Květen 2009

ŽIVOTNÍ OSUD(Y)

29. května 2009 v 14:45 | Vickinka<3
Jsem typ člověka,co dost často přemýšlí o hodně věcech. O lásce,o životě,o smrti,o minulosti nebo třeba o OSUDU.
Né že by mě to nějak bavilo nebo bych se v tom nějak vyžívala,ale občas mi to pomáhá si něco ujasnit nebo na něco si vzpomenout a připomenout si,co se mi stalo atd !!!
Já na osud docela věřím,né asi na všechno,co se řiká,ale svým způsobem to asi tak nějak si myslim,že pravda je.
Každý máme na Zemi to svoje místečko a každý ho nějak už podle sebe využijeme nebo naopak i ne.
Já sama si myslím,že nemám úplně ideální život,ja

kej bych si přála aby byl.Hodně věcí mi na mém životě i na mé samotné vadí.Ale člověk by se měl naučit žít s tim co má,jakej je,jak vypadá,co dělá.
Ale myslím si,že my sami si můžeme osud změnit,nebo naopak nám ho může změnit nějaká druhá osoba.
Někdo si může říct,jak je ta holka naivní,co si všechno nemyslí,ale nevidim důvod proč by to tak nemělo bejt.Něco,co se i o sudu řiká,může bejt pěkná pohádka,ale něco bychom asi neměli brát jen tak na lehkou váhu.
Třeba jak se řiká,že každý má dáno kdy umře.Já osobně tomu věřím.
Někomu je souzena nějaká nemoc,po která brzy umře,někoho jiného třeba další den přejede auto.Je to různé,ale určitě bych nechtěla vědět,kdy můj osud se naplní.
Věřím,ale některé věci by měli být spíše tajné a neodtajněné navždy.
Zabývat se životem je docela složité a stejně nikdy většinou nepřijdu na to,jak to je a jestli je to dobře,ale možná za 100 nebo i více let někdo další chytrý přijde na další skvělé záhady.které teď vůbec netušíme !!!!!!!!!

MINULEJ MI MOC NESEDL

28. května 2009 v 7:06 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Minulej design s kačenkama byl docela ucházející,ale pořád mi na něm něco nesedělo, a tak sem prostě sedla a zkusila udělat nějakej jinej, lepší, kterej by se mi líbil. A vzniklo to, co vidíte. Na tý fotce ve 4 různých provedeních sem já, ale to není až tak důležitý. Důležitý je, že se mi ten design líbí, že se snad bude líbit i vám a že tu zůstane delší čas.

Jinak sem ráda, že už končí květen. Tenhle rok mi utekl ze všech školních let, co jsem zažila asi úplně nejvíc. Nechápu to, ale sem docela ráda. Sice mi bude líto, až skončí moje cesta na střední škole a já budu muset jít zas dál, ale to teď moc neřešim. Nebo se aspoň snažim.

PSÁT MŮŽU BOHUŽEL JEN OMEZENĚ

27. května 2009 v 21:36 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Někdy mám chuť se i víc rozepsat o sobě,o svých trápeních i o jiných lidech v mém životě,ale nejde to.
Přeci jen vím,že nějací moji známí vědí o mém blogu(né že bych to někde vyprávěla) a tak to mi bohužel neumožňuje se tu víc rozepisovat o mě a mém životě.Píšu sem jen minimum toho,co se kolem mě děje a co prožívám.Možná je to škoda,ale možná je to tak i lepší.

Kdybych šla na jinej blog,tak bych možná mohla psát víc,ale to bych nemohla.Přeci mám tenhle blog už skoro 2 roky a něco pro mě znamená.Jen se prostě budu muset napořád takhle omezovat :D :((


PYŠNÁ SÉGRA

26. května 2009 v 19:11 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Jak sem psala,bratr včera maturoval...nervy to byly velký....u mě,rodičů,dalších příbuznejch....atd,ale hlavně u bráchy,kerej byl určo hodně vynervovanej,jak to vlastně dopadne.
O to velký překvápko,když nám pak volal dom, že má známky 3,2,2,1...Prostě nádhernej výsledek.Takovej by si mohl přát každej.Snad tohle vyjde i mě podobně za 2 roky.
Sem ráda,že to má za sebou a že mu skončily nervy i všem u nás doma. Je to oddech určo,když najednou to z toho člověka spadne určo.
Sem pyšná,jak to zmákl a teď už si jen přeju,abych i já to zmákla :D:D :D
A co vy ?Taky vám maturoval někdo známej nebo z rodiny ????

CELOROČNÍ PROJEKT

24. května 2009 v 17:03 | Vickinka<3
Mám pro vás takovou prosbu..
je to opět do školy a opět se jedná o GRAFITTI..Je to už nějakej čas,co jsem vám sem dala článek,abyste mi odpověděli na pár otázek o tomto tématu.
A teď probíhá na stránkách naší školy hlasování o nej práci..
Kdybyste byli tak hodní. Jde o hodně :D :D

.....dej nam pls hlas tady : (1 je nejlepsi)

Moc vám děkuju za celý náš tým,pokud jste hlasovali.Jste skvělí :-*

MATURITNÍ NERVÁK

24. května 2009 v 10:17 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Jako každý rok i tento rok probíhaj na středních školách maturity. Mnozí z vás,kteří už jste na střední to určo víte,tak to nemusím ani řikat.
Tenhle rok to ale prožívám...Maturují moji známí,kamarádi,lidi,které vídám každý den ve

škole,ale hlavně moje sestřenka a můj bratr.
Mám nervy za bráchu,ale stejně vím,že to prostě udělá. On sám se bojí a říká, že to nedá,ale stejně to dá.
Já sama když se zamyslim,že mě tohle všechno čeká za 2 roky,tak se úplně děsím.Ale tak když se to snad pořádně naučim a budu si věřit,tak se mi to nemůže nepovést,ale kdo ví :D :D:D :D
Teď hlavně myslím na bráchu,kterého to čeká už zítra.
Budu ráda,když mu všichni prosím budete moc moc držet palce od 13:15 :P
Moc děkuju <3 Jste skvělí...

Ahoooooj :-*

NĚJAK V TOM NEMÁM PŘEHLED

23. května 2009 v 17:03 | Vickinka<3
Nějak teď ani nevím kdo z mých SB skončil blog .....tak kdybyste mi prosím napsali sem do komentářů, kdo by dál chtěl být se mnou SB...a můžete psát i někdo, kdo není a chtěl by třeba být, to by mě potěšilo :-*

Děkuju....

E.U.R.O.V.I.S.I.O.N. 2.0.0.9.

23. května 2009 v 11:32 | Vickinka<3 |  -- FILMOVÉ RECENZE --

Alexander Rybak ? Kdo to je ? Jeden z finalistů Erovision 2009. Dřív neznámej,dneska podle mě už celkem známej hlavně svým krásným obličejem ale i hlasem a taky touhle krásnou písničkou :-*
To musíte slyšet a vidět :)

NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA

21. května 2009 v 19:01 | Vickinka<3
Kdo nemá doma žádného mazlíčka ať už psa či cokoli jiného,tak tento článek asi moc nepochopí,ale určo je dobré si ho aspoň přečíst.

Já mám doma psa. Středního černýho knírače jménem AKIM. Je mu 12 let a máme ho vlastně od mých 4 let. Skoro celý můj život prostě. Není to jen pes,ale je to člen naší rodiny,je to kousek nás.Nade vše ho miluju,nikdy bych ho nedala,je to pro mě všechno.
Jeeeenže,nikdo nežije věčně že jo ?
Poslední dobou se jeho stav zhoršil a já sem z toho fakt na prášky skoro.Někdy si jen tak přemýšlím jaký to asi bude až nebude žít a trochu si u toho pobrečim.On je už hodně nemocnej.Bere tunu prášků jako nějakej starej důchodce.
Bojim se,až to přijde.Nechci na to myslet,ale poslední dobou je to jen horší.Určo nejsem první,co tohle prožívá.
Ale i tak je myslím krásné mít doma nějaké zvíře,starat se o něj,a i když to jednou přijde.to vše co se za ten život s nim prožilo vám nikdo neveme.Jsou to ty nejkrásnější roky co kdo může zažít....
Proto sem ráda za všechny lidičky,který maj doma nějaký zvířátko a starej se o něj ažijou s nim....... a chovaj se k nim dobře..tak to má být....