémy ?? Nebo vás tohle netíží ?????
Já se jdu stresovat zas kousek dál,do sprchy a pak postel...
Mějte se..
VickyVSTUP DO ŽIVOTA DOSPĚLÁKŮ

12. června 2009 v 20:05 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Jednou to čeká každýho.
Každý jednou opustí školní lavice a bude se muset vydat směrem najít si práci,začít vydělávat,najít si chlapa,zplodit s nim hromadu dětiček a žít šťastně,nebo se aspoň o to snažit,udržovat rodiný kruh,teplo domova,kupovat dětem věci,rozmazlovat je,starat se aby vše fungovalo,uklízet barák,jezdit na návštěvy k tchýni,nakupovat jídlo
pro rodinu na týden,tolerovat manželovi nálady z práce,dělat mu teplou večeři,vymlouvat se na sex protože jsme celý den dřely a chceme si dát pauzu a vymlouvat se
na migrény,nadávat mu ať nechlastá,chodit na třídní schůzky,milovat manžela se vším všudy.....


A tak dál by to nějak pokračovalo..takový podobný život žije většina z nás..Teď sem to napsala z pohledu ženy..z mého pohledu,ale pro muže by to zamozřejmě bylo jinak,ale já už sem líná to sepisovat,kdyžtak to někdo klidně napište sem za mě :D
Joo...často přemýšlím,jaký mě asi čeká život.Co se mi přihodí,jestli budu mít rodinu,práci,dům..!!!
Na jednu stranu si to přeju,na jednu stranu vůbec,radši bych chtěla skvělou kariéru,ale v budoucnu se to nějak vyvrbí a asi nemá cenu řešit věci až moc dopředu !!!