Říjen 2008

Na dnešek se těšim už měsíííc <3

31. října 2008 v 17:16 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Ahoj...Tak jak jste se dneska měli ? Ti co nešli do školy,těch se ani ptát nemusim,ale já dneska i včera bohužel ve škole byla...ale přežila sem too :))) A teď hezky sedim v klidu a teple doma a těšim se na večer.Jdu totiž do jednoho klubiku nedaleko mého domova s kámoškou na kapelu UDG....upe eje žeru.Je to skvělá kapela a maj supr pisničky.... fakt .... :) těšim se na ně už měsíííc.... :))

Jinak pokud je někdo z okolí Kutné Hory kde bydlim,určo vyražte na tuhle supr kapelku..doporučuju :-***
Zítra dodám článek jakej byl koncík..mějte se tu krásně .. a pěkný víkend..pááá :-**

Hodnocení mého blogu od Katusqy

30. října 2008 v 17:09 | Vickinka<3
První dojem: Krásný blogísek...všehno jde k sobě-desing, barvy...10 bodů

Záhlaví: Všechno je hezu jenom bych možná změnila písmo...9 bodů

Desing: Ten se mi na tomto blogu líbí ze všech nejvíc...10 bodů

Menu: Krásné, články hezky uspořádané jenom bych změnila písmo v menu na nějaké vyraznější...9 bodů

Celkové zhodnocení: Blog se mi moc líbí protože přidává zajímavé články...prostě krása

Celkově: 38 bodů


Chci vám všem moc poděkovat

28. října 2008 v 20:07 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Uplně sem mile překvapená.Tolik komentů,co tu teď mám,to se mi už douho nestalo.Fakt děkuju všem SB,ale i ostatním,kteří mi sem píšou komenty.A taky se mi zvedá návštěvnost.Dneska mě navštívilo hodně lidí.Pro některé je to třeba málo,ale pro mě je to hodně.je to důkaz toho,že sem chodíte,možná i rádi... :) díky díky wšem <3 jste skvělííí !!!!

Bez přátel ani ránu

27. října 2008 v 18:14 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Tak jsem zas jednou udělala novej design.Jako podle mě dobrej.Hrozně se mi líbí to záhlavko.

A co vy ... máte nějakou kámošku,třeba i nejlepší kámošku ? Já mám jednu nej kámošku,s kerou se vidim skoro denně.A pak pár kámošů(jako kluků) jinak další jinou kámošku nemám.A těch pár kámošů co mám,ty mám nejradši na světě,a je mi jedno že jich nemám mraky,ale mám jich pár a nejlepších,co si můžu přát.Kámoši jsou hodně důležití.Neumim si to bez nich prostě představit.

Friends

27. října 2008 v 17:33 | Vickinka<3
img360/8618/frrtrq9.jpg

Sobotní rodinný výlet-Vídeň

26. října 2008 v 19:17 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Jak někteří víte,včerejší den jsem strávila ve Vídni.A jelikož jsme tam udělali nějaké fotky,tak jsem se rozhodla,že vám o tom něco málo napíšu a dám vám sem nějaké ty fotky,abyste viděli co jsem zažila,a něco málo viděla.

img233/8538/vvvla4.jpg

Vstávali jsme ve 4 hodiny ráno a v 5:50 už jsem svištěla z Kolína vlakem do Vídně.Cesta byla dlouhá,necelý 4 hodiny,ale jelikož jsem byla pěkně unavená,tak jsem tu cestu prospala,takže mi to ani dlouhý nepřišlo.Pak jsme dorazili a ještě z nádraží jsme museli kousek jet místním vlakem do jiné části Vídně.

Brrrr....

24. října 2008 v 12:44 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Tak pred chvili sem dopsala pisemku.Psali jsme na compech test z informatiky.Naštěstí mě to včera bratr naučil,páč na to taky psali nedávno.Takže snad bych mohla dopadnou dobře.:) Jinak za hodinku mizim dom..a začínaj prááázky :PPP boombaaa...dneska napíšu ještě jeden článek,ale zejtra tu nic nečekejte,páč jak už jsem psala,jedu do Vídně.V 6 ráno jedeme vlakem z Kolína a po 11 večer bych měla bejt zas doma.Tak si užijte víkend a celý prázky..paaa <3

Jeeeejku .....

22. října 2008 v 18:26 | Vickinka<3 |  -- ZE ŽIVOTA --
Tak už se blíží prázky.Teda ehm...abyste se nelekli,myslim ty podzimní,který budou už za dva dni..Aaaach už aby to bylo,že ? Co vy máte v plánu ? Já zatim jako nic moc.Ale určo co vim,že v sobotu jedu s rodičema na jeden den do Vídně.Se těšim.A jinak ani jistě nevim vubec nic...fakt musim něco vymyslet a nebo budu trčet doma a užívat si nic nedělání.Taky možnost :-D Každopádně ještě sou přede mnou 2 dny školy.Ale žádný písemky mě nečekaj naštěstí.Jen v pátek z infošky,ale snad to nějak zmáknu.Mějte se co nejlíp,já se ještě do soboty než pojedu určo ozvu.Pááááá <3

Postoupila jsem .. !!!

18. října 2008 v 15:59 | Vickinka<3
Jsme v 2.kole SONB,tak pokud máte čásek,tak prosim dejte mi hlásek TADY...kujííí moc...jste zlatýýý <3

Free jump

17. října 2008 v 16:57 | Vickinka<3
img401/5859/ttpy1.jpg

Design,který my vyrobilo moje Sb... kiQinnka*....Kuju ti mooc pěknej designek..<3